تور اولیانوفسک

تور اولیانوفسک

تور اولیانوفسک روسیه

وقتی با تور اولیانوفسک به این شهر کوچک و زیبای روسیه سفر می کنید، به یاد داشته باشید که شهر اولیانوفسک را شهر هفت باد می نامند. این عبارت چیزی ست که هنگام قدم زدن در خیابان ها و بلوارهای شهر به آن ایمان خواهید آورد.

رشد و شکوفایی این شهر هر سال عیان می باشد و صنعت توریسم رفته رفته در آن جان بیشتری می گیرد. امکان ندارد با تور اولیانوفسک به این شهر زیبا سفر کنید و خیابان ها، باغ ها، پارک ها و فضای عمومی آن را تحسین نکنید.

به جرات می توان گفت که شهر اولیانوفسک در میان شهرهای زیبای جهان، جایگاه ویژه ای دارد.

در اینجا شما می توانید گوشه هایی از Simbirsk باستانی پیدا کنید. یعنی درست جایی که خیابان های باریک و ساختمان ها با سقف های قدیمی در یک ردیف قرار گرفته اند.

شهر اولیانوفسک بین دو شهر سارانسک و کازان واقع شده است و جالب است بدانید که ویلادمیر لنین در اینجا به دنیا آمده است.

شهر اولیانوفسک با 316 کیلومتر مربع مساحت، 893 کیلومتر فراتر از شرق شهر مسکو قرار گرفته است و رودخانه ی ولگا نیز در مجاورت آن می باشد.

برای این که از شهر اولیانوفسک به کازان بروید، چیزی نزدیک به 7 ساعت را در پیش خواهید داشت.

زمانی که با تور اولیانوفسک به این شهر غریب مانده در کشور روسیه سفر می کنید، آن را بسیار خلوت و آرام خواهید یافت. به همین دلیل توریست هایی که به دنبال سفری آرام و به دور از هیاهو به روسیه هستند، با خرید تور اولیانوفسک بسیار راضی خواهند بود. اما برای سفر به این شهر، حتما باید به آب و هوای سردسیر علاقه مند باشید و از قرار گرفتن در شرایط جوی همیشه سرد و مرطوب ابایی نداشته باشند.

اتفاقا توریست های ایرانی که از تور گردشگری اولیانوفسک بازمی گردند، این تور روسیه گردی را جذاب دانسته و مایل به سفر دوباره به این شهر هستند.

به خصوص این که با توجه به دورافتادگی این شهر و فاصله ی سطح آن با شهرهایی چون سن پترزبورگ و مسکو، قیمت گردشگری در اولیانوفسک ارزان تر از چیزی ست که باید در سن پترزبورگ و مسکو و یا حتی تور کازان و تور سوچی بپردازید.

جاذبه های گردشگری اولیانوفسک

همان طور که گفتیم ویلادمیر لنین، سیاست مدار مشهور روسیه در این شهر به دنیا آمده است، پس عجیب نیست که یکی از برجسته ترین جاذبه های گردشگری تور اولیانوفسک روسیه، نیز خانه ی ولادیمیر لنین باشد. این خانه در واقع خانه ی پدری لنین بوده و وسایل بسیاری مربوط به وی در اینجا نگهداری می شود.

توریست هایی که به شهر آرام و زیبای اولیانوفسک سفر می کنند، پیش از هر چیزی به بازدید موزه ی یادبود لنین و نیز خانه ی پدری وی می روند.

به جز این حتما زمانی را نیز برای بازدید از موزه ی تاریخچه ی هوانوردی داخلی روسیه اختصاص دهید. اگر به هواپیما و هر چیز که به هوانوردی مربوط می شود علاقه مند هستید، بازدید از موزه ی تاریخچه ی هوانوردی داخلی روسیه در شهر اولیانوفسک برایتان فوق العاده جذاب خواهد بود.

نباید از این شهر کوچک و غریب انتظار مراکز تفریحی چندانی داشته باشید، اما پارک آبی Ulet با چندین سرسره آبی و استخرهای سرپوشیده، می تواند چند ساعتی هیجان و سرگرمی برایتان به همراه بیاورد. همین طور فراموش نکنید که حتما از فواره ی موزیکال اولیانوفسک نیز دیدن نموده و در میان آب های پرنشاط آن، شادی و هیجان را تجربه کنید.

با خرید تور اولیانوفسک از گروه تورهای روسیه می توانید سفری ارزان تر به کشور روسیه داشته باشید و از حال و هوای سردسیری آن نهایت لذت را ببرید.

رزرواسیون بلیط