تور پاریس

تور پاریس

تور پاریس


تور پاریس در میان تورهای گردشگری اروپا به مانند نگین الماس بر انگشتری می درخشد. شهر پاریس با تمام شگفتی ها و زیبایی های بی مانندش هر مسافری را به خود مجذوب می سازد.

پاریس شهری با تاریخ پرافتخار و قدمت باستانی است. این شهر در قرن سوم پیش از میلاد مسیح در یک جزیره در میان رود سن تاسیس شد و پایتخت قبیله ای به نام Parisii بود که نام فعلی خود را نیز از آن ها گرفته است.

در دوران رومی ها این شهر از جزیره ی سن فراتر رفته و به نام Lutetia شناخته شد.

با خرید تور پاریس به شهری سفر می کنید که در قرن دوازدهم میلادی و زمانی که کلیسای نوتردام در بزرگترین جزیره ی سین ساخته شد، قدرتمندترین پادشاهی در سراسر اروپا را داشت. در این زمان پاریس در اوج قدرت و شکوه بود و توانست اهمیت خود را در قاره ی اروپا به تثبیت برساند.

تور لوکس پاریس مسافران خود را به شهری می برد که ساختمان های تاریخی و بناهای دارای قدمت باستانی اش بی مانند بوده و هر بیننده ای را حیرت زده خواهد کرد. بسیاری از ساختمان های بزرگ پاریس مانند لوور و پانتئون از قرن هفدهم و هجدهم میلادی، زمانی که قدرت سلطنتی در فرانسه در اوج خود بود، به یادگار مانده اند. با این حال شکل پاریس مدرن تا حد زیادی در اواسط قرن نوزدهم به وجود آمد و چیزی که شما امروز با خرید تور پاریس در این شهر می بینید، حاصل آن چیزی ست که در اواسط قرن نوزدهم اتفاق افتاده است.

Haussmann شهر را با بلوارهایی که درختان در دو طرفش قرار گرفته بودند، طراحی کرد و پاریس را به شکل امروزی آن نزدیک ساخت.

برج ایفل برای نمایشگاه جهانی در سال 1889 در پاریس ساخته شده و در آن زمان هیچ کس متصور نبود که این برج به یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری جهان تبدیل شود.

تور پاریس و جاذبه های گردشگری


قیمت تور پاریس هر آن قدر که زیاد به نظر برسد، زمانی که در این شهر وارد شده و در میان جاذبه های گردشگری پاریس و دیدنی های بی پایانش می گردید، منصفانه و مناسب به نظر می رسد.

در این شهر موزه های متعددی وجود دارد که برترین آن ها موزه ی لوور به عنوان یک موزه ی مشهور جهانی می باشد. پس از آن موزه ی اورسی موزه ی دولانژیه، موزه ی هنر های مدرن، موزه ی ماموتان، موزه ی جورج پمپیدو، موزه ی رودین و موزه ی ملی پیکاسو نیز فوق العاده دیدنی هستند.

از کنار موزه ها و برج ایفل که عبور کنید، به طاق پیروزی یا Arc de Triomphe می رسید. نقش سربازان و قهرمانان در این طاق و شکوه آن شما را به خود خیره خواهد ساخت.

کلیسای نوتردام مقصد بعدی تان خواهد بود. این بنا چه به لحاظ ترکیب بیرونی و چه سبک ساخت درونی فوق العاده و بی نظیر است. سبک معماری گوتیک در کلیسای نوتردام با شکوه تمام به کار گرفته شده است و اگر بخواهید یکی از ارزشمندترین بناهای تاریخی در شهر پاریس را مشاهده کنید، این مقصدی تمام عیار خواهد بود.

به جز نوتردام در تور گردشگری پاریس، به سراغ کلیسای مشهور دیگری به نام کلیسای سکره کور یا کلیسای قلب مقدس بروید. این کلیسا بر تپه ی مون مارتر قرار گرفته و یکی از جاذبه های گردشگری پرطرفدار پاریس محسوب می شود.

باغ لوگزامبرگ را نیز به هیچ وجه از دست ندهید. این باغ و نیز باغ تویلری دارای مناظر بی بدیل و چشم نوازی هستند که لطافت و ظرافت شهر عشاق را به تصویر می کشند.

خیابان شانزه لیزه که یکی از مشهورترین خیابان های دنیاست نیز در شهر پاریس انتظارتان را می کشد. کاخ ورسای، دیزنی لند پاریس، پل الکساندر، میدان کنکورد، معبد پانتئون، کاخ گارنیه و … از دیگر جاذبه های گردشگری به شمار می روند که حتما باید با خرید تور پاریس از آن ها دیدن نمایید.