تور سنت پترزبورگ

تور سنت پترزبورگ

تور سنت پترزبورگ

تور سنت پترزبورگ یکی از شهرهای جذاب روسیه می باشد که برای گردشگری بسیار مناسب است. چنانچه قصد خرید تور سن پترزبورگ را دارید، با ما همراه باشید تا با این شهر آشنا شوید.

سن پترزبورگ کجاست؟

سن پترزبورگ یکی از جذاب ترین شهرهای اروپایی است که به ونیز شمال نیز مشهور است. در این شهر رودخانه ها و کانال های بسیاری وجود دارد که برای مسافران بسیار جذاب خواهد بود.

اینجا، دومین شهر بزرگ روسیه است و به عنوان نمادی از مقاومت در طول تاریخ شناخته می شود. در تور سنت پترزبورگ انواع موزه ها و کلیساهای زیبا وجود دارد که جاذبه های فوق العاده ای محسوب می شوند. لازم به ذکر است که شما می توانید با هزینه ی کم در سن پترزبورگ گردشگری کنید.

بهترین زمان خرید تور سنت پترزبورگ

سن پترزبورگ به واسطه ی موقعیت قرار گیری، دارای آب و هوای معتدل تری نسبت به سایر شهرها می باشد. بهترین زمان سفر به سن پترزبورگ، از ماه مه تا سپتامبر است. اما چنانچه در زمستان به این شهر سفر کنید، آب و هوای بسیار سردی در انتظارتان خواهد بود.

جاذبه های گردشگری تور سنت پترزبورگ

از جاذبه های گردشگری می توان به قصر پیترهوف، موزه هرمیتاژ، قلعه پتر و پال، کلیسای رستاخیز و… اشاره کرد.

شکم گردی در تور سنت پترزبورگ

در خرید تور سن پترزبورگ برای صرف غذا هیچ نگرانی نداشته باشید. غذاهایی که در سن پترزبورگ یا بهتر است بگوییم در روسیه سرو می شوند، با ذائقه ما ایرانیها سازگار هستند. البته لازم به ذکر است انواع غذاهای روسی و انگلیسی را می توانید با قیمت مناسب در این شهر بیابید.

آیا قصد خرید تور سنت پترزبورگ را دارید و می خواهید به این شهر سفر کنید؟ به شما پیشنهاد می کنیم از مشاوران ما، تور سن پترزبورگ را با قیمت مناسب خریداری کنید.

تور روسیه

رزرو بلیط