تور تایلند

تور تایلند

آیا قصد دارید برای سفر به یکی از رویایی ترین مقاصد گردشگری برنامه ریزی کنید؟ تور تایلند بهترین گزینه برای سفر به کشوری در آسیا خواهد بود. تایلند به داشتن سواحل شنی سفید، صخره های مرجانی و تفریحات فوق العاده اش معروف است. پس خالی از لطف نیست که بگوییم تور تایلند یکی از جذاب ترین تورهای گردشگری برای تمامی مسافران از سراسر جهان می باشد. با ما همراه باشید تا کمی با این کشور زیبا آشنا شوید.

نیم نگاهی به تایلند

دلایل مختلفی وجود دارد که تایلنددرحال حاضریکی ازمحبوبترین مقاصدبرای مسافران محسوب می شود. با نرخ ارزمطلوب،سیاست مناسب برای صدور ویزای توریستی،سواحل حیرت انگیزوغذاهای مشهور درجهان،تعداد بازدیدکنندگان خارجی به این کشورطی دهه گذشته دوبرابرشدهاست.

مسافران میتوانند با خرید تور تایلند در سواحل بسیار زیبا و رویاییKohSamui یک روز خوب را سپری کنند،از بار و کافه هایی که روی پشت بام ساخته شده اند به تماشای شهر بانکوک بنشینند و یاحتی درChiang Maiفیل سواری کنند. امالازم است تا قبل از رزرو تور تایلند با راهنمای تور برای تعیین زمان مناسب برای تجربه ی سفر لذت بخش در تایلند مشورت کنید.

بهترین زمان سفر به تایلند

بهتر است گول آسمان همیشه آبی تایلند که در تصاویر می بینید را نخورید، بلکه باید بگوییم یک باران گرمسیری می تواند تعطیلات شما کنار ساحل را به روزی ناخوش تبدیل کند.

برای رسیدن به تصاویر کارت پستالی بدون ابرازتایلند،سفرخودرااز پایان ماه نوامبرتاانتهای ماه آوریل برنامه ریزی کنید. لازم به ذکر است که فصل بارانی تایلند به طورمعمول بعدازماه ژوئیه آغازمیشود و تا اکتبر ادامه میابد.

برای تفریحات ساحلی بهترین زمان جهت خرید تور تایلند، بین ماه های دسامبر تا فوریه می باشد، چرا که آفتاب کمتر سوزانده است و در هوا مقداری رطوبت وجود دارد و شما می توانید بدون عرق ریختن، به راحتی از سواحل زیبای تایلند لذت ببرید.

غذا در تایلند فراتر از تصورات شما خواهد بود

ممکن است که فکر کنید با غذاهای تایلندی مقداری آشنایی دارید، چرا که می دانید نارگیل در بسیاری از غذاهای این کشور پیدا می شود. اما باید بگوییم تا هنگامی که به این کشور وارد نشوید، نمی توانید طعم غذاهای آن را حدس بزنید.

بهطورکلی،منوهای محلی انتخابهای گسترده تری را در اختیار مسافران تور تایلند قرار می دهند؛ترکیبهای غیرمعمول ازموادتشکیل دهنده و ادویه ها و همچنین غذاهای بسیار تند و تیز!در تایلند بهتر است با مرغ و آبزیان خداحافظی کنید و طعم های جدیدی را امتحان کنید.

خرید در تایلند یک سرگرمی ملی است

تایلندی ها دارای دووسواس – خوردن وخریدهستند،ترجیحازیریک سقف باتهویه هوای مطبوع!حداقل 25 مرکزجدیددر بانکوک درحال ساخت است. پس نباید از جهت خرید در این کشور نگرانی داشته باشید.

چند نکته ی مهم در سفر به تایلند

از آن جایی که این کشور، پر از جنگل و مراتع است، حتما شاهد پرواز حشره های بسیاری خواهید بود. پس برای در امان بودن از شر گزش حشره ها، بهتر است یک اسپری حشره کش با خود همراه داشته باشید یا حتی از مواردی دیگر مانند کرم ها برای دور کردن حشره ها استفاده کنید.

شما در تایلند سگ های ولگرد بسیاری را خواهید دید که در نقاط مختلف زندگی می کنند. بهتر است نسبت به این سگ ها با احتیاط عمل کنید تا دچار مشکل نشوید.

چانه زدن را فراموش نکنید و از افتادن در دام های توریستی جلوگیری کنید. در قبال فروشندگان محلی، تا می توانید از چانه زدن بر سر قیمت استفاده کنید تا به توافق برسید.

چنانچه از قدم زدن در جنگل های گرمسیری، آفتاب گرفتن در سواحل شنی سفید رنگ و قایق سواری در میان آب های زمردی و چرخیدن در میان صخره های مرجانی لذت می برید، به شما پیشنهاد می کنیم حتما تور تایلند را خریداری کرده و این بهشت روی زمین را ببینید.

رزرواسیون

جاذبه های تایلند