سفارش تور


تور گیلان گردی (برگزار شده)

 • کد تور: gilangardi13991003
 • قیمت: 499.000 تومان
 • مدت : 2.5 روزه
 • تاریخ برگزاری : 1399-10-03
 • خدمات تور :

  تور2.5 روزهحرکت چهارشنبه ساعت 10 شب برگشت جمعه زمان رسیدن به تهران ساعت 24 رفت و برگشت با اتوبوس وی ای پی و کلاسیک ،یک شب اقامت در اقامتگاه بومگردی (اتاق های 4 و 6 نفره ) همراه با 2وعده صبحانه 2وعده ناهار1وعده شام، بیمه مسافرتی ، تورلیدر مجرب 

   ( تمامی ورودیه اماکن دیدنی به عهده آزانس میباشد )


 • تور گیلان گردی
 • تور گیلان گردی


  جنگل گیسوم یکی از بکرترین جنگل های ایران است که جزء روستاهای توابع شهرستان تالش محسوب میگردد. این جنگل در جنوب تالش قرار گرفته نام این جنگل به دلیل نزدیکی ب روستای گیسوم نام گذاری شده است. منطقه گیسوم صرفا به جنگل ختم نمیشود و دارای فضایی بکر و ساحلی نیز هست وجود جنگل و دریا در کنارهم که هر کدام زیبایی خاص خو را دارند این منطقه را تبدیل به نقطه ای پر جاذبه برای گردشگران کرده است. اما این منطقه حدود 15 سال پیش جاذبه خود را به شهرداری تالش نمایش داد و از مناطق جذاب تفریحی برای گردشگران تا زمان حال شده است.

  گشت ها و برنامه سفر :

  ساعت 10شب حرکت به سمت ساحل و جنگل گیسوم صرف صبحانه در ادامه مسیر به سمت اقامتگاه  و تحویل اتاق ها  پس از استراحت و صرف نهار حرکت به سمت بازار مرزی آستارا و خرید از بازاربرگشت به اقامتگاه و استراحت بعداز صرف شام شب نشینی و گردهمایی دور آتش و پذیرایی چای و سیب زمینی ذغالی   روز بعد بعداز صرف صبحانه ساعت 8:30 حرکت به سمت آبشار شیله وشت و بازدید از کاخ مریان برگشت به اقامتگاه صرف ناهار و برگشت به سمت تهران زمان رسیدن به تهران ساعت 23:30

  جهت کسب اطلاعات بيشتر با کانتر تور داخلی 125 و 126 تماس حاصل نماييد

  هزینه هرنفر

  با اتوبوس کلاسیک

  هزینه هرنفر

  با اتوبوس وی ای پی

  درخواست تور
  399.000
  499.000

  شرایط دریافت ویزای ایران

  1) ویزای توریستی ایران
  تمامی بازدیدکنندگانی که برای سیاحت و گردش به کشور ایران سفر می‌کنند نیار به دریافت ویزای توریستی خواهند داشت. اگر شما می‌‌خواهید میهمانتان را به ایران دعوت کنید باید به فکر ویزای توریستی برای این عزیزان باشید.

  مدارک لازم جهت اخذ ویزا توریستی

  اسکن رنگی پاسپورت میهمان
  اسکن رنگی صفحه اول شناسنامه میزبان
  فرم تکمیل شده مشخصات میزبان و میهمان که از طریق دالاهو در اختیار شما قرار می‌گیرد.

  ۲) ویزای تجاری ایران
  «ویزای ایران» برای افرادی که به منظور تجاری قصد سفر به ایران دارند با عنوان «ویزای شرکتی ایران» و یا «ویزای تجاری ایران» صادر می‌شود. در صورتی که شما قصد تجارت با افراد خارجی دارید می‌توانید از این امکان استفاده نمایید.

  مدارک لازم جهت اخذ ویزا تجاری

  نامه درخواست شرکت با سربرگ، مهر و امضا رسمی مدیر عامل شرکت مبنی بر درخواست صدور ویزا کثیرالمسافره ایران از وزارت خارجه و ذکر علت دعوت از ایشان.
  روزنامه رسمی همراه با آخرین تغییرات شرکت.
  تصویر رنگی و شفاف از صفحه اول پاسپورت مسافر (اعتبار گذرنامه بالای 6 ماه)
  تصویر رنگی و شفاف از صفحه اول شناسنامه میزبان
  فرم تکمیل شده مشخصات میزبان و میهمان که از طریق دالاهو در اختیار شما قرار می‌گیرد.

   

  نکته:

  میزبان افراد برای ویزای تجاری ایران باید مدیر عامل شرکت و یا سازمان دعوت کننده تبعه خارجی باشد.

   

  مدارک لازم جهت اخذ ویزای مولتی

  اصل نامه درخواست شرکت با سربرگ، مهر و امضا رسمی مدیر عامل شرکت مبنی بر درخواست صدور ویزا کثیرالمسافره ایران از وزارت خارجه و ذکر علت دعوت از ایشان.
  روزنامه رسمی همراه با آخرین تغییرات شرکت.
  تصویر رنگی و شفاف از صفحه اول پاسپورت مسافر (اعتبار گذرنامه بالای 6 ماه)
  تصویر رنگی و شفاف از صفحه اول شناسنامه میزبان
  کپی صفحات پاسپورت ورود و خروج ایران در طول یکسال گذشته
  فرم تکمیل شده مشخصات میزبان و میهمان که از طریق دالاهو در اختیار شما قرار می‌گیرد.

   

  نکات:

  مدت زمان ارائه کد ارجاع (کد رفرنس) برای این ویزا طولانی‌تر از ویزای توریستی ایران است.
  اگر مهمان شما قبلا ویزای تجاری گرفته باشد٬ روند دریافت ویزای مولتی برای ایشان تسهیل می‌شود.

   

  نکته: ویزای ایران ۳ ماه اعتبار دارد و مسافرین می‌توانند ۳۰ روز در کشور ایران اقامت داشته باشند. البته در صورت موافقت وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران این مدت تا ۶۰ روز هم قابل افزایش است.
  قوانین و مقررات روادید ایران
  در صورتی که مهمانان شما از اتباع کشورهای سوریه، ترکیه، لبنان، جمهوری آذربایجان، گرجستان، بولیوی و مصر هستند بدون ‌آن‌که به ویزا نیاز داشته باشند، می‌توانند برای مدت زمان مشخصی به ایران سفر کنند.
  اتباع سه کشور آمریکا، انگلیس و کانادا تنها در صورتی امکان دریافت ویزای توریستی ایران را خواهند داشت که در قالب تور به ایران سفر کنند. برنامه سفر اتباع این سه کشور بایستی کاملا مشخص باشد، مواردی مانند اقامت‌گاه، جاذبه‌هایی که مورد بازدید قرار خواهند گرفت، تاریخ دقیق ورود و خروج و در بعضی موارد مسیرهای مورد نظر برای تردد بایستی حتما ذکر شود.
  گردشگران آمریکایی به غیر از الزام به سفر در قالب تور بایستی در تمام سفر همراه یکی از تور لیدرهای تایید شده از طرف میراث فرهنگی، وزارت خارجه و پلیس اتباع خارجی سفر کنند.
  اتباع چهار کشور بنگلادش، افغانستان، پاکستان و سریلانکا امکان اقدام برای گرفتن کد ارجاع (رفرنس کد) از آژانس‌های گردشگری را ندارند.


  برچسب: در صورتی که بدنبال تورهای مشابه این تور می باشید، می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید.