تور مارماریس

تور مارماریس

تور مارماریس از جذاب ترین تورهای کشور ترکیه به شمار می آید که نسل جدید توریست ها، توجه خاص و متفاوتی به آن دارند.

مارماریس را می توان یک شهر ساحلی ،یک شهر بندری و مقصدی توریستی در ساحل جنوب غربی دریای مدیترانه ترکیه دانست که در جذب گردشگر بسیار موفق عمل کرده است.

تور مارماریس از محبوب ترین تورهای گردشگری در کشور ترکیه به حساب می آید، و بزرگترین استراحتگاه در سواحل دریای اژه می باشد.

فضای شهر ساحلی مارماریس فوق العاده زیبا و رویایی ست و چشم اندازهای برجسته و تپه های دوردست آن بسیار تماشایی به نظر می رسند. خط ساحلی طولانی، بناهای باستانی، اسکله ها و دیگر جاذبه های گردشگری این شهر را به مقصد توریستی ایده آلی در تور ترکیه مبدل می سازد.

مارماریس در طول فصول گردشگری حدود 400 هزار نفر توریست را به خود می پذیرد.

به جرات می توان گفت که مارماریس بهشت مدیترانه است و مراکز اصلی گردشگری قایقرانی و سفرهای آبی آن، خیال انگیز هستند.

حمل و نقل در این شهر بسیار سازمان یافته است و جاده ها و مسیرهای کاربردی به تمام نقاط شهر و همین طور خارج از مارماریس به خوبی کشیده شده اند.

هتل های لوکس مارماریس، رستوران ها، مراکز خرید، دیدنی ها، و … باعث می شود که برگزار کنندگان تورهای تعطیلات، این شهر را به عنوان مقصد عالی توریستی در کشور ترکیه به مشتریان خود توصیه نمایند.

اگر چه شما قطعا هتلی را انتخاب می کنید که با بودجه تان همخوانی و تناسب داشته باشد، اما می توانیم قول دهیم که تمام هتل های مارماریس در بالاترین سطح امکانات و شرایط اقامتی ایده ال قرار دارند.

مارماریس با سواحل شنی، زندگی پرجنب و جوش شبانه، امکانات عالی برای خانواده ها، زوج ها و گروه ها به طور یکسان محبوبیت پیدا کرده است.

در تور مارماریس می توانید به فعالیت های ورزشی آبی در ساحل مشغول شده و یا در پارک های آبی آن سرگرم باشید.

تفریحات و سرگرمی ها در مارماریس بی پایان هستند. یک روز عالی در سواحل مارماریس، یک روز سرگرم کننده در پارک های آبگرم شهر، یک شب پرجنب و جوش در خیابان های همیشه نورانی، سفر قایقرانی، ورزش های آبی، دوچرخه سواری، شرکت در تورهای روستاگردی، صرف غذا در رستوران های برتر و … همه می توانند مسافران این تور را بی اندازه به وجد بیاورند.

در تور مارماریس ترکیه کدام جاذبه های گردشگری را خواهیم دید؟

در تور مارماریس نخستین چیزی که شما را به خود جذب خواهد کرد، مارینا می باشد. اگر از کنار قایق های بادبانی گذشته و لذت سواری با آن ها را از دست بدهید؛اما خرید کردن و گشت و گذار در میان غرفه ها را در اینجا فراموش نمی کنید.

فواره های نورانی مارماریس از معروف ترین ها در این شهر به شمار می آیند. فواره های مارماریس به شکلی آب را به بالا می پاشند که با نورهای رنگارنگ و موسیقی که پخش می شود، کاملا هماهنگ هستند. این هماهنگی و نظم منظره ی فوق العاده به وجود آورده است که به خصوص در زمان شب و تاریکی نمای بیشتری دارد.

کوهستان مارماریس، آرامگاه صخره ای ساریان، روستای مارماریس، پارک آبی، منطقه ی دالیان، ساحل ایچملر،  میدان جوانان 19 می، غواصی، جیپ سافاری، موزه ی ملی مارماریس و … از دیدنی هایی هستند که با فروش تور مارماریس همراه هستند و حتما برای بازدید از آن ها برنامه ای وجود خواهد داشت.

برای خرید تور ترکیه به مقصد مارماریس می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا و به طور خاص با همکاران در بخش فروش تور ترکیه تماس گرفته و برای رزرو تور مارماریس اقدام نمایید.