تور شانگهای

شانگهای از بزرگترین شهرهای کشور چین محسوب می شود که با وجود اینکه یک شهر تجاری است اما مسافران و گردشگران بسیاری را در تمام فصول سال پذیرایی می کند. دومین برج بلند دنیا در کنار آسمان خراش ها و ساختمان های بلند مدرن از شانگهای محیطی سر به فلک کشیده ساخته و بسیاری این شهر را جنگل آسمان خراش ها می دانند. اوج مدرنیته در شانگهای به چشم می خورد. این درحالیست که چینی های مقیم شانگهای همچنان سنت های دیرینه خود را حفظ کردند.
شهر پرزرق و برق شانگهای بناهای مذهبی کم ندارد، معابد بودایی و کلیساهای مذهبی خود مکان بی نظیری برای بازدیدکنندگان این شهر به شمار می رود. همچنین می توانید فرهنگ و تاریخ چینی ها را نیز در این اماکن به چشم ببینید. معماری باستانی چینی که در جعبه شیشه ای تلویزیون از دیرباز می بینید به صورت بسیار زیبا در دیدنی های شانگهای نمایان است.
همچنین شانگهای را مرکز فرهنگ و هنر چین می شناسند. فستیوال های مختلف و کنسرت های موسیقی، گالری های هنری خلاقانه همه و همه برای گردشگران هنردوست جذابیت خاص خود را دارد. می توانید در مراکز خرید و پاساژهای مدرن بچرخید و خرید و کنید یا از گالری صنایع دستی لباس های سنتی چینی خریداری کنید و سوغاتی های یادگاری زیبا تهیه کنید.
راستی اگر اهل امتحان کردن غذاهای جدید هستید می دانید که چین بهترین مقصد برای مزه کردن غذاهای آسیایی با آن برنج و نودل های بی نظیر و لذیذ است. پس قسمت شکم گردی در خیابان ها و رستوران های شانگهای را از یاد نبرید.
در هر حال تور شانگهای برای همه سلیقه ها تجربه ای فراموش نشدنی دارد و امکان ندارد از این شهر بزرگ و پر هیجان ناامید شوید. با این شهر آسیایی کوله بار تجربیات سفر خاطره انگیز خود را پر پر کنید.