آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

تور جنگل راش (برگزار شده)

تور جنگل راش

اطلاعات تور

مدت: 1 روزه
تاریخ برگزاری: 1398-10-07
نوع وسیله نقلیه: 1
توضیحات: تور 1 روزه جمعه ها رفت ساعت 4 صبح
برگشت همان روز ساعت 15:00 (حرکت به سمت تهران)
رفت و برگشت با اتوبوس 25 نفره vip،یک وعده صبحانه + یک وعده ناهار + پذیرایی بین راه، بیمه مسافرتی، راهنمای تور
(هزینه ورودیه اماکن دیدنی به عهده آژانس میباشد)

قیمت تور

راهنمای تور

تور جنگل راش

در جاده ی فیروزکوه هنگامی که به سمت شهرستان سوادکوه وارد مسیر منتهی به روستای سنگده میشویم به یکی از زیباترین و بزرگترین جنگل های ایران میرسیم. جنگل راش استان سوادکوه منبع دختان راش سر به فلک کشیده ی نایاب می باشد. این درختان به شکلی تا به آسمان قد کشیده اند که هنگام قدم زدن در جنگل راش به سختی میتوانید آسمان را ببینید و آفتاب با رده هایی گذرا از لای شاخ و برگ این درختان به این جنگل میتابد.

جاذبه های سفر با تور جنگل راش

در سفر با تور جنگل راش نه تنها هنگام رسیدن به مقصد از طبیعت زیبای اطراف خود و نفس کشیدن در آغوش درختان راش سر به فلک کشیده ی زیبا لذت خواهید برد بلکه در مسیر رسیدن به مقصد هنگام جنگل گردی از مسیر فوق العاده زیبایی گذر میکنید که درختان راش فرشی از سایه جلوی پای شما پهن خواهند کرد همچنین صدای قدم های شما روی زمین همزمان با صدای رودخانه ای که از میان جنگل راش گذر میکند موسیقی ای میسازد که هربار پس از سفر با تور جنگل راش به آن فکر میکنید در ذهنتان تکرار میشود.

فصل های مناسب برای سفر با تور جنگل راش

جنگل راش همچون بسیاری از مناطق دیگر ایران در هر فصلی با پیراهنی متفاوت و زیبا به میزبانی مسافران میرود. همانگونه که در فصل بهار و تابستان لباس سبزی به تن میکند و تمام گردشگران و مسافران تور جنگل راش را شگفت زده میکند، در فصل پاییز با پوشیدن پیراهن زردش و پهن کردن فرشی از برگ های پاییزی جلوی پای مسافران تور جنگل راش ثابت میکند که بهترین میزبان ایران است.

سفر با تور جنگل راش در فصل زمستان

فصل زمستان هم با سفیدپوش کردن درختان راش سرما را به دل این جنگل راه میدهد، اگرچه سفر با تور جنگل راش در فصل زمستان کمی سخت است و نیاز به راهنما و تورلیدر مجرب دارد اما هنگام رسیدن به دل این جنگل و دیدن سفیدی بکر و یکدست در اطرافتان متوجه خواهید شد که ارزش تمام سختی های راه را داشته است.

برنامه سفر با تور جنگل راش

ساعت  04:00 صبح حرکت به سمت سوادکوه, صرف صبحانه, جنگل نوردی در دل جنگل هیرکانی, تماشای گونه نادر درختان, بازدید از پرورش ماهی,  دورهمی و عکاسی – برگشت به سمت تهران ساعت 15:00

جهت کسب اطلاعات بيشتربا کانترتورداخلی 122و 126حاصل نماييد.

لیست هزینه های سفر با تور جنگل راش

هزینه هرنفر بزرگسال هزینه هرنفر بزرگسال هزینه کودک فقط صندلی اتوبوس 2 تا 5 سال درخواست تور
اتوبوس وی ای پی اتوبوس کلاسیک
199.000 159.000 99.000 درخواست تور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته