تور سارانسک

تور سارانسک

تور سارانسک

همه ی ما از مسکو، سنت پترزبورگ و سوچی شنیده ایم، اما در مورد سارانسک چه می دانیم؟ تور سارانسک کمی ناآشنا به نظر می رسد.

شهر سارانسک در حوضه ی ولگا، در تقاطع سارانکا و رودخانه ی Insar، در حدود 390 مایلی شرق مسکو قرار دارد.

خیابان های مدرن و اروپایی شهر سارانسک هزاران گردشگر را از سراسر جهان به خود جذب می کند. ساختمان های تاریخی، مکان های ورزشی جذاب، مراکز خرید شلوغ و مشهور و … این شهر را به مقصد توریستی مناسبی تبدیل ساخته است.

پارک پوشکین یک مکان عالی برای استراحت و وقت گذرانی ست و شکوه آن بازدیدکنندگان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

در تور سارانسک روسیه هیچ کمبودی از جهت کلیساهای تاریخی، موزه ها و بناهای یادبود احساس نخواهید کرد. از همه ی آن ها دیدنی تر، کلیسای سنت فئودور اوشکاف می باشد که گنبدهای طلایی اش نمای بسیار شگفت انگیز و چشمگیری به وجود آورده است.

شهر سارانسک یکی از شهرهای کوچک کشور روسیه است و تنها یک نوع سرویس حمل و نقل عمومی در آن وجود دارد و آن هم اتوبوس می باشد. با این حال اتوبوس ها در خطوط مختلف شهر، در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس هستند و از این بابت نگرانی و مشکلی وجود ندارد. شما همچنین می توانید از تاکسی هایی که در سطح شهر تردد می کنند، برای رفت و آمد در سارانسک استفاده نمایید. قیمت ها ارزان هستند و رانندگان با توریست های خارجی رفتاری دوستانه دارند.

اما در این شهر کوچک شاید بهترین راه برای توریست ها پیاده روی و قدم زدن در کوچه ها و خیابان ها باشد. به این ترتیب برای رسیدن به مقاصد مورد نظر خود، چیزهای دیگری را نیز در مسیر دیده و کشف خواهید کرد. از همه برتر، فرصت پیدا می کنید تا با مردم خونگرم و دوست داشتنی سارانسک نیز آشنا شوید.

برای اقامت و رزرو هتل در شهر سارانسک، نباید انتظارات چندانی داشته باشید. در این شهر بیشتر هتل آپارتمان را مشاهده می کنیم و یا باید به میهمان خانه های کوچک رضایت بدهید.

اما همین موضوع باعث می شود که سفری متفاوت و صمیمانه در میان مردم سارانسک را تجربه سازید.

جاذبه های گردشگری شهر سارانسک

همان طور که گفتیم یکی از برترین دیدنی های شهر سارانسک روسیه، کلیسای جامع سنت فئودور اوشکاف می باشد. به یاد داشته باشید که در نزدیکی این کلیسا، حتما از بنای یادبود الکساندر نوسکی نیز دیدن نمایید. اما شاید لازم باشد پیش از آن از میدان هزاره یا همان میدان Millennium دیدن کنید.

فواره های میدان هزاره و نمایش های موزیکال غروب های آن را به هیچ وجه نباید از دست بدهید.

از دیگر کلیساهای دیدنی که در تور سارانسک روسیه می بینید، کلیسای تاریخ سنت جان می باشد. ساختمان این کلیسا با معماری فوق العاده ای ساخته شده است و تزئینات و نقاشی های داخلی آن نیز بسیار چشمگیر هستند.

باز هم برای کلیساگردی مشتاق هستید؟ می توانید از کلیسای تاریخی سنت نیکلاس نیز دیدن نمایید. کلیسای سنت نیکلاس یک کلیسای ارتدوکس است که زمان ساخت آن به قرن نوزدهم میلادی بازمی گردد.

اگر به روسیه سفر می کنید، حتما به تاریخ این سرزمین نیز علاقه مند هستید. برای این که به میزان بیشتری با تاریخ جنگ های روسیه آشنا شوید، توصیه می کنیم که حتما به موزه ی جنگ سارانسک بروید.

به جز این می توانید به سراغ موزه ی هنرهای تجسمی Erzia نیز بروید. در این موزه مجموعه ای از آثار هنرمند و مجسمه ساز روسی Stepan Erzia را مشاهده خواهید کرد.

به جز این ها جاذبه های گردشگری دیگری نیز در شهر سارانسک وجود دارند که با خرید تور روسیه سارانسک می توانید از آن ها دیدن کرده و لذت وافری را تجربه کنید.

رزرواسیون بلیط