تور کندی

تور کندی

تور کندی

یکی از تورهای سریلانکا که برای ایرانی ها فوق العاده جذاب می باشد، تور کندی است. تور کندی سریلانکا با داشتن گنجینه ای از بناهای تاریخی و دیدنی، مجذوبتان خواهد ساخت. به علاوه فضای سبز و طبیعت پررنگ این شهر، آرامشی بی انتها نصیب گردشگران می سازد.

اگر تور کلمبو را خریداری کرده باشید، تنها 120 کیلومتر برای رسیدن به این مقصد جدید مسافت در میان خواهید داشت.

این شهر برای مدت زمانی طولانی به عنوان پایتخت سریلانکا مطرح بوده است. به همین دلیل همچنان می توان آن را از شهرهای مشهور و با امکانات برتر دانست. معابد و مکان های مذهبی در تور کندی به وفور یافت می شود و از دیدن آن ها سیر نخواهید شد.

اگر در زمان درست با این تور مسافرت کنید، خود را در میان فستیوال های جذابی نیز خواهید یافت. فستیوال هایی هر ساله در این شهر تاریخی برگزار می شوند و برخی از آن ها فوق العاده می نمایند. بیشتر این فستیوال ها با موسیقی و پایکوبی های خیابانی همراه هستند.

مراکز دیدنی

دالادا ماگی گاو یا معبد دندان مقدس از مکان های مذهبی مشهور و دیدنی می باشد. جالب است بدانید که دندانی موسوم به دندان بودا در معبد دالادا ماگی گو نگهداری می شود.

برای دیدن آرامگاه 203 سرباز انگلیسی جنگ جهانی دوم نیز به قبرستان کندی سربزنید.

به علاوه دریاچه ی کندی می تواند مقصد بعدی گردشگری تان در این تور آسیایی باشد.

باغ گیاه شناسی، مرکز نگهداری فیل های پیناوا و… از دیگر دیدنی هایی هستند که انتظارتان را می کشند. همین طور مجسمه ی 27 متری بودا را از قلم نیندازید.

بازارهای محلی و خرده فروشان نیز فرصتی عالی برای علاقه مندان به خرید کردن هستند.

با خرید تور کندی سریلانکا می توانید سفری متفاوت و استثنائی به یکی از زیباترین شهرهای آسیایی داشته باشید.

رزرواسیون بلیط