تور قشم

تور قشم

تور قشم دردانه خلیج فارس

جزیره قشم بهشتی است در جنوب ایران زمین و چون نگینی بر تارک آب های آبی خلیج همیشه فارس می درخشد. قشم جزیره ای در میانه بلم های ماهیگیری، رقص پاروهای چوبی، کلبه های روستایی، بادگیرها، آب انبار و آوای ماهیگیران کهنه کاری که با طبعی رازآلود دریا را به چالش می کشند.

کرانه های در این جزیره به تپه های تفته و خالی می رسد و سواحل نزدیک آن همنشین آب های نیلگون خلیج فارس است. غارهایی که رد دست نیاکان ما را بر سینه سنگی خود به یادگار دارند و صخره هایی که هنرمندانه، اشکال بدیعی  ایجاد کرده اند.

قشم جزیره شگفت عجایب هفتگانه ایرانی است، با کیلومترها ساحل نقره فام که هر غروب با تن سرخ خورشید خداحافظی می کند و با طلوعی، دوباره و دوباره آفتاب سرخ فام دور اندام این جزیره خوش خط و خال پیچ و تاب می خورد.

چرا قشم دیدنی است؟

قشم جزیره ای در جنوب ایران و متأثر از آب و هوای گرم و مرطوب استوایی است. بنابراین تابستان فصل خیلی مناسبی برای سفر به آن نیست. بهترین زمان سفر به قشم، فصل زمستان و بهار است. البته اگر قصد شما از سفر غواصی در آب های خلیج فارس است در مه های اردیبهشت، خرداد و تیر زیر آب دریا آرام و بدون موج است. اگر هم می خواهید لاک پشت های روستای دراز شیب را ببینید در ائاخر زمستان که زمان تخم ریزی این موجودات زیباست به قشم سفر کنید. ایام عید نوروز شلوغ ترین زمان جزیره قشم است.

جدای از گردشگری حتما می دانید که قشم یک منطقه آزاد تجاری است و به خاطر نزدیکی به کشورهای حاشیه خلیج فارس در تمام طول سال دارای اجناس ارزان تر از دیگر نقاط کشور است. در ایام نوروز نیز شاهد حراجی های آخر سال مراکز خرید بزرگ قشم خواهید بود.

قشم به نسبت کیش جزیره ای مدرن نیست اما مناظر دیدنی که در آن وجود دارد را در هیچکدام از جزایر ایران نمی توانید ببینید. جاذبه های طبیعی قشم برای گردشگران داخلی و خارجی نام آشناست. پس اگر هنوز تصمیم نگرفته اید که مقصد ایرانگردی تان کجا باشد ما تور قشم را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

به ما امتیاز دهید
[کل: 6 میانگین: 3.8]