سفارش تور


تور خوزستان نوروز 99 (برگزار شده)

 • کد تور: khuzestan13981129
 • قیمت: 2.699.000 تومان
 • مدت : 3 شب و 4 روز
 • تاریخ برگزاری : 1399-01-05
 • خدمات تور :

  سفر با هواپیما و اتوبوس توریستی ، سه شب اقامت در هتل پارس ، همراهی راهنمای تور از ابتدای تور ، بیمه مسافرتی ، پرداخت ورودیه اماکن مورد بازدید ، پذیرایی بین روز ، صبحانه
  (احتمال جا به جایی یا جایگزینی گشت کارخانه نیشکر بر اساس ساعت پروازی وجود دارد)
  (در کلیه تورهای آسمان پرستاره پرشیا ،هزینه ناهاروشام به عهده مسافران می باشد)


 • تور خوزستان نوروز 99
 • تور خوزستان نوروز 99


  شرایط خدمات تور خوزستان نوروز 99 به شرح زیر است.

  اگر بخواهیم یکی از شهرهای جنوبی زیبا را به شما معرفی کنیم، می توانیم به تور خوزستان اشاره نماییم.
  این شهر، در قسمت جنوبی با خلیج فارس همسایه است و از شمال به رشته کوه های زاگرس میرسد.خوزستان قدمت شش هزار سال قبل از میلاد مسیح دارد و خانه اقوام و فرهنگ های مختلفی میباشد.
  خوزستان را میتوانیم به دو منطقه تقسیم کنیم: جلگه ای و کوهستانی. این منطق به واسطه ی رشته کوه زاگرس و خلیج فارس تقسیم بندی می شوند.
  اگر می خواهید خوشمزه ترین فلافل های دنیا را میل کنید، به اهواز بروید. شاید بتوانیم فلافل را بهترین جاذبه این شهر بنامیم که مسافران بسیاری برای امتحان کردن آن به اهواز می آیند.

  برنامه سفر

  روز اول : ساعت 5 صبح حرکت از تهران با پرواز، رسیدن به اهواز و شروع گشت شهری شامل: بازدید از کارخانه نیشکر اهواز ، صرف ناهار در کارخانه (به عهده مسافر)، بازگشت به هتل و شب گردی کنار رود کارون
  روز دوم : بعد از صرف صبحانه، حرکت به سمت شوشتر، بازدید از سازه های آبی شوشتر، بازدید از اثر ثبت جهانی شده چغازنبیل، حرکت به سمت شوش صرف ناهار(به عهده مسافر ) و بازدید از آرامگاه دانیال نبی و کاخ آپادانا بازگشت به اهواز و اقامت در هتل
  روز سوم : پس از صرف صبحانه بازدید از شهر خرمشهر ، صرف ناهار ( به عهده مسافر)و گشت بازار اهواز ، شب گشت لشکر آباد و اقامت در هتل
  روز چهارم : پس از صرف صبحانه ، زمان آزاد برای خرید و پس از صرف ناهار ( به عهده مسافر) حرکت به سمت فرودگاه طبق برنامه پروازی و بازگشت به تهران

  شرایط تور خوزستان نوروز 99

  با توجه به اینکه برای تورهای نوروز ، برنامه ریزی رزرو و گارانتی هتل ، چارتر نمودن پرواز، رزرو اتوبوس و … از چند ماه قبل از عید آغاز شده و هزینه کامل هتل و پرواز پرداخت شده است و همچنین کنسل نمودن تور توسط مسافر باعث از دست دادن فرصت فروش برای کامل کردن ظرفیت تورهای نوروزی می شود .
  لذا شرایط کنسلی تورهای نوروزی بدین صورت است :
  جریمه کنسلی از زمان ثبت نام تا روز 30 بهمن 10 % از کل مبلغ تور- جریمه کنسلی در روزهای 1تا 5 اسفند 20 % از کل مبلغ تور- جریمه کنسلی در روزهای 6 تا 10 اسفند 30 % از کل مبلغ تور- جریمه کنسلی در روزهای 11تا 20 اسفند 50 % از کل مبلغ تور- جریمه کنسلی از روز 21 اسفند به بعد و یا عدم حضور در تور 100 % از کل مبلغ تور می باشد.

  * درصورت چارتر بودن بلیط هواپیما ، قطار ، هزینه بلیط به صورت کامل سوخت و غیر قابل برگشت است.

  2 تا 5 سال بدون تخت : 1.099.000
  زیر 2 سال : 120.000
  ارسال 60% کل هزینه تور خوزستان نوروز 99 زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تایید نمی باشد.
  لیست هتل ها و تعرفه قیمت :

  نام تور
  تاریخ رفت
  تاریخ برگشت
  قیمت
  درخواست تور
  خوزستان
  1399/01/05
  1399/01/08
  2.699.000

   


  شرایط دریافت ویزای ایران

  1) ویزای توریستی ایران
  تمامی بازدیدکنندگانی که برای سیاحت و گردش به کشور ایران سفر می‌کنند نیار به دریافت ویزای توریستی خواهند داشت. اگر شما می‌‌خواهید میهمانتان را به ایران دعوت کنید باید به فکر ویزای توریستی برای این عزیزان باشید.

  مدارک لازم جهت اخذ ویزا توریستی

  اسکن رنگی پاسپورت میهمان
  اسکن رنگی صفحه اول شناسنامه میزبان
  فرم تکمیل شده مشخصات میزبان و میهمان که از طریق دالاهو در اختیار شما قرار می‌گیرد.

  ۲) ویزای تجاری ایران
  «ویزای ایران» برای افرادی که به منظور تجاری قصد سفر به ایران دارند با عنوان «ویزای شرکتی ایران» و یا «ویزای تجاری ایران» صادر می‌شود. در صورتی که شما قصد تجارت با افراد خارجی دارید می‌توانید از این امکان استفاده نمایید.

  مدارک لازم جهت اخذ ویزا تجاری

  نامه درخواست شرکت با سربرگ، مهر و امضا رسمی مدیر عامل شرکت مبنی بر درخواست صدور ویزا کثیرالمسافره ایران از وزارت خارجه و ذکر علت دعوت از ایشان.
  روزنامه رسمی همراه با آخرین تغییرات شرکت.
  تصویر رنگی و شفاف از صفحه اول پاسپورت مسافر (اعتبار گذرنامه بالای 6 ماه)
  تصویر رنگی و شفاف از صفحه اول شناسنامه میزبان
  فرم تکمیل شده مشخصات میزبان و میهمان که از طریق دالاهو در اختیار شما قرار می‌گیرد.

   

  نکته:

  میزبان افراد برای ویزای تجاری ایران باید مدیر عامل شرکت و یا سازمان دعوت کننده تبعه خارجی باشد.

   

  مدارک لازم جهت اخذ ویزای مولتی

  اصل نامه درخواست شرکت با سربرگ، مهر و امضا رسمی مدیر عامل شرکت مبنی بر درخواست صدور ویزا کثیرالمسافره ایران از وزارت خارجه و ذکر علت دعوت از ایشان.
  روزنامه رسمی همراه با آخرین تغییرات شرکت.
  تصویر رنگی و شفاف از صفحه اول پاسپورت مسافر (اعتبار گذرنامه بالای 6 ماه)
  تصویر رنگی و شفاف از صفحه اول شناسنامه میزبان
  کپی صفحات پاسپورت ورود و خروج ایران در طول یکسال گذشته
  فرم تکمیل شده مشخصات میزبان و میهمان که از طریق دالاهو در اختیار شما قرار می‌گیرد.

   

  نکات:

  مدت زمان ارائه کد ارجاع (کد رفرنس) برای این ویزا طولانی‌تر از ویزای توریستی ایران است.
  اگر مهمان شما قبلا ویزای تجاری گرفته باشد٬ روند دریافت ویزای مولتی برای ایشان تسهیل می‌شود.

   

  نکته: ویزای ایران ۳ ماه اعتبار دارد و مسافرین می‌توانند ۳۰ روز در کشور ایران اقامت داشته باشند. البته در صورت موافقت وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران این مدت تا ۶۰ روز هم قابل افزایش است.
  قوانین و مقررات روادید ایران
  در صورتی که مهمانان شما از اتباع کشورهای سوریه، ترکیه، لبنان، جمهوری آذربایجان، گرجستان، بولیوی و مصر هستند بدون ‌آن‌که به ویزا نیاز داشته باشند، می‌توانند برای مدت زمان مشخصی به ایران سفر کنند.
  اتباع سه کشور آمریکا، انگلیس و کانادا تنها در صورتی امکان دریافت ویزای توریستی ایران را خواهند داشت که در قالب تور به ایران سفر کنند. برنامه سفر اتباع این سه کشور بایستی کاملا مشخص باشد، مواردی مانند اقامت‌گاه، جاذبه‌هایی که مورد بازدید قرار خواهند گرفت، تاریخ دقیق ورود و خروج و در بعضی موارد مسیرهای مورد نظر برای تردد بایستی حتما ذکر شود.
  گردشگران آمریکایی به غیر از الزام به سفر در قالب تور بایستی در تمام سفر همراه یکی از تور لیدرهای تایید شده از طرف میراث فرهنگی، وزارت خارجه و پلیس اتباع خارجی سفر کنند.
  اتباع چهار کشور بنگلادش، افغانستان، پاکستان و سریلانکا امکان اقدام برای گرفتن کد ارجاع (رفرنس کد) از آژانس‌های گردشگری را ندارند.


  برچسب: در صورتی که بدنبال تورهای مشابه این تور می باشید، می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید.