آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

تور مسکو مورمانسک (برگزار شده)

اطلاعات تور

مدت: 7 شب و 8 روز
تاریخ برگزاری: 1398-11-19
نوع وسیله نقلیه: 1
توضیحات: پرواز ماهان + 7 شب اقامت (3 شب مسکو + 4 شب مورمانسک) + ترانسفر فرودگاهی + ترانسفر بین شهری پرواز + لیدر فارسی زبان + بیمه مسافرتی + یک سیم کارت رایگان + گشت طبق برنامه سفر(2 وعده نهار در رستوران محلی روسیه در مورمانسک 2 گشت شبانه برای بازدید از شفق قطبی)

قیمت تور

راهنمای تور

تور مسکو مورمانسک


تور مسکو مورمانسک یکی از تورهای روسیه است که مدارک و قوانین این تور به شرح زیر می باشد.

مسکو پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر در کشور روسیه است. این شهر پرجمعیت‌ترین شهر در قاره اروپا و یازدهمین شهر پرجمعیت در جهان است.
این شهر از مهم‌ترین مراکز سیاسی، اقتصادی، مذهبی، تاریخی، مالی و اروپا به‌شمار می‌آید. کاخ کرملین، قلعه‌ای باستانی است که محل زندگی رئیس‌جمهور روسیه است.

مدارک ويزا تور مسکو مورمانسک :

1 – گذرنامه با 7 ماه اعتبار
2 – 2 قطعه عکس رنگی 3*4 (زمینه سفید و تمام رخ بدون چرخش سر و شانه)
3 – فرم مشخصات عکس ها باید در اندازه 3*4 ، زمینه سفید و جدید باشد ، نحوه قرار گرفتن باید به نحوی باشد که سر و شانه ها در یک راستا ، کاملا رو به دوربین و بدون کوچکترین چرخش باشد . عکس هایی که به دلیل کوچک شدن قیچی شده باشد مورد تایید سفارت نمی باشد .
گذرنامه جداگانه برای تمام مسافران ( حتی کودکان و نوزادان) الزامی و ویزا برای هر فرد جداگانه صادر میگردد. (گذر نامه کلیه مسافران بالای 16 سال باید دارای امضا باشد )

شرایط تور :

1 – مسئولیت کنتل پاسپورت از جهت ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر و از بابت اعتبار پاسپورت به عهده آژانس ثبت نام کننده میباشد و آژانس آسمان پرستاره هیچ گونه مسئولیتی در قبال ممنوعیت خروج مسافر ندارد.
2 – بیمه افراد بالای 60 سال جداگانه باید توسط شخص مسافر پرداخت شود.
3
– کمیسیون کودک با تخت نصف بزرگسال و کودک بدون تخت نت و همچنین کودک زیر دو سال هم نت می باشد .

ارسال 60% کل هزینه تور مسکو مورمانسک زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کانتر تور روسیه  خانم احتشام داخلی 118-117 یا تلگرام تماس حاصل نمايید.

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمتها :

نام و درجه هتل هر نفر
دو تخته
هر نفر
يک تخته
6تا12سال
با تخت
VAGA/DELTA *4 15.990.000 19.100.000 15.390.000
PARK INN /IZMAILOVA *4
گشتها

روز اول مورمانسک

ملاقات با تور لیدر در فرودگاه شهر مورمانسک و ترانسفر تا هتل محل اقامت و CHECK INN

روز دوم  مورمانسک

09:00 صرف صبحانه در هتل – 10:00 حرکت به سمت پارک هاسکی ها -13:30 تور پارک هاسکی ها شامل: پوشیدن و عکس گرفتن با لباس سنتی و محلی مردم سامی سخنرانی در مورد فرهنگ و شیوه زندگی مردم منطقه سامی و بازدید از ساختمان های سنتی محل زندگی آنها-17:00 صرف ناهار با تاخیر-بازگشت به سمت مورمانسک و هتل محل اقامت(به مدت 3 ساعت 16 کیلومتر با یک توقف برای سرویس بهداشتی 18:00-حرکت از هتل به منظور بازدید از شفق قطبی 22:00

روز سوم  مورمانسک

09:00 صرف صبحانه در هتل-10:00 گشت شهری مورمانسک بازدید از اکثر اماکن جالب و با شکوه شهر شمالی مورمانسک مانند مجسمه عظیم الوشا مجموعه یادبود زیر دریایی لنین مجسمه خانم در حال انتظار بندر دریای مورمانسک مدت تور 3 ساعت -نهار در رستوران-بازگشت به هتل-

حرکت از هتل به منظور بازدید از شفق قطبی22:00

روز چهارم مورمانسک

برنامه اختیاری: 09:00 صرف صبحانه در هتل-10:00 حرکت به سمت روستای معروف تریبریکا(به مدت 3 ال 4 ساعت مسافت 130 کیلومتر در مسیر سرویس بهداشتی وجود ندارد)-13:00 صرف نهار-14:00 تور اقیانوس اطلس بازدید از روستای تریبریکا بازدید از یکی از شمالی ترین سواحل شنی دنیا گورستان قایق های ماهیگیری قدیمی و دیگر مکان های دیدنی منطقه- در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی از تخت سنگ های عظیم الجثه ساحلی که مانند تخم دایناسورها می باشند و همچنین از آبشاری که از یک دریاچه کوچک به اقیانوس اطلس می ریزد بازدید خواهیم کرددر فصل زمستان تنها راه رسیدن به این ساحل با صخره های غول پیکر و آبشار منجمد استفاده از اتومبیل های مخصوص حمل و نقل بر روی برف می باشد- 17:00بازگشت به سمت مورمانسک و هتل محل اقامت _به مدت3 ال 4 ساعت مسافت 130 کیلومتر در مسیر سرویس بهداشتی وجود ندارد)

روز پنجم مورمانسک

صرف صبحانه-ترانسفر به سمت فرودگاه مورمانسک انجام می شود(بستگی به زمان پرواز دارد)

روز ششم مسکو

ملاقات با تور لیدر در فرودگاه شهر مسکو وترانسفر تا هتل محا اقامت و CHECK INN

روزهفتم مسکو

09:00 صرف صبحانه در هتل-10:00تور گشت تور مسکو معروف به کاخ های زیر زمینی و بازدید از زیباترین ایستگاه های متروی شهر مسکو بازدید از میدان سرخ مسکو باغ الکساندرنما یادبودسرباز گمنام نمای بیرونی ساختمان قدیمی ترین مرکز خرید شهر مسکو گوم بازدید از محوطه کاخ کرملین -14:00 صرف نهار فست فود -15:00 بازگشت با مترو به سمت هتل محا اقامت

روز هشتم مسکو

صرف صبحانه در هتل-ترانسفر به سمت فرودگاه مسکو انجام می شود(بستگی به زمان پرواز دارد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته