تور سئول

تور سئول

تور سئول

تور سئول در کره ی جنوبی در شمار تورهای آسیایی پرطرفدار جای دارد که سفر به آن بسیار هیجان انگیز خواهد بود. سئول مرکز تجاری و فرهنگی کره ی جنوبی به حساب می آید و آسمان خراش ها در آن در کنار معابد بودایی تناقض جالبی پدید آورده اند. در واقع سئول شهری ست که در عین مدرنتیه، تمامی سبک سنتی و فرهنگی خود را حفظ کرده است.

شهر سئول را می توان از توسعه یافته ترین شهرها در بخش آسیای شرقی دانست. این شهر در حقیقت بزرگترین شهر در کره ی جنوبی محسوب می شود و بزرگی آن باعث شده تا یکی از وسیع ترین پایتخت های جهان نیز باشد.

صنعت توریسم در شهر سئول رونق بسیاری دارد و هر ساله توریست های زیادی از نقاط مختلف جهان به این شهر سفر می کنند.

جاذبه های گردشگری تور سئول

دیوار شهر سئول به عنوان یکی از نمادهای این شهر شناخته می شود و زمان ساخت آن به سال 1396 میلادی بازمی گردد. طول دیوار سئول به 18.6 کیلومتر رسیده و ارتفاع آن نیز نزدیک به 8 متر می باشد که در نقاط مختلف دیوار کمی نوسان دارد.

یکی از زیباترین میدان هایی که در شهر سئول خواهید یافت، میدان دیزاین دونگ دمون است. این میدان در حقیقت سازه ای کج و معوج است که سبک معماری آن بی نظیر به نظر می رسد. در این میدان چندین موزه، گالری هنری، تم پارک و … قرار دارد و خود به عنوان یک مرکز تفریحی و گردشگری شناخته می شود.

حتما در تور سئول کره ی جنوبی از جوی چئونگی چئون نیز دیدن کنید. این جوی که در مرکز شهر قرار داشته و درست از مسیر مرکزی سئول عبور می کند، نزدیک به 11 کیلومتر طول دارد . نهر چئونگی چئون اگر چه نهری طبیعی بوده و همیشه در این بخش جریان داشته است، اما تغییراتی در مسیر و حجم جاری شدن آن به وجود آورده اند که به فرم امروزی رسیده است.

برای کشف بخش تاریخی و فرهنگی سئول می باید به محله ی اینسا دونگ بروید. اینجا انواع و اقسام مغازه ها و دستفروش ها را با عرضه ی کالاهای سنتی و فرهنگی سئول خواهید یافت. همین طور فرصت پیدا می کنید که در میان بوتیک ها به سراغ کافه های و رستوران های محلی که غذاهای اصیل کره ی جنوبی را در منوی خود دارند، بروید.

برج N سئول نیز دیگر نماد این شهر به حساب می آید. از سال 1980 میلادی به بعد مردم و توریست ها اجازه یافتند که به داخل این برج رفته و از آن دیدن نمایند. رصدخانه ی دیجیتالی برج N سئول و نورهای رنگارنگش جذاب ترین چیزی ست که در این برج خواهید یافت.

برای دیدن هنر معماری و شاهکار سئول به تماشای کاخ گیونگ بوک گانگ بروید. در این کاه که به وسیله ی سلسله ی چوسان ساخته شده است، بخش زیادی از تاریخ و فرهنگ سئول را می یابید.

حتما در تور سئول کره ی جنوبی قصد خرید نیز خواهید داشت. برای این که یک روز را شاد را به خرید کردن بگذرانید، می توانید به محله ی میونگ دونگ بروید. این جا هر چیزی پیدا می شود و می توانید از میان برندهای گران قیمت به ارزان ترین کالاها نیز دسترسی داشته باشید.

همچنین بازار بزرگ دونگ دمون نیز جایی ست که انواع و اقسام کالاها از برندهای گوناگون را مشاهده خواهید کرد. این جا 26 مرکز خرید بزرگ و انبوه وجود دارد که برای دیدن و گردش در آن ها بیش از دو روز زمان احتیاج خواهید داشت.

شهر سئول به عنوان یکی از زیباترین شهرهای جهان در میان گردشگرانی که قاره ی آسیا را برای خرید تور خارجی خود انتخاب می کنند، شهرت دارد.

اگر پیش از این به سئول سفر نکرده اید، وقت آن است که با خرید تور سئول به کره ی جنوبی سفر کرده و از شگفتی های این شهر لذت ببرید.

رزرواسیون بلیط