تور تاجیکستان

تور تاجیکستان

برای سفر کردن حتما نباید مقاصد دور و گران قیمت را انتخاب کرد. در همین همسایگی خودمان کشورهای فوق العاده ای وجود دارند که سفر به آن ها می تواند خاطره دلچسبی برایتان رقم بزند. تور تاجیکستان و سفر به پایتخت سرسبز این کشور می تواند از گزینه های خوب به ویژه برای علاقه مندان به طبیعت گردی باشد.کشور تاجیکستان از آن مقاصدی است که تا حد زیادی کشف نشده باقی مانده است و برای ماجراجویانی که به دنبال یک مقصد متفاوت می گردند بهترین گزینه است.

گردشگری با تور تاجیکستان به مسافران وسعت بزرگی از چشم اندازهای طبیعی الهام بخش، قله های مرتفع، مراتع بلند و دریاچه های زیبا به علاوه شهرهای مدرن و ویرانه های باستانی که بخشی از تمدن های گمشده ی این سرزمین هستند، را ارائه می دهد.

جاذبه های این کشور دیدنی، تنها به فرهنگ و تاریخ کهن آن محدود نمی شود. در تاجیکستان می توانید طبیعت زیبا، دره های و دشت های بی نظیری را ببینید که بدون شک خاطره ای فراموش نشدنی برایتان می سازند. تاجیکستان و دوشنبه پایتخت آن، در کنار مردم مهمان نوازش، آثار فرهنگی و تاریخی فراوانی دارد. چشم اندازه های تماشایی در نقاط مختلف این کشور مناظری خیره کننده را برای کوهنوران، مسیرنوردان و گردشگران مختلف می سازد.

بزرگراه پامیر در دل یک ناحیه کوهستانی خوش آب و هوا، شهر دوشنبه و جاذبه های تاریخی و فرهنگی زیبایش و پارک رودکی، دریاچه کاراکول و شهر شمالی اسفره در مسیر جاده ابریشم، خرابه های باستانی شهر پنجکنت، شهر استروشن و دهکده زرافشان همه و همه جاذبه هایی است که بازدید از آن ها را نمی توان از دست داد.

اگر به تاجیکستان سفر کنید شاید از فهمیدن این موضوع که آن ها هم فارسی صحبت می کنند غافلگیر شوید. مراسم نوروز در تاجیکستان هم بسیار دیدنی است. پس فرصت را برای گذراندن اوقاتی خوش در کنار مردم مهمان نواز تاجیکی از دست ندهید.