تور جزیره سانتورینی

تور جزیره سانتورینی

تور سانتورینی، مسافران را به جزیره یونانی می برد که قدمت آن به 1600 سال پیش از میلاد می رسد. سانتورینی در عهد باستان، نام کالیستی را داشته و از جزایر آتشفشانی یونان بود.

این جزیره جاذبه های گردشگری متنوعی دارد، اما بیشترین شهرت خود را از خانه های سفید وام گرفته است.

اگر برای تور ماه عسل به دنبال یک مقصد گردشگری ایده آل می گردید، تورهای یونان گزینه هایی عالی هستند.

جاذبه های گردشگری جزیره سانتورینی

نخستین چیزی که در این جزیره مجذوبتان می سازد، منظره ی دریای اژه و قدم زدن در ساحل آن است. اگر می خواهید به زیباترین بخش سواحل بروید، مسیر خود را به سمت ساحل سرخ کج کنید. در اینجا صخره های سرخ رنگ و سبزآبی دریا فوق العاده شگفت انگیز می نماید. پس از قدم زنی در ساحل سرخ، به سایت باستانی آکروتیری بروید. آکروتیری چندین قلعه و بنای باستانی باشکوه را در خود جای داده است.

شنا کردن در چشمه های آبگرم را نیز از دست ندهید. این چشمه ها دارای خواص درمانی نیز هستند و شنا کردن در آن ها لذت زاید الوصفی خواهد داشت.

شما ممکن است بخواهید از تورهای کشتی در این جزیره بهره مند شوید. اما به جز آن فراموش نکنید که حتما غروب خورشید را از منظر و دریچه ی سانتورینی به چشم ببینید. غروب خورشید در این جزیره شکل کاملا متفاوتی دارد و رنگ های سرخ و ارغوانی شما را در بر خواهند گرفت.

روستاگردی در تور جزیره سانتورینی فوق العاده رونق دارد. در روستاهای اطراف سبک زندگی مردم بسیار دیدنی می باشد. همین طور مراکز تفریحی و کافه و رستوران های جذابی نیز در مسیرتان قرار دارند.

غذاهای یونانی و غذاهای محلی جزیره، برای توریست ها از جذابیت زیادی برخوردار می باشد. به طور کلی شکم گردی در این تور یونان، فوق العاده خواهد بود.

رزرو بلیط

تور یونان