تور وارنا

تور وارنا

تور وارنا

یکی از مقاصد گردشگری که امروز بسیاری از افراد انتخاب می کنند، بلغارستان است. تور وارنا نیز یکی از تورهای گردشگری محبوب نزد مسافران محسوب می شود. وارنا دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است و یکی از مقصدهای ارزان برای سفر میباشد. چنانچه قصد سفر به وارنا را دارید با ما همراه شوید.

معرفی وارنا

به جرات می توانیم بگوییم که وارنا یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری بلغارستان محسوب می شود. سالانه افراد زیادی با خرید تور وارنا عازم این شهر می شوند تا در جاذبه های گردشگری اش غرق شوند.

در این شهر می توانید مدرنیته و المان های سنتی را در کنار هم ببینید. پارک ها و سواحل وارنا و همچنین تفریحات شبانه، برای گردشگران بسیار جذاب است. این شهر توریستی هم هیجان دارد و هم می تواند بسیار آرامش بخش باشد.

آب و هوای وارنا

شما با سفر به وارنا به شهری قدم می گذارید که دارای آب و هوای نیمه گرمسیری و مرطوب است. بدان معنیست که غالبا آب و هوای وارنا، چیزی بین 18 الی 35 درجه در فصل تابستان در حال تغییر است. این شهر زمستان هم دارد اما نه زمستان پر از برف، یخ و مناظر برفی!

بهتر است در ماه های جولای و آگوست و یا از ماه مه تا اکتبر نسبت به خرید تور اقدام کنید. در این ماهها، وارنا دارای آب و هوای بسیار مناسب است و می توانید از گردشگری در شهر لذت ببرید.  

جاذبه های گردشگری وارنا

همان طور که گفتیم، وارنا دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است. پارک پریمورسکی، موزه‌ی تاریخ، آکواریوم وارنا، باغ وحش وارنا، موزه‌ی قوم‌نگاری، جنگل سنگی، شهر مردگان و… مهمترین جاذبه ها هستند.

آژانس آسمان پر ستاره، تور وارنا با قیمت مناسب را به مسافران عرضه می کند. با کارشناسان ما تماس بگیرید و تور مورد نظرتان را خریداری کنید.

رزرو بلیط

تور بلغارستان