تور کوآلالامپور

اگر می خواهید به یکی از زیباترین شهرهای پرجنب و جوش آسیایی سفر کنید که مملو از تضادهای هیجان انگیز باشد، تور کوالالامپور بهترین گزینه است. کم کم که هوا رو به سردی می گذارد شهرهای گرمسیری و استوایی مورد توجه گردشگران قرار می گیرد. کوالالامپور یا همان کی ال با ترکیبی از نژادها و فرهنگ های گوناگون و رنگارنگ شهری هزار چهره با مکان های جذاب و دیدنی می باشد.

در کوالالامپور ویژگی های دوران مدرن و در عین حال جاذبه های اشتیاق آمیز دنیای قدیم را تنها در یک سفر تجربه کنید. در داخل کوالالامپور بگردید تا آسمان خراش های خیره کننده ای را ببینید که شانه به شانه بناهای تاریخی افسونگر ما قبل جنگ ایستاده اند. پارک ها و فضاهای سبز، این شهر را به باغی بزرگ تبدیل کرده اند. این باغ های سبز بصورت زیبایی تزیین شده و با انبوهی از درختان گرمسیری و آبنماهای آرام بخش شکل های زیبایی به خود گرفته اند. کوالالامپور به دوستداران موزه، خبرنگاران هنر و استادان هنرمند اماکن زیادی را ارئه می دهد. همچنین در اماکن لوکس و راحت چشمه های آب معدنی در شهر خود را به ماساژ سنتی مالایی دعوت کنید و احساس شادابی را تجربه نمایید.

در شهر کی ال چند ملیتی، فستیوال های رنگارنگ و جشن های فرهنگی در تمام طول سال ادامه دارد. امکان پرتنوع و هیجان کوالالامپور، بعد از غروب خورشید زندگی شبانه ای را به این شهر می دهند. سالن های آواز کارائوکی، باشگاه ها با موسیقی زنده و امکان رقص و پایکوبی از مکان هایی هستند که نقش خود را در این زندگی شبانه ایفا می کند. در سر راهتان کنار دکه های نزدیک پیاده روها لحظه ای بایستید. از نوشیدنی های مورد علاقه تان بنوشید و لحظات خوبی را در کوالالامپور پایتخت مالزی سپری کنید.

این شهر بهشت بی چون و چرای خرید در منطقه است. مشتاقان خرید در خیابان ها و مراکز خرید کوالالامپر به وجد خواهند آمد. وفور غذاهای خوشمزه و اشتها برانگیز در کی ال که سنت آشپزی مالایی، هندی و چینی را در بر دارد می تواند لذت بخش ترین نقطه سفرتان به مالزی باشد.

مهم نیست ارجحیت شما چیست و چقدر بودجه دارید، تور کوالالامپوربرای شما مکان مناسبی خواهد بود.