آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

استرداد بلیط


استرداد بلیط

استرداد بلیط یا وجه مربوط به تاخیر بیش از 2 ساعت ظرف 72 ساعت و استرداد وجه مربوط به موارد دیگر ظرف 24 ساعت، بعد از پر کردن فرم (بدون احتساب ایام تعطیل) انجام خواهد شد.

داشتن اطلاعات کافی در مورد خرید بلیط هواپیما ، و نحوه ی تعویض و یا حتی استرداد بلیط ، برای کسانی که سفرهای هوایی ، بخشی جدایی ناپذیر از زندگیشان است، بسیار مهم است. افراد بسیاری هستند که در طول ماه، پرواز های متعددی را به دلایل مختلف انجام می دهند. این پرواز ها بعضا کاری هستند و بعضا برای سفرهای تفریحی ، افراد را به نقاط مختلف دینا منتقل می نمایند. در هر صورت، آن چه برای افرا در سفرهای هوایی اهمیت بسیار دارد، تهیه ی آسان بلیط ، تعویض آن با کم ترین ضرر ممکن و یا پس دادن آن است.
همان طور که می دانید، بلیط هواپیما به دو دسته ی چارتری و سیستمی تقسیم می شوند که هر کدام از آن ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. در این بخش می خواهیم شرایط استرداد و یا تعویض انواع بلیط هواپیما ، در انواع پرواز ها را بررسی کرده و با چگونگی انجام آن ها آشنا شویم همراه باشید
پرکردن فرم استرداد صرفا به معنای اعلام اطلاعات رزرو به منظور استرداد مابه التفاوت وجه بوده و به منزله کنسلی بلیط نمی باشد، جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا با شماره 22887100 داخلی های 122 و 123 در ارتباط باشید.

[quform id=”5″ name=”استرداد بلیط”]

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته