تور کاتماندو

تور کاتماندو

تور کاتماندو به عنوان زیباترین شهر نپال مقصد گردشگری توریست هاییست که این کشور را برای سفر خارجی خود انتخاب می کنند. رشته کوه های هیمالیا اصلی ترین جاذبه ی گردشگری در این سرزمین است که گردشگران و مسافران را از سراسر جهان به خود جذب می کند.

آب وهوای مطبوع منطقه وخنکی کوهستانی آن، باعث می شود تا اینجا به لحاظ رده بندی گردشگری در رتبه ی ممتازی قرار داشته باشد. اما شهرزیبا و تاریخی کاتماندو به دلیل جای گرفتن در موقعیت جغرافیایی ویژه برخلاف نقاط دیگر، از آب و هوای معتدل و اتفاقا گرمسیری در فصول بهار و تابستان برخورداراست.

مساحت این شهر به 50.67 کیلومتر می رسد و آن را در بلندای 1400 متری از سطح دریا خواهید یافت. پاتان و بهاکتاپورمجاور به کاتماندو قرار گرفته اند و دراین تور گردشگری آسیایی می توانید از هر سه دیدن کنید.

اگر قصد خرید این تور مسافرتی در قاره ی آسیا را دارید، بگوییم که این شهر در بخش شمال غربی دره ی کاتماندو در مساحتی نزدیک به 50 کیلومتر مربع واقع شده است. همین طور قدمت آن به 2000 سال پیش بازمی گردد و بناهای تاریخی آن شاهدی بر این مدعا هستند.

فراموش نکنید که در این سفر آسیایی، زمانی را نیز برای بازدید از شهر Bhaktapur اختصاص دهید. این شهر در فاصله ی 10 کیلومتر از کاتماندو قرار گرفته است و به نوبه ی خود مکان های دیدنی زیادی دارد. از جمله ی آن ها می توان به معبد نیاتاپولا که ساختمانی مرتفع و پنج طبقه است، اشاره کرد. معبد نیاتاپولا را به عنوان بلندترین بنای مذهبی این نقطه از قاره ی آسیا به خاطر بسپارید.

از دیگر دیدنی ها نیز می توان به معبد پاشوپاتینات، استوپای سوایام بونات، رودخانه ی زیبا و پرآب بگماتی و… اشاره داشت.

تورهای آسیایی همیشه برای توریست های ایرانی از جذابیت زیادی برخوردار بوده اند و در بیشتر فصول سال شاهد سفرهایی به مقصد این کشورها و شهرهای زیبایشان هستیم.

رزرواسیون بلیط