تور بمبئی

تور بمبئی هندوستان

تور بمبئی هندوستان

بمبئی یکی از پرجمعیت ترین و بزرگترین شهرهای منطقه ی Mahrashtra است. اگر می خواهید به یکی از دیدنی ترین شهرها در تور هندوستان سفر کنید، تور بمبئی را به شما توصیه می کنیم.

این بزرگترین شهر هند است و از آن به نام شهر رویاها یاد می شود. اینجا پر از مردمی ست که به سختی روز و شب کار می کنند تا رویاهای خود را برآورده سازند. کارگران، ستاره های بالیوود، گانگسترها و تجار و … در اینجا کنار هم زندگی می کنند. در اینجا یکی از بزرگترین مناطق فقیرنشین را خواهید یافت و همچنین خانه های ثروتمندان ردیف به ردیف کنار هم قرار گرفته اند.

اگر به قلب شهر بروید، با سبک معماری زیبایی روبرو می شوید، و بازارهای محلی و مسقف، رستوران های هندی و زندگی شبانه ی پرجنب و جوش شیفته تان خواهند ساخت. سواحل Juhu و همچنین Girgaum Chowpatty در اینجا فوق العاده به نظر می رسند. باغ های گیاه شناسی Veermata Jeejmata Udayan و باغ وحش آن و همین طور تماشای کوسه ها در آکواریوم Taraporewala فوق العاده خواهند بود. برای علاقه مندان به ستاره شناسی و نجوم، مرکز نهرو پلانتریوم فرصتی عالی می باشد. اگر به دنبال کشف نشانه های بیشتری از وجه تاریخی اینجا هستید، به سراغ مسجد باشکوه و پرعظمت حاجی علی درگاه بروید. مسجدی باشکوه که به جز ارزش تاریخی، معماری شگفت انگیزی نیز دارد.

برای خرید هر یک از تورهای هند می توانید به گروه تورهای آسیایی آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا مراجعه نموده و ضمن کسب اطلاعات تکمیلی، تور خارجی مورد نظر خود را با بهترین قیمت خریداری کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان بخش فروش تورهای آسیایی تماس بگیرید.

رزرواسیون بلیط