تور مالزی

تور مالزی

تور مالزی

مالزی یکی از بهترین کشورهایی است که هر مسافری می بایست به آن سفر کند. خرید تور مالزی آسان و مقرون به صرفه است و می تواند به بهترین شکل ممکن تجربه ای لذت بخش را برای مسافران فراهم کند.

چنانچه قصد سفر به مالزی را دارید، با ما باشید تا با مالزی آشنا شوید.

سفر به مالزی، سفر به کشوری رنگارنگ

سفر به مالزی، آسان، مقرون به صرفه و هیجان انگیز است. مسافرت درمالزی فرصتی برای آشنا شدن بافرهنگ ترکیبی ازمالایی،چینی،هندومردم بومی را فراهم می کند که همه دریک مکان جمع شده اند.کوالالامپور کوره ذوب خاورمیانه،جنوب آسیا و بسیاری ازفرهنگ های دیگر است.

شما با خرید تور مالزی میتوانید غذا،جشنواره ها،موسیقی وسنتهای بسیاری ازگروه های مختلف قومی را از نزدیک ببینید – همه دریک مکان!

از سفر به مالزی چه انتظاراتی خواهید داشت؟

تور مالزی ، توری ارزان و جذاب است. انگلیسی به طورگسترده در این کشور صحبت می شود و لذا دربرقراری ارتباط به ندرت به مشکل بر خواهید خورد. همچنین لازم به ذکر است که جاده هاوزیرساخت های مسافرتی به طورکلی درشرایط خوبی قراردارند.

مالزی می تواند سفر اقتصادی و مقرون به صرفه ایرا رقم بزند گرچه رزرو هتل در این کشور کمی گران تر از تایلند و اندونزی می باشد؛قیمت های رزرو هتل در مالزی کمی تند وتیزتر از تایلند است.

خرید غذاازچرخ دستی های خیابانی و درفودکورت ها ارزان است،بااین حال،مصرف برخی از نوشیدنی ها به طورقابل توجهی گرانتراز تایلند است.

شرق وغرب مالزی

مالزی یک ملت و کشور است که به دو قسمت تقسیم می شود. “شبه جزیره مالزی” که به عنوان “مالزی غربی” نیز نامیده میشود وشامل کوالالامپور،مکان های دیگردرسرزمین اصلی وجزایراین منطقه می شود.

“مالزی شرقی” کشورهای ساراواکو صباح همراه باقلمرو  فدرالLabuanواقع درBorneo،سومین بزرگترین جزیره درجهان را شامل می شود. این بخش مالزی معمولا به عنوان “Borneoمالزی” نیزشناخته میشود.

هنگامی که مسافران با خرید تور مالزی به این کشور سفر می کنند،باافراد متنوعی ازمیان اقوام مختلف قومی ارتباط برقرارخواهند کرد. درهرشرایطی،شما اغلب  افراد مالایی،هندی وچینی رادرحال انجام کسب و کار وصحبت کردن به زبان انگلیسی خواهید یافت.

گروه های بومی در بورنئومالزی،که مجموعا به عنوان مردم دایاک شناخته می شود،ازبیش از 200 قبیله وخانواده تشکیل می شوند که زبان ها و آداب و رسوم خود را دارند.

دستگاه های خود پردازدرتمام شبکه های اصلی قابل اعتماد وجود دارند و شما می توانید آن ها را در سراسر مالزی بیابید. تمام ارزهای اصلی رامیتوان درشهرهاومقصدهای توریستی مبادله کرد. کارتهای اعتباری فقط درهتلهای بزرگ ومراکزخرید پذیرفته میشوند وویزا وMastercard دونوع از پذیرفته ترین کارت های اعتباری در مالزی هستند. استفاده ازچک های مسافرتی مدتی است که در مالزی منسوخ شده است.

در مقایسه باسایر زبان های آسیایی مانند تایلندی، ویتنامی وماندارین،زبان مالزی برای مسافران نسبتا آسان تراست و مسافران را برای برقراری ارتباط کمتر به دردسر می اندازد.

مکانهای معروف و محبوب مالزی برای بازدید

اگرچه نمی توان جاذبه های گردشگری مالزی را محدود ساخت، اما با خرید تور مالزی، بازدید از این مناطق را نباید از دست دهید:

کوالالامپور: پایتخت مالزی میتواند کمی گران وظاهرا خشن به نظربرسداما شخصیت منحصربه فردی دارد که قطعا شما از گردشگری در آن لذت خواهید برد؛ لذت های مخفی دراین شهربزرگ فراوان است.

پنانگ: یکی ازمیراث جهانی است که به علت تاریخ استعماری بسیار مشهور می باشد. این جزیره بزرگ در ساحل غربی مالزی قرار دارد ومحل سکونت جورج تاون مشهوراست.

بورنئو: مالزی بزرگترین جزیره جهان را با اندونزی و برونئی به اشتراک گذاشته است. درBorneo،شما می توانید به رویای عشق ورزیدن به طبیعت جامه ی عمل بپوشانید. اینجا جنگل های بارانی و پارک های ملی پر از جنگل را پیدا خواهید کرد که بسیار زیبا هستند.

جزایرLangkawi و جزیره Tiomanجزایربسیارمحبوب مالزی هستند که مانند جزیرهPerhentian؛هرکدام دارای شخصیت های  متمایزخودهستند و سواحل زیبایی دارند. غواصیدرجزایرPerhentianارزان ولذت بخش است.

مراتع کامرون: اگرشما ازعرق کردن از گرما و رطوبت شهر خسته شده اید، می توانید به مناطق سردتر رفته و با پیاده روی در مراتع، کمی آب و هوای خنک تری را تجربه کنید.

Malacca: تاریخ استعماری وجذاب این منطقه کوچک وتمیز که میراث جهانی یونسکو است، برای بازدیدکنندگان بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

همان طور که مشاهده کردید، مالزی یکی از بهترین کشورهای جنوب شرقی آسیا است که می توانید به آن سفر کنید. چنانچه قصد خرید تور مالزی را دارید، می توانید از آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره، این تور گردشگری را با قیمت مناسب خریداری کرده و با اطمینان خاطر به این کشور سفر کنید.

به ما امتیاز دهید
[کل: 24 میانگین: 4.1]