تور سوچی

تور سوچی

تور سوچی مسافران را به شهر زیبایی در سواحل دریای سیاه روسیه می برد. اگر به دنبال خرید تور روسیه ارزان قیمت هستید، تور گردشگری سوچی این امکان را در اختیارتان می گذارد.

آب و هوای مطبوع، مناظر طبیعی و دیدنی های متنوع، این شهر را به مقصد گردشگری نابی تبدیل ساخته است.

بهترین زمان برای این سفر، از اواسط ماه می تا اواخر سپتامبر می باشد. اما اگر به آب و هوای سرد علاقه مند باشید، همیشه برای خرید تور سوچی ایده آل خواهد بود.

این شهر در بخش غربی روسیه واقع شده است، و بر رشته کوه های قفقاز نیز اشراف دارد. با این حساب مسافران اینجا هم منظره ی دریا و هم چشم انداز کوهستان را پیش چشم دارند. به سبب چنین موقعیت جغرافیایی، توریست های زیادی هر ساله به این مقصد گردشگری سفر می کنند.

جاذبه های گردشگری و دیدنی ها

گذشته از سواحل دریای سیاه، پارک المپیک از نخستین مکان هایی ست که به سراغ آن خواهید رفت. اقامتگاه تابستانی استالین نیز در نوع خود فوق العاده دیدنی می باشد. همین طور پارک دلفین ها و پارک فرونز یک روز شما را به خود سرگرم خواهند کرد. برای موزه گردی، به سراغ موزه ی هنر بروید.

پیست اسکلی روزا خوتور برای علاقه مندان به ورزش های زمستانی فرصتی عالی به شمار می رود. باغ گیاه شناسی نیز مکانی ست که در آن انواع گیاهان کمیاب را خواهید یافت.

در سالن تئاتر ماندارین به تماشای فوق العاده ترین و مشهورترین تئاترها بنشینید. همچنین اگر به دنیای زیر اقیانوس ها علاقه مندید، به دیسکاوری ورلد نیز سر بزنید.

شهربازی بزرگ آدلر، پارک ملی، پارک دندراری، اسکای پارک و تئاتر زمستانه نیز از دیگر دیدنی ها هستند.

از این ها گذشته، کوه باشکوه آخون و بیشه ی چوب شمشکی و سرخدار را نیز نباید از دست بدهید…

رزرو بلیط

تور روسیه