تورویتنام

تورویتنام

آیا می دانید یکی از تورهای گردشگری جذاب برای مسافران ایرانی، تور ویتنام است؟ ویتنام یکی از کشورهایی است که در حاشیه اقیانوس آرام قرار گرفته و دارای طبیعتی زیبا می باشد. با ما باشید تا شما را با این کشور فوق العاده آشنا کنیم.

ویتنام کجاست؟

کشورهایی که در قسمت جنوب شرقی آسیا قرار گرفته اند، از جمله زیباترین کشورهای قاره ی آسیا به شمار می روند. یکی از همین کشورها ویتنام است که می توانید با خرید تورویتنام به راحتی به آن سفر کنید. این کشور از قسمت شرقی و جنوبی به دریای شرق و اقیانوس آرام می رسد و این بدان معنی است که در آن شاهد سواحل زیبایی خواهید بود.

ویتنام یکی از زیباترین کشورهای جنوب شرقی آسیا است که مسافران را به کوه های پر از شکوه، شهر های شلوغ و سواحل شن و ماسه طلایی جذب و دعوت می کند. با وجود مدرن سازی سریع در مراکز شهری ویتنام در هانوی و هوشی مین، سنت های افتخارآمیز در میان مردم محلی باقی مانده است. نشانه های باستانی متعددی و سازه های استعماری وجود دارد که در طول رکود و آسیب دیدن در طول تاریخ، جان سالم به در برده اند. با خرید تور ویتنام، زیارتگاه های بودایی را در کنار آسمان خراش های بلند خواهید دید، جایی که شما می توانید جشن ها و مراسم های پر جنب و جوش را که از صدها سال پیش برگزار می شوند، از نزدیک ببینید.

 سواحل طولانی و شنی به منزلی برای استراحتگاه های مجلل و محل های ناهارخوری تبدیل شده اند، و از آنها جاذبه های عجیب و غریب ایده آل می سازند، در حالی که راه های گسترده بر روی تپه ها برای سفرهای عالی پیاده روی فوق العاده اند.

 این که آیا شما در حال برنامه ریزی یک سفر تاریخی در هانوی و هوشی مین هستید، یا در طلب یک ساحل آرام و ساکت، با خرید تور ویتنام به مقصود خود خواهید رسید.

از جمله مواردی که تور ویتنام را به یکی از جذاب ترین تورهای گردشگری تبدیل کرده، فستیوال های فوق العاده ایست که در آن برگزار می شود. در فستیوال های سنتی مردم این کشور که اتفاقا از جمله جاذبه های ویتنام محسوب می شود، مردم با لباس های سنتی دور هم جمع می شود و به شادی می پردازند. دقیقا در همین فستیوال هاست که می توانید فرهنگ مردم ویتنام را از نزدیک ببینید و با آن آشنا شوید.

این کشور به واسطه ی موقعیت جغرافیایی اش، دارای مناطق کوهستانی و جنگل های انبوه است. جالب است بدانید که تنها 20 درصد از کل این کشور به زمین های مسطح اختصاص یافته است. فلات های فوق العاده، رشته کوه چونگ سون، دلتای مثلتی شکل رودخانه ی سرخ تنها بخشی از طبیعت زیبای ویتنام می باشند.

آب و هوای ویتنام چگونه است؟

از آن جایی که این کشور، کشوری ساحلیست و در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته است، در آن شاهد آب و هوای حاره ای خواهید بود، جایی که رطوبت در آن چیزی حدود 84 درصد می رسد و باران های موسمی در آن می بارد.

جاذبه های گردشگری تورویتنام

علاوه بر مواردی که در بالا گفته شد، با خرید تور ویتنام می توانید از جاذبه های گردشگری مانند شهر هانوی و هوشی مین، برج پرچم، دریای ناترانگ، بازار های محلی، معابد و کلیساها، خانه اپرا، میدان بادینج، موزه هوشی مین، كلیسای هوشی مین دیدن کنید.

آیا با توجه به توصیفات فوق، دوست دارید از یکی از زیباترین کشورهای جنوب شرقی آسیا دیدن کنید؟ کافیست تور ویتنام را از آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره خریداری کرده و با اطمینان خاطر به این کشور سفر کنید و برگی جدید به خاطرات لذت بخش خود اضافه کنید.

رزرواسیون بلیط