تور لرستان

تور لرستان

تور لرستان

لرستان را سرزمین آبشارهای ایران می نامند و این را با خرید تور لرستان و سفر به آن درخواهید یافت. احتمالا تا به حال بارها تصاویر دشت لاله های واژگون لرستان را دیده اید.

خرم آباد در مرکز لرستان، بیشترین سفرهای گردشگری این استان را به خود اختصاص می دهد. به جز آن بروجرد، الیگودرز، پلدختر، الشتر، درود، ازنا، کوهدشت و رومشگن نیز بسیار دیدنی هستند.

جاذبه های گردشگری

35 کیلومتر دورتر از خرم آباد به آبشار زیبای کاکارضا می رسید. این آبشار با داشتن 20 متر ارتفاع محوطه ای جذاب و سرسبز به وجود آورده است. آبشار دره گرم نیز در مجاورت خرم آباد قرار داشته و آبشاری پرآب می باشد.

به سمت بروجرد که بروید، تالاب بیشه دالان خودنمایی می کند. این تالاب جایی ست که انواع پرنده های خوش آب و رنگ را در آن خواهید یافت. همین طور در نزدیکی بروجرد، تپه ی چغا را نیز حتما باید ببینید. این تپه را بام بروجرد می دانند و به راستی نیز نمای زیرین آن فوق العاده می نماید.

در پلدختر به غار کلماکره می رسید. این غار را می توان از ممتازترین غارهای ایران زمین دانست. گردشگران حرفه ای در تور لرستان حتما غارگردی در کلماکره را تجربه می کنند.

در نزدیکی کوه نهاوند، می توانید از چشمه سراب کرتول نیز دیدن کنید. اینجا برای گذراندن یک روز تفرج و غرق شدن در طبیعت پراکسیژن عالی به نظر می رسد.

در تور گردشگری لرستان آبشارهای مشهور اشترانکوه را نیز در فاصله ی ازنا و درود فراموش نکنید. این آبشارها در محوطه ای سرسبزو انبوه از درختان و بوته ها جای دارند.

این ها تنها گوشه ای از زیبایی ها و دیدنی های استان لرستان بودند. برای کشف این استان زیبا و سرزمین آبشارها باید با تور خرم آباد همراه شده و سفری رویایی داشته باشید.

رزرواسیون

تورهای مرتبط