ویزای کانادا

(آمریکا)
 • شرایط دریافت ویزا

 • ویزای کانادا

  درباره سفر به کانادا و اخذ ویزای کانادا

  کشور کانادا به عنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان مقصد مهاجرت خوبی است. اقتصاد قوی، امنیت شغلی، رفاه اجتماعی و سیستم آموزشی قدرتمند تمامی عواملی است که زندگی در این کشور را بسیار مطلوب ساخته است. از لحاظ وسعت کانادا دومین کشور بزرگ دنیا محسوب می شود. وسعت زیاد و شرایط اقتصادی و اجتماعی خوب باعث می شود تا این کشور هر ساله مهاجران بسیاری را از تمامی نقاط دنیا به خود جذب کند. آب و هوای این کشور برای افرادی که از گرما فراری هستند مانند بهشت می باشد. همین آب و هوای سرد سبب شده است تا این کشور میزبان سگ های زیبای هاسکی باشد. وجود دریاچه های زیاد و گسترده که سراسر آن ها را در زمستان برف می پوشاند، علاوه بر زیبایی منجر به گسترش ورزش هایی همچون هاکی روی یخ، پاتیناژ و کرالینگ شده است.

  بد نیست بدانید که کشور کانادا دارای سومین ذخایر بزرگ نفت جهان می باشد. شاید تمامی این جاذبه های طبیعی و شرایط زندگی خوب باعث شده باشد تا شما نیز برای مهاجرت به کشور کانادا تمایل زیادی داشته باشید. برای مهاجرت به کانادا بی گمان نیاز به اخذ ویزا این کشور خواهید داشت. کانادا یکی از پهناورترین کشورهای آمریکای شمالی و دنیاست؛ کشوری که از لحاظ شرایط اقتصادی و علمی نیز در ردیف برترین کشورهای دنیا قرار دارد و از جاذبه های طبیعی و مصنوعی بیشماری برخوردار است.

  جایگاه علمی و اقتصادی کانادا در کنار جاذبه های طبیعی و مصنوعی آن باعث شده که کانادا به مقصد بسیاری از مهاجران و گردشگران دنیا تبدیل شود. کانادا یکی از کشورهای محبوب مردم کشور ما نیز بشمار می رود؛ در واقع بسیاری از ایرانی هایی که تصمیم به ترک کشور می گیرند؛ کانادا را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند. این گروه از افراد، قبل از رفتن به کانادا حتماً باید اقدام به اخذ ویزای تضمینی کانادا کنند. البته شهروندان ایرانی برای سفرهای تفریحی یا کوتاه مدت خود به کانادا هم ملزم به اخذ ویزای تضمینی کانادا هستند؛ فقط نوع ویزایی که دریافت می کنند متفاوت از ویزایی است که برای مهاجرت طولانی مدت به این کشور اخذ می کنند.

  اولین شرط سفر به کانادا

  پس طبق آنچه گفته شد شهروندان ایرانی به هر دلیلی که به کانادا سفر می کنند ملزم به دریافت ویزای تضمینی کانادا هستند اما ویزایی که می گیرند حتماً باید با سفر پیش روی آن ها همخوانی داشته باشد. به عنوان مثال اگر به قصد تحصیل راهی کانادا هستند باید ویزای تحصیلی کانادا را بگیرند و اگر برای کار کردن می خواهند به کانادا سفر کنند باید ویزای کاری کانادا را دریافت کنند. اما برای اقامت کوتاه مدت در کانادا باید ویزای اقامت موقت اخذ کرد؛ ضمناً اگر تمام مدت اقامت فرد در کانادا پیوسته است باید ویزای موقت سینگل دریافت کند ولی اگر در طی مدت اقامت خود در کانادا لازم است چندین مرتبه از مرزهای کانادا عبور کند باید ویزای موقت مولتیپل اخذ نماید. یا مثلاً والدین افرادی که در کانادا درس می خوانند اگر تصمیم بگیرند که به کانادا مهاجرت کرده و با فرزند خود زندگی کنند باید سوپر ویزا دریافت نمایند؛ در واقع سوپر ویزا، ویزایی ده ساله است که به والدین افراد در حال تحصیل در کانادا تعلق می گیرد؛ البته سوپر ویزا برای شهروندان ایرانی به صورت پنج ساله صادر می شود زیرا حداکثر اعتبار گذرنامه های ایرانی پنج سال است.

  نکاتی مهم درباره اخذ ویزا کانادا:

  اخذ ویزا کانادا می تواند به دلایل مختلفی انجام شود که از جمله آن ها می توان سفر تفریحی، دیدار خانوادگی، بیزنسی و یا تحصیلی را نام برد.

  • مسافران ایرانی جهت اخذ ویزای توریستی کانادا نیاز به انجام آزمایشات پزشکی ندارند(درصورتیکه به ‏کشورهای خاصی در یک سال قبل از اقدام به درخواست اخذ ویزای توریستی کانادا سفر کرده باشند ممکن است نیاز به انجام ‏آزمایشات پزشکی ویزای کانادا باشد).
  • اعتبار ویزای کانادا براساس تاریخ انقضای پاسپورت تقاضا کننده صادر می شود.
  • مشکلات پزشکی و سوء پیشینه می تواند منجر به عدم صدور ویزای کانادا شود.‏
  • درخواست کنندگان اخذ ویزا کانادا باید بتواند اثبات کند که از نظر مالی توان پرداخت هزینه های سفر را در مدت زمان سفر خود در کانادا را دارد.‏

  شرایط اخد ویزا توریستی کانادا برای مسافران ایرانی

  • تضمین خروج از خاک کانادا پس از اتمام مهلت ویزا
  • ارائه تضمین مالی به منظور تامین کلیه مخارج در طول مدت اقامت در خاک کانادا
  • ارائه تعهد مبنی بر عدم اشتغال یا تحصیل در مدت اقامت
  • عدم ایجاد خطر امنیتی برای دولت و شهروندان کانادا
  • عدم سوء پیشینه کیفری
  • ارائه گواهی سلامت
  • ارائه کلیه مدارک درخواستی از جانب افسر اداره مهاجرت
  • انگشت نگاری (به دلیل فعال نبودن سفارت کانادا در ایران متقاضیان باید به کشورهای ترکیه(استانبول، آنکارا)، ‏ارمنستان (ایروان)، گرجستان (تفلیس)،امارات (دبی، ابوظبی)، آذربایجان (باکو) برای انجام انگشت نگاری مراجعه کنند.
  • در صورت صدور ویزای چند بار ورود یا Multiple‏ متقاضی امکان ورود و خروج به صورت چند بار را خواهد داشت.
  • در صورت صدور ویزا به صورت عادی متقاضی نمی تواند در هر بار ورود بیشتر از شش ماه در کانادا اقامت داشته باشد مگر اینکه سوپر ویزا صادر شود که در ‏این صورت می تواند در هر سفر تا دو سال در کانادا حضور داشته باشد.‏ ‏

  انواع ویزا کانادا:

  ویزای کانادا دارای انواع مختلفی می باشد که بسته به نوع سفر تقاضا کننده، قابل اخذ می باشد.
  ویزای توریستی یا بازرگانی کانادا
  ویزای دانشجویی (دانش آموزی) کانادا
  ویزای کار کانادا
  ویزای تجاری کانادا
  ویزای ویژه کانادا و …. از جمله ویزاهایی می باشند که از طرف دولت کانادا برای مردم سایر کشورها جهت ورود به این کشور، صادر می گردد.

  1-ویزا نرمال  کانادا :در این نوع ویزا پس از تکمیل مدارک توسط متقاضی، ثبت نام به صورت آنلاین انجام می شود و پس از آن ‏مسافر یک ماه زمان دارد در یکی از کشور های همسایه که دارای مراکز کاربردی وک ویزا می باشد انگشت نگاری را انجام دهد. از تاریخ یازده دسامبر 2013 متقاضیان ایرانی برای اخذ ویزا دیداری، دانشجویی و کار بین 14 و 79 سال می بایست در مراکز کاربردی  اثر نگشت و عکس خود را ارائه دهند.

  ‏2- ویزای تضمینی کانادا :در این نوع ویزا دعوتنامه ای توریستی از شرکت کانادایی صادر می شود و پس از تکمیل مدارک توسط متقاضی سفر، ‏ثبت نام انجام می شود و بازه زمانی یک ماهه برای مسافر برای انگشت نگاری مشخص می شود. متقاضیان با پرداخت هزینه خدمات ‏جانبی (تور انگشت نگاری، راهنما و لیدرشیپ فارسی زبان، پیکاپ پاسپورت و خدمات پس از ورود به کانادا) در کنار ‏خدمات اصلی ثبت نام میتوانند استفاده کنند. کلیه این مراحل با هماهنگی دفاتر آنکارا، استانبول، ایروان، تورنتو انجام می گردد‎.

  صرف نظر از نوع ویزا، متقاضیان ویزای تضمینی کانادا برای دریافت ویزای موردنظر خود، مستلزم طی تشریفات خاصی هستند.

  ویزای توریستی کانادا

  این ویزا که پرتقاضا ترین نوع ویزای کانادا می باشد، در اصل ویزای توریستی موقت یا Temporary Resident Visa (TRV) نام دارد.
  معمولا این نوع ویزا برای دو گروه اصلی زیر صادر می شود.
  – کسانی که قصد دیدار اهالی فامیل یا دوستان خود را دارند.
  – کسانی که برای کارهای تجاری کوتاه مدت یا شرکت در سمینارها وارد کانادا می شوند.

  انواع ویزای توریستی کانادا

  ویزای کانادا از نظر تعداد ورود به کانادا به 2 نوع تقسیم می شود:

  – ویزای یکبار ورود (Single)

  با این ویزا می توان تنها یک بار به کانادا سفر کرد و تا سقف اقامت 6 ماه صادر می گردد.

  – ویزای چند بار ورود یا مولتی پل (Multiple)

  با ویزای مولتی پل (مالتیپل) که به “ویزای 5 ساله کانادا” نیز معروف است، می توان تا چند بار وارد کانادا شد.
  نکته مهم در مورد این ویزا اینست که در هر بار ورود با ویزای مالتی پل، مانند ویزای سینگل تنها می توان 6 ماه در کانادا ماند.

  مدت زمان اخذ ویزای کانادا

  مدت زمان اخذ ویزای توریستی تقریبی و بین 3 روز تا 80 روز پس از انگشت نگاری می باشد.

  وقت سفارت کانادا

  ویزای کانادا و وقت سفارت کانادا، یکی از مباحث پرطرفدار در دنیای مهاجرت و گردشگری به حساب می رود. بحث مهاجرت به کانادا و وقت سفارت کانادا در کشور ما نیز همواره داغ و پرطرفدار بوده است. در حقیقت مردم بسیاری از کشورهای آسیایی و جهان سوم با رویای زندگی، تحصیل و فعالیت در کشورهای پیشرفته و تراز اول اروپا و آمریکا تصمیم به ترک وطن خود می کنند و مهاجرت به کشورهای برتر دنیا می گیرند.

  اما در بین کشورهای مهاجر پذیر، کانادا یکی از گزینه های محبوب بشمار می رود؛ شاید محبوبیت کانادا ناشی از این مسئله باشد که این دولت نسبت به کشورهای اروپایی با سخت گیری کمتری ویزا صادر می کند. اما متاسفانه با گسترش بحران های اقتصادی و جنگ در جهان، کانادا نیز شرایط صدور ویزا را سخت تر کرده است ولی با این وجود باز هم طرفداران بیشماری دارد.

  چگونگی دریافت وقت سفارت

  به هر حال فرقی نمی کند که پروسه اخذ ویزای کانادا چقدر سخت یا آسان باشد؛ در هر صورت اولین قدم برای دریافت ویزای کانادا، گرفتن وقت سفارت کانادا است. اما گرفتن وقت سفارت کانادا کمی متفاوت از گرفتن وقت سفارت کشورهای دیگر است زیرا مرجع صادرکننده ویزای کانادا، طبق قوانین دولت کانادا، کارگزاری امور کنسولی تحت نام وک (VAC) است؛ در حقیقت افراد برای دریافت ویزای کانادا به جای سفارت کانادا باید از وک وقت بگیرند.

  از طرف دیگر دولت کانادا برای انجام امور کنسولی ایرانی ها، سه کارگزاری خود واقع در شهرهای آنکارا، استانبول و ابوظبی را معرفی کرده است. بنابراین برای گرفتن وقت سفارت کانادا باید از طریق مراکز وک واقع در شهرهای مذکور اقدام کنند. روند گرفتن وقت سفارت کانادا از طریق مراکز وک آنکارا، استانبول و ابوظبی یکسان و مطابق با قوانین دولت کانادا است. اما اینکه شهروندان ایرانی به کدامیک از مراکز مذکور مراجعه کنند؛ حائز اهمیت است.به عنوان مثال اگر فرد به مرکز وک آنکارا مراجعه کند؛ می تواند از امتیاز پیکاپ ویزا در این شهر بهره ببرد؛ در حالیکه پیکاپ ویزا در استانبول ممکن نیست اما از طرف دیگر ایرانی ها می توانند یک روزه به استانبول سفر کنند و برگردند و بدین ترتیب متحمل پرداخت هزینه اقامت در ترکیه نخواهند شد. ضمناً پیکاپ ویزا در ابوظبی نیز امکانپذیر است ولی هزینه اقامت در این شهر نسبتاً بالاست.می توانیم بگوییم که روند گرفتن وقت سفارت کانادا از هر سه مرکز یکسان است. در حقیقت برای گرفتن وقت سفارت کانادا از تمام کارگزاری های وک می توانیم هم به صورت اینترنتی و هم حضوری اقدام کنیم .

  چگونگی دریافت وقت سفارت کانادا

  البته با توجه به میزان بالای تقاضا برای سفر به این کشور، مقررات بسیار محکمی از سوی دولت این کشور برای ورود شهروندان خارجی به این کشور وضع شده است؛ ولی در صورت آشنایی با شرایط، مراحل و مدارک مورد نیاز می‌توان ویزای این کشور را نیز دریافت کرد. نکته قابل توجه اینکه در حال حاضر، به علت تعطیلی سفارت کانادا در ایران، کلیه فعالیت‌های این سفارت به حالت تعلیق درآمده و شهروندان ایرانی برای دریافت ویزا می‌توانند از طریق نمایندگان قانونی یا شخصا به سفارت کانادا در کشورهای همسایه از جمله سفارت کانادا واقع در آنکارا، پایتخت ترکیه، مراجعه کرده و مراحل قانونی دریافت ویزا را طی کنند. البته با توجه به اینکه مراجعه حضوری به سفارتخانه‌های کانادا در کشورهای همجوار اتلاف هزینه و وقت را در بردارد، بنابراین ثبت نام و دریافت آنلاین ویزا کم هزینه‌ترین و نیز سریع‌ترین راه ممکن به نظر می‌رسد.اگر می خواهید ویزای کشور کانادا را به دست آورید اولین کاری که باید انجام دهید وقت گرفتن از سفارت کاناداست. گرفتن وقت از سفارت به دو شیوه کلی حضوری و اینترنتی امکان پذیر است. در شیوه حضوری شما باید مدارک وقت گرفتن خود را به همراه فیش بانکی هزینه های پرداخت شده و فرم درخواست پر شده به سفارتخانه برده و وقت خود را دریافت نمایید. در روش اینترنتی که بسیار آسان تر از روش قبلی است شما ابتدا در سایت ثبت نام کرده و اسکن مدارک را ارسال می نمایید سپس فرم درخواست ویزا خود را پر کرده و وقت خود را اخذ می نمایید.توجه داشته باشید که در روش آنلاین شما این امکان را دارید تا اگر در مدارک ارسالی تان ایراد و یا نقصی وجود داشته باشد، آن را اصلاح نمایید. البته برخی صحبت ها حاکی از این است که دولت کانادا به درخواست های آنلاین زودتر جواب می دهد اما با درخواست های حضوری بیشتر موافقت می کند. بنابراین شما برای اطمینان بیشتر می توانید برای وقت گرفتن حضوری به یک از سفارتخانه های کشور کانادا در کشورهای نظیر ترکیه، آذربایجان، امارات متحده و یا ارمنستان مراجعه فرمایید.

  نکاتی در خصوص مصاحبه در سفارت

  • متقاضیان باید ۱۵ دقیقه قبل از زمان مصاحبه خود در سفارت حاضر شوند.
  • تنها افرادی که وقت مصاحبه دارند باید به سفارت مراجعه نمایند . توجه داشته باشید در سفارت محلی برای استراحت دوستان یا خویشاوندان شما وجود ندارد .
  • قدم زدن در اطراف سفارتخانه یا عکس برداری از آن یا اطراف آن ممنوع می باشد.
  • همراه داشتن هر گونه دستگاه الکترونیکی (تلفن همراه، دی وی دی، سی دی، فلش، ساعت های مجهز به دستگاه ضبط و غیره) ممنوع است.
  • همراه داشتن سیگار، فندک، غذا و نوشیدنی ممنوع است . همراه داشتن اشیا تیز (ناخن گیر، قیچی، سوزن بافندگی و غیره) ممنوع است.
  • حتی الامکان طلا و جواهرات همراه نداشته باشید، زیرا در هنگام ورود به بخش کنسولی باید برای بازرسی با دستگاه فلزیاب آن ها را در بیاورید.
  • حداقل یک کارت شناسایی عکس دار و رسمی (مثل گواهینامه رانندگی یا گذرنامه) همراه داشته باشید.
  • در سفارتخانه کارت های اعتباری پذیرفته نمی شود.

  پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

  به دلایل سیاسی و روابط بین الملل متأسفانه سفارت کانادا در ایران کنسولگری ندارد.
  از این رو متقاضیان باید به کشورهای دیگر سفر کرده و کارهای خود را انجام دهند.
  شما برای انگشت نگاری باید به صورت حضوری به سفارت بروید اما برای اخذ ویزای خود کافی است
  تا پاسپورت خود را با اندک هزینه ای به ما تحویل دهید
  تا ما پاسپورت شما را با ویزای ضمیمه شده در آن به شما تحویل دهیم به این عمل پیکاپ پاسپورت گفته می شود.

  ویزای کانادا چقدر طول می کشد؟

  مدت زمان اخذ ویزای کانادا بسته به شرایط مختلف، متغیر است و معمولا 8 الی 16 هفته بطول می انجامد.

  هزینه ویزای کانادا چقدر است؟

  هزینه اخذ ویزای کانادا در حال حاضر بصورت زیر می باشد:
  – قیمت ویزای کانادا با دعوتنامه معتبر (Notary Public): 790 دلار
  – قیمت ویزای کانادا بدون دعوتنامه: 380 دلار
  – قیمت دعوتنامه معتبر (Notary Public) تک: 460 دلار
  – قیمت پیکاپ ویزای کانادا: 600 هزار تومان

 • مدارک ویزا

 • اگر ما مدارک مورد نیاز برای سفارت کانادا را به یک درخت تشبیه کنیم، مدارک اصلی تنه درخت و سایر مدارک شاخ و برگ، تشکیل می دهند.
  در واقع مدارک اصلی مدارکی هستند که وابستگی شما را به ایران از  یک سو و توان مالی شما در مدت اقامت در کانادا را از سوی دیگر نشان می دهد.

  مدارک اصلی سفارت کانادا

  ۱ – ملک، شما باید مدارک مربوط به کلیه اموال غیر منقول خودتان (ویلا – آپارتمان – زمین یا باغ) را که مطابق اسناد رسمی ایران به نام شما می باشد را ارائه نمائید .
  ۲ – شغل، شما باید نشان دهید که دارای شغل موجه و قابل قبول هستید و گواهی و مدارک مربوطه را ارائه نمائید .
  ۳ – توانائی مالی، اداره مهاجرت کانادا انتظار دارد که افراد متقاضی ویزای توریستی،
  توان مالی کافی داشته باشند تا از عهده مخارج متعارف در زمان حضور در کانادا برآیند.

  میزان این توان مالی در جداول “تمکن مالی” و “بودجه سفر” اداره مهاجرت مشخص شده است.
  ۴ – سابقه سفر، برای افسر مهاجرتی کانادا که عهده دار بررسی تقاضا است، بسیار مهم است که سفرهای توریستی متنوعی در پاسپورت شما قید شده باشد .
  از یک طرف ویزاهای لیبل دار که در پاسپورت زده می شود (مثل سنگاپور – کره – ژاپن – استرالیا) و
  از طرف دیگر سفرهایی که مقصد آن کشورهای اروپائی بوده، بیشتر نظر افسر مهاجرتی را به خود جلب می نماید .

  لیست کامل مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی کانادا

  • اصل پاسپورت امضا شده جدید و نیز پاسپورت های قدیمی (صفحه اول و صفحاتی که مهر ورود و خروج یا ویزا دارند باید اسکن شوند حتما)
  •  یک قطعه عکس ۳*۵ در ۴*۵ رنگی زمینه سفید‎( پرسنلی )
  •  شناسنامه ترجمه شده هر یک از متقاضیان
  • کارت ملی
  •  ترجمه سند ازدواج (اگر متاهل هستید و درصورت اقدام زن و شوهر به طور هم زمان)
  • گواهی اشتغال به تحصیل فرزندان مطابق با نمونه:

  گواهی می شود که ____ در سال تحصیلی _____ در این موسسه مشغول به تحصیل بوده و با مرخصی ایشان از تاریخ ____ لغایت ____ موافقت  می گردد
  ،بدیهی است نامبرده لازم است پس از مرخصی ، جهت اتمام سال  تحصیلی  در این مدرسه حضور داشته باشد .

  • تکمیل فرم درخواست ویزا‎ Application form ‎‏ ‏‎
  • تکمیل فرم اطلاعات خانوادگی ‎ Family Information
  • ترجمه مدارک شغلی
  • ترجمه سند ملکی
  • گردش سه ماهه یا 6 ماهه اخیر حساب که نشان دهنده درامد ماهیانه
  • نامه تمکن مالی به زبان انگلیسی ممهور به مهر امور بین الملل بانک صادر کننده
  • دعوتنامه (در صورت وجود) به همراه کارت شناسایی و مدارک مالی فرد دعوت کننده
  • مدارک اثبات رابطه خویشاوندی متقاضی با شخص دعوت کننده (در صورت نداشتن دعوتنامه ارائه رزرواسیون هتل الزامی است)
  • رزرو بلیط رفت و برگشت به کانادا‎
  • کلیه مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه و ممهور به مهر مترجم رسمی باشد ( مدارک ملکی ممهور به مهر دادگستری گردد)
  • لازم است به همراه مدارک، فرم فردی و خانوادگی را نیز به ما تحویل دهید.
  • رضایت نامه کتبی والدین برای خروج فرزند ( درصورتی که فرزند زیر ۱۸ سال باشد و به تنهایی یا با یکی از والدین خود قصد سفر ‏را داشته باشد )

  علاوه بر مدارک فوق الذکر ، متقاضیان باید موارد ذیل را همراه خود داشته باشند:

   • همراهان فرد متقاضی مانند همسر و فرزندان ملزم به تکمیل فرم تقاضای مجزا نیستند؛ولی، کلیه مشخصات آن‌ها باید در لیست اصلی درج شود.
   • در صورت نیاز به آزمایش‌های پزشکی سه ماه به زمان بررسی و صدور ویزا افزوده می‌شود.
   • هزینه صدور ویزا غیر قابل استرداد بوده و می‌تواند بصورت ریالی از طریق بانک تجارت پرداخت شود.
   • در صورت نیاز و هرگونه مشکلی در زمان حضور در کانادا شهروندان ایرانی می‌توانند به سفارت ایران در اتاوا و انتاریو مراجعه کنند.
   • حداکثر مدت اقامت با ویزای توریستی در کانادا مدت ۶ ماه است.
   • از تاریخ ۱۱ دسامبر سال ۲۰۱۳، کلیه شهروندان ایرانی متقاضی ویزا ملزم به ارائه داده‌های بیومتریک از قبیل عکس و اثر انگشت هستند.
   • همچنین، با توجه به زمان‌بر بودن مراحل صدور ویزا توصیه می‌شود تا متقاضیان حداقل یک ماه پیش از موعد خروج (زمان سفر)اقدام به ارائه درخواست خود به همراه مدارک مورد نیاز برای صدور ویزا و مدارک سفارت کانادا کنند.مدارک لازم جهت  ویزای مهاجرتی
   • پرینت ایمیل سفارت
   • پاسپورت دارای امضا
   • ۲ قطعه عکس۵ × ۷ (همراه تاریخ- آدرس-مهر و شماره عکاسی) قد و رنگ چشم
   • تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (شامل ایمیل شخصی – آدرس و شماره تلفن متقاضی)
   • امضاء فرم وکالتمدارک لازم جهت ویزای غیر مهاجرتی
   • پاسپورت امضاء شده
   • پرینت ایمیل سفارت
   • فرم وکالت نامه
 • جهت در خواست ویزا کلیک کنید
 • اطلاعات تماس

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *