تور قبرس اروپایی

تور قبرس اروپایی

تور قبرس اروپایی

تور قبرس اروپایی یکی از تورهای گردشگری بسیار عالی از دسته تورهای اروپایی آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا می باشد.

با خرید تور قبرس اروپایی به سرزمینی کاملا متفاوت سفر خواهید کرد. این تفاوت شامل سبک معماری، آب و هوا و فرهنگ و تمدن خواهد شد.

درباره ی قبرس چه می دانیم؟

قبرس کشوری جزیره ای ست که به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می شود. این کشور جزیره ای دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد و در بیشتر مواقع سال وضعیت جوی آن به گونه ای ست که توریست ها به مقصد آن سفر می کنند.

جزیره ی قبرس شامل استان های پافوس، لیماسول، نیکوزیا، لارناکا، کرنیا و فاماگوستا می باشد. نیکوزیا به عنوان پایتخت قبرس دیدنی ترین ها را در خود جای داده است و توریست هایی که تور قبرس اروپایی را خریداری می کنند، حتما به بازدید از نیکوزیا می پردازند.

تور قبرس اروپایی در واقع همان تور گردشگری به مقصد بخش جنوبی قبرس می باشد. این قسمت نزدیک به 70 درصد از مساحت جزیره ی قبرس را به خود اختصاص داده است و از کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا محسوب می شود.

در سفر به قبرس اروپایی خود را در فضایی خواهید یافت که مردمی بسیار متمدن و مودب زندگی می کنند و امنیت و آرامش در سطح بالایی برقرار است.

برخلاف قسمت شمالی قبرس که مردمی ترک تبار را در خود جای داده است، بخش جنوبی آن یا قبرس اروپایی یونانی می باشد.

به همین دلیل مردمی که در بخش جنوبی جزیره ی قبرس یا قبرس اروپایی مشاهده می کنید، با فرهنگ یونان همسو هستند. البته در هر دو بخش این جزیره مردم قادر به صحبت کردن به زبان انگلیسی هستند و نیازی نیست یونانی یا ترکی بلد باشید.

فراموش نکنید که حتما در تور قبرس اروپایی بخش گردشگری غذا را از دست ندهید و از رستوران های این جزیره که منویی بسیار منطبق با ذائقه ی ایرانی ها دارند، بهره مند شوید.

قبرس از آن دسته مقاصد گردشگری ست که در فصل زمستان نیز گیرایی بسیاری دارد و با توجه به آب و هوای خاص منطقه ای اش، توریست های در اواخر پاییز و اوایل زمستان سفرهای متعددی را به این مقصد گردشگری اروپایی انجام می دهند.

جاذبه های گردشگری قبرس اروپایی

تور قبرس اروپایی با توجه به حال و هوایی که در جزیره ی جنوبی حاکم است، بدون در نظر گرفتن جاذبه های گردشگری، فرصتی فوق العاده برای سفر کردن به تکه ای از بهشت زمینی می باشد.

اما اگر بخواهیم به مکان های تاریخی و مراکز دیدنی قبرس اروپایی به صورت جداگانه اشاره کنیم؛ به موارد زیر می رسیم.

در قبرس قلعه ای به نام قلعه ی سنت هیلاریون وجود دارد که به عنوان بنای یادبودی برای راهب مورد احترام مردم قبرس که در قرن دهم میلادی به اینجا سفر کرده بود، ساخته شده است.

در همین راستا، به صومعه ای به جای مانده از عصر جنگ های صلیبی می رسیم. نام این صومعه بلاپایز می باشد و بنای آن فوق العاده دیدنی ست.

شهرهای فاماگوسا و سالامیس در قبرس اروپایی فرصتی عالی برای گردشگری در میان تاریخ، هنر و طبیعت هستند. به خصوص در شهر فاماگوسا می تواند از سواحل بدیز، نایومی و گلپساید دیدن کنید. این سواحل برای توریست هایی که برای نخستین بار به قبرس اروپایی سفر می کنند، بسیار شگفت انگیز خواهند بود.

اگر به باستان و فضاهای باستانی علاقه مند هستید، در تور قبرس اروپایی بازدید از شهر باستانی گیرنه را از دست ندهید. این شهر قدمتی نزدیک به 5 هزار سال پیش از میلادی مسیح دارد و چندین قلعه ی باستانی در آن دیده می شود که البته قسمت هایی از آن ها آسیب دیده یا مورد تخریب قرار گرفته است. به خصوص خود قلعه ی گیرنه که در بلندی ساخته شده است، یک نمونه ی عالی برای معرفی تاریخ منطقه می باشد.

روستاهای ترودوس، خانه ی دیونیسوس، ساحل نیسی، موزه ی قبرس و … از دیگر جاذبه های گردشگری هستند که با خرید تور قبرس اروپایی از آن ها بازدید خواهید نمود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت تور قبرس اروپایی و شرایط رزرو آن، با کانتر تورهای اروپایی آژانس مسافرتی آسمان پرستاره تماس بگیرید.

به ما امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]