تور کره جنوبی

تور کره جنوبی

تور کره جنوبی از تورهای آسیایی جذاب برای توریست هایی ست که به دنبال سفرهای گردشگری متفاوت و هیجان انگیز می گردند.

آیا برای اولین بار به کره جنوبی سفر می کنید؟ به یاد داشته باشید که این کشور زیبای آسیایی، جایی ست که باید گردشگری بی نظیری را در آن تجربه سازید.

شما می توانید با دانلود یک اپلیکیشن مسیریاب در کره ی جنوبی به تمامی مسیرها و محله های مورد نظر خود به راحتی دسترسی پیدا کنید. اپلیکیشن Jihachul (نرم افزار سیستم متروی کره جنوبی) یک برنامه بسیار کاربردی برای استفاده از سیستم مترو کره و مسیریابی در محله های  مختلف آن است که برای پلت فرم iOS و اندروید کاملا رایگان می باشد. در حال حاضر آخرین نسخه ی این اپ دارای نقشه شهرهای سئول، بوسان، دائگو، داجون و گوانگجو می باشد.

تور کره جنوبی چند سالی ست که مورد توجه مسافران قرار گرفته است. این دلیل بسیار خوبی نیز دارد: در این جا می توانید جالب ترین پتانسیل های گردشگری، مراکز تفریحی و انواع فعالیت های سرگرم کننده را داشته باشید. هتل های لوکس، رستوران های مشهور و از آن ها جذاب تر؛ غذاهای خیابانی کره جنوبی برای توریست ها فوق العاده به چشم می آید.

اگر قصد سفر به کره جنوبی را دارید، با آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا همراه بوده و راهنمای تور کره جنوبی را دریافت نمایید.

در سفر به کره جنوبی نخستین کاری که توصیه می کنیم انجام دهید، خرید یک T-Money می باشد. T-Money به طور گسترده و معمول در کره استفاده می شود و به وسیله ی آن خدمات راحت تر و محبوب تر در فروشگاه ها، سرویس های حمل و نقل عمومی نظیر مترو و اتوبوس دریافت خواهید نمود.

به محض ورود به کره جنوبی، اولین کاری که باید انجام دهید این است که به نزدیکترین فروشگاه رفته و یک کارت T-Money را با 2000 تا 3000 وان خریداری نمایید. پس از خرید این کارت می توانید به آن شارژ اضافه کرده و در مکان های مختلف خرج کنید. هنگام به اتمام رسیدن تور گردشگری کره جنوبی می توانید باقی مانده ی پول در کارت T-Money خود را برای سفرهای آتی نگهداری کنید و یا این که از طریق دستگاه خودپرداز، پول مانده در آن را دریافت کنید.

کره ای ها رفتاری کاملا دوستانه داشته و مشتاق کمک کردن به دیگران، مخصوصا توریست هایی که از نقاط دور جهان به کشورشان سفر کرده اند می باشند. بنابراین به راحتی می توانید هر سوالی که در خصوص پیدا کردن مسیر و یا چیزهایی دیگر دارید، از کره ای ها بپرسید. آن ها قطعا به شما کمک خواهند کرد.

اگر می خواهید با زبان انگلیسی صحبت کنید، توصیه می کنیم به سراغ جوان های کره ای بروید. زیرا که جوانان کره ای زبان انگلیسی را به خوبی صحبت می کنند، اما مسن ترها ممکن است آن قدرها نتوانند با زبان انگلیسی با شما ارتباط برقرار سازند.

جاذبه های گردشگری کره جنوبی

اگر برای رزرو تور کره جنوبی اقدام می کنید، جای دارد که با جاذبه های گردشگری این کشور زیبا آشنا شوید.

در کره جنوبی حتما از دهانه ی آتشفشانی قله ی طلوع دیدن کنید. قله ی طلوع در جزیره ی ججو قرار دارد و پوشش گیاهی بسیار منحصر به فردی دارد. به علاوه در جزیره ی ججو به سراغ ساحل پرآرامش سوپچی کوجی نیز بروید.

روستای دارنگی در جنوب نامهه گان غربی واقع شده است و کشتزارهای آن تا چشم کار می کند، سبزی و طراوت را به تصویر کشیده اند.

در بوسان از پل گوانگ آن یا پل الماس دیدن کنید. این پول از سویونگ گو به هیونده گو می رود. حین عبور از روی پل الماس چشم انداز نورانی و چراغانی را مشاهده خواهید کرد.

در جنوب غربی آنمیون اوپ به ساحل گوچی می رسید. بومیان منطقه افسانه ای در خصوص این ساحل دارند که شنیدن آن بسیار جالب خواهد بود.

اگر به کوهنوردی علاقه مند هستید، کوه گونگ ریونگ را در کره جنوبی از دست نداده و حتما زمانی را برای آن اختصاص دهید.

همچنین جزیره ی اولونگ و جاده ی ساحلی آن با آبشارها و چشمه های متعدد، فوق العاده به نظر می رسد.

عمارت بومون در گیونگجو، اودو در جزیره ی ججو، معبد هه اینسا، قله ی چانوانگ در کوه جیری، بامبوهای دامیانگ، روستای ناگانوپ سونگ، رودخانه ی یوجوا، مزرعه چای سبز بوسونگ، معبد بولگوکسا، مزرعه ی گوسفند دگوالیونگ، ساحل هیوپجه در جزیره ی ججو، دریاچه آناپجی، دریاچه ی سریانگ جه، عمارت زیبای کوانگ هان، جزیره ی چونگساندو، کوهستان هالا، مزارع هامیانگ، آبشار ابریشم، رودخانه ی یانگ سان، معبد سین ریکو، پل معلق کوهستان ددون، ساحل هیونده، معبد یونگام، روستای یانگ دونگ، جزیره ی نامی، خلیج سونچئون، صخره اولسان در کوه سوراک، رودخانه نامده، دریاچه مصنوعی دانگلیم، عمارت چوکساک، معبد سمکوانگ، و … از دیگر جاذبه های گردشگری هستند که با خرید تور کره جنوبی می توانید از آن ها بازدید نمایید.

رزرواسیون بلیط