آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

تور کردستان سنندج مریوان اورامان (برگزار شده)

تور کردستان سنندج مریوان اورامان

اطلاعات تور

مدت: 2شب و 3 روز
تاریخ برگزاری: 1398-09-13
نوع وسیله نقلیه: 1
توضیحات: حرکت میدان آرژانتین + رفت و برگشت با اتوبوس + دو شب اقامت در سوئیت لوکس و سه وعده صبحانه + پذیرایی بین روز ورودیه اماکن دیدنی + بیمه مسافرتی + همراهی راهنمای تور ( هزینه نهاروشام به عهده مسافر)

قیمت تور

راهنمای تور

تور کردستان سنندج مریوان اورامان


شهر سنندج مرکز استان باصفای کردستان در غرب ایران و دومین شهر کردنشین کشور از نظر اندازه و بزرگی است. این شهر از سمت شمال به شهرستان دیواندره، از سمت شرق به شهرستان قروه، از غرب به شهرستان مریوان و از سمت جنوب به شهرستان کامیاران محدود می شود.

مریوان، بهشت گمشده ایران در خطه زیبای کردستان است که جاذبه‌های فراوانی را در دل خود جای‌ داده است،از دریاچه‌های حیرت‌ انگیز زریوار و دهکده اورامان تخت تا چشم اندازه‌های کوهستانی زیبا.
مریوان در طول تاریخ همیشه یکی از مناطق مهم کردنشین بوده است و فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته است. در رابطه با قدمت مریوان نمی‌توان با قاطعیت سخن گفت، تاکنون شواهد زیادی از استقرار انسان‌ها در دوره نوسنگی در تپه‌های ساوجی، کولان؛ بیساران و مرگ به‌دست‌ آمده است.

گشت های تور سنندج:

روز اول : ساعت 12 شب حرکت از تهران به سنندج صرف صبحانه در هتل شادی سنندج  و بازدید از عمارت خسروآباد ، خانه ی کرد، عمارت مشیر دیوان، بازار سنندج  پارک جنگلی ابیدر صرف ناهار ( هزینه ناهار به عهده مسافر میباشد ) حرکت به سمت مریوان بازدید از غروب زیبای دریاچه زریوار و قایق سواری و اقامت در سوئیت

روز دوم : صبحانه ساعت 8 صبح حرکت به سمت اورامان و بازدید روستای اورامانات تخت مقبره پیرشالیار و روستای تته و صرف نهار (هزینه ناهار به عهده مسافر می باشد ) بازگشت به سمت مریوان بازدید از روستای لک لک ها و بازار مریوان

روز سوم :صرف صبحانه ساعت 9 صبح بازگشت از جاده مریوان به سمت سنندج صرف ناهار در سنندج و بازگشت به تهران

ارسال 60% کل هزینه تور کردستان سنندج مریوان اورامان زمان رزرواسیون ضروری و درغیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کانتر مربوطه خانم سفیدبری داخلی 116 -115 تماس حاصل نمايید.

زمینی 13 به 15 آذر

زمینی 20 به 22 آذر

زمینی 27 به 29 آذر

هزینه هرنفر بزرگسال

سوئیت 4 تخته

کودک2 تا 5 سال 

بدون تخت

کودک زیر دو سال درخواست تور
سوئیت لوکس  880.000 560.000 99.000 درخواست تور
خورشید زریوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *