تور صباح

تور صباح سفر به ایالت مالزیایی برونئو شهر شگفتی ها و جاذبه های طبیعی است که “زمین در زیر باد” نیز نامیده می شود. جزایر گرمسیری جذاب و جنگل های بارانی بکر و سرسبز به همراه غارهای قدیمی صباح، این منطقه را به مقصد بی نظیری برای گذراندن یک تعطیلات فراموش نشدنی و ماجراجویی در طبیعت مالزی تبدیل کرده است.

در صباح که بهشتی از سواحل تفریحی است می توانید جنگل پیمایی کنید، کوهنوردی کنید و یا بر آب های نهرها پارو بزنید و یا در مراکز سیپادان، مابول، لانکایان، لایانگ و مانتانامی غواصی کنید و با محیط زیر دریا آشتی کنید. در پارک لاگون تفریحات هیجان انگیزی چون جت اسکی، کایاک سواری، تخته موج و قایقرانی برای دیدن کرم های شب تاب وجود دارد.

سواحل ماسه ای و شاعرانه منطقه شانگری لا منتظر عاشقان موج های بلند است. برای بودن در جای خلوت و به دور از شلوغی به ساحل پاکا نوران بروید. این ساحل باشکوه دارای طبیعت بکر و دست نخورده است که می توانید از پیک نیک در اینجا و یا از شنا لذت ببرید و در ساحل قدم بزنید. زیر نور آفتاب گرم و بر روی تپه های رونده و انعکاس  موج های آبی صباح حمام آفتاب بگیرد.

همچنین کوه های جادویی کینابالو بلندترین قله در آسیای جنوب شرقی در صباح قرار گرفته است. می توانید به قلمرو حیوانات برونئی سری بزنید و به تماشای اورانگوتان ها و گوزن ها مشغول شوید.

موزه صباح و روستای مونسو پیاد نمایشگاهی عالی از فرهنگ های گوناگون می باشد. می توانید از تاموها یا همان بازارهای سنتی محلی منطقه کوتابیلو در خیابان گایا و بازارمونت کینابالو سوغاتی های هیجان انگیز بخرید. خلاصه اینکه صباح “سرزمین عجایب طبیعت” برایتان چشم اندازهای زیبایی فراهم کرده تا سفرتان به یاد ماندنی شود.

به ما امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]