تورساموئی

تورساموئی

تورساموئی

تایلند دارای مقاصد گردشگری بسیاری است که هر کدام برای بازدید، مناطق بسیار زیبا و هیجان انگیزی محسوب می شوند. یکی از این مقاصد گردشگری در تایلند،ساموئی است. چنانچه قصد دارید به یکی از زیباترین جزایر تایلند سفر کنید، پیشنهاد ما خرید تورساموئی می باشد. با ما باشید تا با این مقصد گردشگری فوق العاده آشنا شوید.

ساموئی کجاست؟

به جرات یکی از زیباترین و بکرترین جزایر تایلند، ساموئی می باشد. این جزیره چیزی حدود 230 کیلومتر مربع مساحت دارد و در فاصله ی 700 کیلومتری جنوب بانکوک و در خلیج تایلند قرار گرفته است.

همانند جزایر زیبایی مانند پوکت، سالانه بسیاری از گردشگران با خرید تورساموئی عازم این مقصد فوق العاده ی توریستی می شوند و از زیبایی هایش دیدن می کنند.

با تورساموئی که سفر کنید، در جزیره ای قرار خواهید گرفت که سواحل شنی آن به رنگ سفید است و تپه های مرجانی و درختان نارگیل آن چشم اندازهای بسیاری را پدید آورده اند که برای هر گردشگری جذاب و دیدنی می باشند.

جالب است بدانید که ساموئی به وسیله ی 60 جزیره ی دیگر احاطه شده است و تصور آن هم می تواند حیرت انگیز باشد.

آب و هوای گرمسیری جزیره ساموئی

جزیره ساموئی دارای آب و هوای استوایی می باشد و جزیره ای سه فصلی محسوب می شود هوایی گرم با رطوبت و وزش باد. در فصولی خارج از موسوم بارانی که تایلند دارد و شهر هایی مانند پوکت و بانکوک نیز درگیر آن می شوند، جزیره ساموئی هوایی گرمسیری با رطوبت و تابش آفتاب دارد. زمان شروع موسم بارانی در جزیره ساموئی آخر ماه اکتبر میلادی است و تا آخر ماه دسامبر نیز ادامه دارد. 

چنانچه قصد سفر به این جزیره را دارید، می توانید بهترین تور ساموئی را با قیمتی مناسب از آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره خریداری کرده و با اطمینان خاطر عازم این جزیره ی زیبا شوید.

رزرواسیون بلیط