تور کازان

تور کازان

در سفر به روسیه، انتخاب های مختلفی پیش روی شما قرار می گیرد، مسکو، سوچی، کازان و … . اما ما در این مطلب قصد داریم شما را با کازان آشنا کنیم، شهری که یکی از مقاصد مهم در روسیه محسوب می شود. چنانچه قصد خرید تور کازان را دارید، با ما همراه باشید.

کازان کجاست؟

در سفر با تور کازان در خواهید یافت که این جا یکی از قدیمی ترین شهرهای روسیه است که در آن شاهد فرهنگ، معماری و مذاهب مختلف و گسترده ای خواهید بود.

بهترین زمان خرید تور کازان

از آن جایی که کازان در روسیه قرار گرفته است، در این شهر شاهد آب و هوای اقیانوسی مرطوب خواهید بود. چنانچه در زمستان به این شهر سفر کنید، زمستان های سرد و طولانی را شاهد خواهید بود و برعکس در تابستان، آب و هوا در این منطقه بسیار گرم و خشک است. چنانچه مایلید تا از کازان لذت ببرید، بهتر است زمان سفر را چیزی میان این دو فصل انتخاب کنید.

چرا باید به کازان سفر کنید؟

کازان شهری غنی از تاریخ است.

تاریخ کازان از دیرباز تاکنون، شهر امروز را پدید آورده است. سال تاسیس این شهر محبوب به 1000 سال پیش بر می گردد. کازان در حال حاضر به عنوان پایتخت تاتارستان و مرکز جهانی فرهنگ تاتار محسوب می شود و همچنان عظمت این میراث شگفت انگیز را بر دوش دارد.

در طول سفر خود به کازان، شما قادر خواهید بود تا بسیاری از سایت های گردشگری که از لحاظ تاریخی مهم هستند و در لیست جاذبه های گردشگری شهر می گیرند، را ببینید. یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری شهر که در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده، کرملین کازان است.

گرچه این بنا در زمان حکومت ایوان خسارات زیادی دیده است، اما کرملین که باقی مانده ای از قرن ها پیش می باشد، در طول زمان بازسازی شده و هنوز هم شگفتی خود را به خوبی حفظ کرده است.

خرید تور کازان برای مسافران مسلمان بسیار هیجان انگیز خواهد بود

از آنجا که اسلام یکی از باورهای غالب در کازان است، این شهر یکی از بهترین مکان هایی می باشد که شما به راحتی می توانید از سفر به یک شهر مسلمان در روسیه لذت ببرید. لازم به ذکر است که تعداد زیادی از مساجد مشهور در کازان وجود دارد.

مسجد کول شریف یکی از زیباترین مسجد کازان است که در داخل کرملین واقع شده و دارای سبک معماری منحصر به فرد است که از فرهنگ های غالب طول تاریخ شهر، تاثیر گرفته است.

فراموش نکنید که از بالکن این مسجد نیز دیدن کنید چرا که  به شما امکان می دهد از منظره زیبای عبادتگاه معروف آن لذت ببرید.

همچنین لازم به ذکر است که موزه اسلام در طبقه ی پایین این مسجد وجود دارد که بازدید از آن خالی از لطف نیست.  

یکی دیگر از مساجد معروف که هر مسافر مسلمان تور کازان باید از آن بازدید کند، مسجد بلغار است که در بخش جدید شهر قرار دارد.

این مسجد برای شروع اسلامگرایی ولگا-بلغارستان افتتاح شده و نمای آن از آجرهای سفید رنگ می باشد. حس هماهنگی که این مسجد در اطراف ایجاد می کند، فوق العاده می نماید.

دلایل بسیاری برای گذراندن وقت در فضای آزاد در کازان وجود دارد.

در شهر کازان شما می توانید مجتمع های تاریخی بسیاری را ببینید که رونقی به شهر بخشیده اند. همچنین در کازان پارک و مراکز دیدنی بسیاری را خواهید دید که به لطف آن ها جذابیت شهر بیشتر شده است.

پارک ملی ولگا کما که بخشی از ذخایر بوم شناسی یونسکو می باشد، یکی از زیباترین مکان هایی است که می توانید برای یک تجربه تعطیلات آرام و شگفت انگیز در کازان، از آن بازدید کنید.

لذت بردن از تجربه خرید منحصر به فرد و خرید یک سوغاتی

هر گردشگری تجربه خرید سوغاتی خوب را دوست دارد و این دقیقا همان چیزی است که شما در هنگام خرید در کازان از آن لذت خواهید برد.

در بسیاری از بازارها که واقعا در این قسمت از جهان منحصر به فرد هستند، موارد بسیار زیادی از اقلام معتبر و برندهای معتبر وجود دارد. حتی شما در کازان می توانید زیور آلات ملی، مجسمه های مهم و صنایع دستی از کیف، کفش و خیلی چیزهای دیگر خریداری کنید.

بهترین مراکز خرید در کازان شامل مراکز خرید Mega، Suvar Plaza، Koltso Mall و Tsum می شوند.

چنانچه قصد سفر به این شهر را دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم از کارشناسان آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره، تور کازان با قیمت مناسب را خریداری کنید تا یک تجربه لذت بخش از سفر به روسیه را برای خود رقم بزنید.

تورهای مرتبط

رزرواسیون بلیط