نویسنده: مارال عابدی

زمان مطالعه: 4 دقیقه

لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=111440

اشتراک این مطلب:

ویزای انگلیس

ویزای انگلیس

ویزای انگلیس

انگلستان بزرگترین کشور بریتانیا که پایتخت آن لندن نام دارد. مساحت آن 242.495 کیلومتر مربع و جمعیت آن بیش از 60 میلیون نفر می باشد.همچنین بر اساس جمعیت سومین کشور قاره اروپا محسوب می شود.ویزای انگلیس با توجه به تاریخچه سفر و مدارک فرد متقاضی دریافت میشود مدت زمان دریافت ویزای توریستی انگلستان 2 تا 3 هفته کاری می باشد.

مراحل و نحوه اخذ ویزای توریستی انگلیس

ایجاد کردن حساب کاربری در سایت کارگزاری ویزای کشور انگلیس
تعیین شدن نوع ویزا و وقت سفارت
پرداخت هزینه های مدارک و انگشت نگاری
دریافت کد رهگیری ویزا
مراجعه حضوری به همراه مدارک
پیگیری جواب درخواست
عودت مدارک
پیکاپ پاسپورت برای دریافت ویزای توریستی

ویزای توریستی انگلیس

شرایط دریافت ویزای انگلیس

متقاضیان ویزای توریستی باید برای ویزاهای دیدار با خانواده و ویزاهای تجاری دعوت نامه ارائه دهند.برای دریافت ویزای توریستی به قصد تفریح و سرگرمی نیاز به تاریخچه سفر و تمکن مالی است. مدارک ویزای انگلیس باید به زبان انگلیسی ترجمه شود و نیازی به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نیست و فقط نیاز به مهر دارالترجمه دارد.هر سند ترجمه شده درمدارک ویزا باید اطلاعات مترجم را داشته باشد.اطلاعات مترجم عبارتند از تاییدیه مترجم نسبت به اینکه ترجمه او از روی اصل مدارک انجام گرفته است،تاریخ ترجمه مدارک، نام و امضای مترجم به همراه اطلاعات تماس.

فرم درخواست ویزای انگلیس

. به صورت آنلاین در سایت سفارت این کشور تکمیل می شود. هزینه ی ویزا نیز به صورت آنلاین پرداخت می شود. برای دریافت ویزای تحصیلی باید یک مصاحبه کوتاه انجام شود و برای دریافت انواع دیگر ویزا نیازی به مصاحبه نیست.

ویزای تحصیلی انگلستان

برای تحصیل در کشور انگلستان نیاز به دریافت ویزای تحصیلی این کشور است.و با توجه به اینکه این کشور دارای سیستم آموزشی سطح بالایی است هر دانشجویی رویای تحصیل در این کشور را دارد.ویزای تحصیلی دارای انواع مختلفی است

ویزای تحصیلی انگلستان

ویزای کوتاه مدت

شرایط این نوع ویزا به شرح زیر است:

1-در یک دوره تحصیلی کوتاه مثل زبان انگلیسی و یا دوره ای در خود کشور انگلستان شرکت کرده باشید.
2-جزو اتباع اتحادیه اروپا و یا سوئیس نباشید.
3-جزو تبعه بریتانیا و یا دو ملیتی نباشید.
4-بخشی از تحقیق را در دوره اولیه تحصیلی انجام دهید.

محدودیت های ویزا تحصیلی کوتاه مدت

عدم تحصیل در مدارس دولتی
عدم تمدید این ویزا
عدم الحاق همراه
عدم اجازه کار
عدم استفاده از FUND

دوره اقامت این مدل ویزا تحصیلی اگر فرد متقاضی بالای 16 سال باشد و فقط برای دوره کوتاهی مثل زبان اقدام کرده باشد 6 ماه حق اقامت دارد.

ویزای نوع TIER4

این ویزا که به ویزای تحصیل انگلستان مشهور است به دو نوع تقسیم می شود.

TIER4 ویزای بزرگسال

TIER4 ویزای کودک

ویزای TIER4 GENERAL : این ویزا برای افراد بالای 18 می باشد و افراد متقاضی این ویزا باید از توانایی صحبت کردن ، نوشت و درک زبان انگلیسی بالای برخوردار باشند.هزینه تحصیل و زندگی باید به صورت تمکن مالی برای دریافت این ویزا ارائه شود.و افرادی که قصد دریافت این ویزا را دارند. باید از کشورهای درخواست خود را صادر کنند که جزو EEA منطقه اروپایی نباشند.

ویزای TIER4 CHILD : این ویزا برای افراد 4 تا 17 سال صادر میشود.و برای دانش آموزانی صادر میگردد که در مدارس یا کالج های این کشور تحصیل کنند.مدارک لازم برای اخذ این ویزا رضایت نامه از والدین، هزینه کافی تحصل و زندگی، ارائه محل زندگی می باشد.هممچنین شخص متقاضی باید از کشوری به غیر از کشورهای اروپایی درخواست دهد.

ویزای انگلیس کاری

افراد زیادی تمایل دارند در این کشور کار کنند برای دریافت این ویزا ابتدا باید از شرکت و یا کارفرما دعوتنامه معتبر دریافت کرده و از طریق آن برای دریافت ویزای کار اقدام نمود.یکی دیگر از قوانین د ریافت ویزای کار این کشور این است که شغل مورد نیاز در انگلستان به مدت 3 ماه آگهی میشود و اگر کسی پیدا نشد در اتحادیه اروپا آگهی صادر میشود.

ویزای سرمایه گذاری

INTREPRENEUR VISA (TIER1)

اگر متقاضی قصد سرمایه گذاری در کشور انگلستان داشته باشد و خارج از محدوده اروپا قرار داشته باشد، با داشتن سرمایه 50.000 پوند میتواند ویزای کارآفرین انگلستان دریافت کند.شرایط دریافت این ویزا داشتن سن بالای 18 سال و بیزینس پلن باید توسط سازمان مربوطه تاییده شده باشد.دریافت این ویزا برای متقاضی باعث میشود که افراد خانواده وی هم بتوانند به کشور انگلستان ورود داشته باشند.

INVESTOR VISA (TIER1)

این نوع ویزا برای سرمایه گذاری در کشور انگلستان با حداقل مبلغ 2.000.000 پوند انجام می شود و برای افرادی است که خارج از منطقه اروپایی هستند صادر میگردد.مدت زمان این ویزا حداکثر 3 سال و 4 ماه است و قابل تمدید شدن نیز هست که تمدید آن 2 ساله است همچنین با این ویزا بعد از 5 سال اقامت دائم انگلستان را دریافت می نمایید.

ویزای سرمایه گذاری

جواب ویزای انگلیس

جواب ویزای انگلیس شما، دو تا سه هفته پس از ارسال درخواست و تکمیل مدارک لازم برای ویزای انگلیس اعلام می‌شود. شما برای دریافت جواب ویزای خود می‌توانید از سرویس‌های متنوع سفارت استفاده کنید:

 1. سرویس استاندارد : ۱۵ روز کاری
 2. سرویس ویژه: ۵ روز کاری
 3. سرویس سوپر ویژه : ۲۴ ساعت

شما در وبسایت سفارت با پرداخت هزینه جداگانه، می‌توانید یکی از سرویس‌های بالا را برای دریافت جواب ویزای خود انتخاب کنید. سرویس استاندارد حدود ۱۲۵ دلار، سرویس ویژه ۴۰۹ دلار و سرویس سوپر ویژه ۱۴۰۶ دلار برای یک ویزای شش ماهه برای شما هزینه خواهد داشت.

دلایل ریجکت ویزای انگلیس

ممکن است ویزای شما به یکی از دلایل زیر ریجکت شود.

 1. عدم ارائه مدارک سوپیشینه
 2. مدارک جعلی
 3. ناکافی بودن تمکن مالی
 4. مغایرت نوع ویزا با هدف سفر
 5. عدم گذراندن کامل مراحل اخذ ویزا
 6. حبس به مدت ۴ سال یا بیشتر
 7. و …

اگر به هر دلیلی درخواست ویزای شما توسط سفارت ریجکت شد. شما می‌توانید بر روی آن اعتراض کنید. برای اعتراض به ریجکت ویزای انگلیس شما باید یک ایمیل به سفارت بنویسید و در آن از دلایل رد ویزای خود صحبت کنید و به رای آن‌ها اعتراض کنید. در این ایمیل باید تمامی اطلاعات شخصی و پرونده ویزای خود را نیز ارسال کنید.

شما فقط یک‌بار آن‌ هم در این ایمیل فرصت خواهید داشت تا اشتباه بودن ریجکت ویزای خود را اثبات کنید. اگر دلایل شما سند کافی داشته باشید و حرفتان پذیرفته شود، دو تا سه هفته بعد به شما پاسخ خواهند داد. پس از پذیرش توسط سفارت، شما باید مجددا برای دریافت ویزای انگلیس اقدام کنید.

دلایل ریجکت ویزای انگلیس

آدرس های سفارت های انگلیس

آدرس سفارت انگلستان در استانبول
UK visa application center Istanbul
Profile AVM
Cemal sahir cad
Kat 4 no1381a
Mecidiiye koyT Istanbul turkey

آدرس سفارت انگلستان در دبی

Wafi mallT 3rd florrTfalconT phase 2 T umm hurair
– dubai- uaeT p.o box114100


برچسب:

نویسنده: مارال عابدی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=111544

اشتراک این مطلب:

ویزای استونی

ویزای استونی

ویزای استونی

این کشور از کشورهای مرفه اروپایی برای سفر به اروپا محسوب می‌ شود به همین دلیل از لحاظ اقتصادی و سطح زندگی مردم این کشور در رتبه بالایی قرار دارند. جالب است بدانید که این کشور از لحاظ جاذبه های گردشگری و سرمایه‌ گذاری‌ هایی که انجام شده در سطح خوبی واقع شده و به همین دلیل افراد زیادی با هدف های مختلف توریستی و تفریحی، کاری و تجاری، تحصیلی و غیره به این کشور سفر می ‌کنند. البته لازم است که بدانید سفر به این کشور نیازمند دریافت ویزا است که درخواست سفر شما باید قبل از سفر به کنسولگری استونی فرستاده شود. برای ورود به کشور استونی می ‌توانید هم از طریق ویزای شنگن و هم از طریق روادید استونی وارد این کشور شوید. یکی از مسائل مهمی که برای متقاضیان ورود به کشورهای عضو شنگن وجود دارد آن است که با ویزای کشور استونی تنها قادر به سفر به استونی خواهید بود نه کشورهای عضو شنگن. ولی با اخذ ویزای شنگن از سفارت استونی می‌ توانید به ‌تمامی کشورهای عضو شنگن وارد شوید.

استونی

انواع ویزای استونی از نوع شینگن

برای روادید استونی از نوع شینگن دفعات مجاز ورود و خروج تعیین شده است که در این بخش آن ها را نیز مورد بررسی قرار می دهیم:

 • ویزای ترانزیت: این ویزا فقط امکان حضور در فرودگاه های کشورهای عضو شینگن را می‌دهد و نمی‌ توانید از محدوده فرودگاه خارج شوید.
 • ویزای عبور: این نوع از ویزای شینگن اجازه خروج از فرودگاه و استفاده از مسیرهای دیگر برای سفر به کشورهای خارج از محدوده شینگن را می ‌دهد.
 • ویزای کوتاه مدت: با استفاده از این نوع ویزا می ‌توانید بازه زمانی کوتاهی را در استونی اقامت داشته باشید و همزمان از اقوام و آشنایان خود دیدن کنید، البته این نوع ویزا برای سفرهای توریستی نیز مورد استفاده قرار می ‌گیرد.
 • ویزای بلند مدت: این نوع از ویزای شینگن بیشتر توسط تاجران دریافت می‌شود تا در طول سال بارها بتوانند به کشورهای محدوده شینگن از جمله استونی سفر کنند. البته حداکثر روزهای اقامت باید ۹۰ روز باشد و پس از آن ملزم به تمدید این ویزا هستید.

انواع ویزای استونی

 • ویزای شنگن توریستی
 • ویزای شنگن تجاری
 • ویزای شنگن ماموریت کاری
 • ویزای شنگن کنگره و سمینار
 • ویزای شنگن مسابقات ورزشی
 • ویزای شنگن ترانزیت
 • ویزای شنگن درمانی

انواع ویزای استونی

اطلاعات و شرایط دریافت روادید استونی

محل صدور ویزای استونی : سفارت در ایران
وضعیت تحویل پاسپورت بعد از صدور : توسط خود شخص
نوع ارز دریافتی سفارت استونی : يورو
هزینه دریافتی سفارت : 88 يورو
نیاز به ویزا برای ایرانی ها : ✔️
نیاز به انگشت نگاری : ✔️
نیاز به تاییدیه دادگستری روی مدارک ترجمه : ❌
نیاز به ضمانت نامه بانکی : ❌
امکان صدور ویزای گروهی : ❌
نوع ثبت ویزا در پاسپورت : بر چسب در پاسپورت
نحوه ارائه مدارک استونی : دستی
زبان ترجمه مدارک استونی : انگلیسی
صدور ویزای فرودگاهی برای ایرانی ها : ❌
نیاز به حضور در سفارت برای صدور ویزا : ❌
نیاز به مصاحبه حضوری در سفارت : ✔️
نیاز به سوابق ویزای شینگن در سفارت : ✔️

سفارت استونی در ایران

کشور استونی، در ایران سفارتخانه ندارد. شما برای درخواست ویزای استونی باید به دفتر کارگزاری ویزای فنلاند در آدرس تهران، میدان هروی، خیابان شهید موسوی ( گلستان 5)، مجتمع تجاری هروی سنتر، طبقه چهارم مراجعه کنید.

سفارت استونی در ایران

ریجکت ویزای استونی

به طور کلی، نداشتن دعوتنامه برای دریافت ویزای این کشور باعث رد شدن درخواست شما می شود. به هیچ عنوان بدون دعوتنامه برای اخذ ویزای استونی اقدام نکنید.

رایج ترین دلایل رد شدن ویزا به شرح زیر می باشد:

 • عدم ارائه دعوت نامه
 • عدم توانایی در متقاعد کردن افسر ویزا از هدف سفر به استونی
 • عدم توانایی در پرداخت هزینه های اقامت در استونی
 • ارائه مدارک غیر واقعی و یا نامعتبر
 • ارائه بیمه مسافرتی نامعتبر

رفع ریجکتی ویزای استونی

رفع ریجکت و اعتراض به رد شدن آن

رفع ریجکتی این ویزا وجود ندارد. 6 ماه پس از تاریخ ریجکتی، پس از بر طرف کردن نواقص پرونده تان درخواست خود را ارسال کنید. برای اعتراض به ریجکت ویزای استونی نیز می توانید نامه اعتراضی خود را به زبان انگلیسی بنویسید و آن را به سفارت فنلاند ارائه کنید.

رفع ریجکتی ویزای استونی


برچسب:

نویسنده: مارال عابدی

زمان مطالعه: 4 دقیقه

لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=111426

اشتراک این مطلب:

ویزا روسیه

ویزا روسیه

ویزا روسیه

کشور روسیه با نام رسمی Russian Federation وسیع ترین کشور جهان است که در شمال اوراسیا قرار گرفته و  با اقیانوس منجمد شمالی و اقیانوس آرام شمالی هم مرز بوده و هم چنین با دریای سیاه، دریای بالتیک و دریای خزر نیز مرز مشترک دارد. قسمت اعظم مساحت روسیه را قسمت های خالی از سکنه تشکیل می دهد چرا که اکثر مناطق این کشور سردسیر بوده و به همین دلیل امکان کشاورزی در اکثر نواحی روسیه امکان پذیر نیست. کشور روسیه به دو ناحیه روسیه آسیایی و روسیه اروپایی تقسیم بندی می گردد. مساحت این کشور بالغ بر ۱۷ میلیون کیلومتر مربع است. پایتخت و بزرگترین شهر روسیه، مسکو و واحد پول این کشور روبل (RUB) می باشد. زبان رسمی این کشور زبان روسی است که البته ۳۰ زبان رسمی دیگر نیز در مناطق مختلف این کشور وجود دارد.

برای ورود به کشور روسیه و بازدید از شهرهای زیبای آن نیاز به دریافت ویزا است ویزای روسیه به صورت لیبل در داخل پاسپورت قرار میگیرد.
در این مقاله آسمان پرستاره پرشیا با انواع ویزا روسیه و شرایط اخذ آن آشنا می شویم.

پاسپورت روسیه

پاسپورت کشور روسیه در رتبه بندی جهانی دارای رتبه 41 بوده و هر شخصی با داشتن این پاسپورت میتواند به 81 کشور سفر نماید.برای سفر به 37 کشور میتوانند در فرودگاه درخواست ویزا دهند و برای 80 کشورنیاز به دریافت ویزا نیست.

ویزای توریستی روسیه

دریافت ویزای توریستی روسیه دارای شرایط سختی نیست اما باید توجه داشت که این ویزا فقط به گروه های تورهای گردشگری داده می شود و مدت اعتبار ویزای این کشور زیبا به مدت اعتبار سفر گروه ارتباط دارد.هزینه ویزا به همراه تور دریافت میشود اما باید توجه داشت که 95 دلار برای درخواست ویزا به سفارت باید پرداخت شود. همچنین برای ایرانیان نیاز به انگشت نگاری و مصاحبه حضوری در سفارت نیست.زمان صدور ویزای روسیه از تاریخ درخواست یک ماه است و اعتبار آن برای یک یا دوبار ورود خروج به مدت 30 روز اقامت صادر میگردد.

مدارک ویزای توریستی روسیه
پاسپورت
یک قطعه عکس 3*4
بیمه مسافرتی
بلیط رفت و برگشت
دعوتنامه آژانس روس
واچر قطعی هتل
فرم درخواست ویزا

ویزای خصوصی روسیه

ویزای مخصوص افراد خارجی که وسط د عوتنامه از طرف تبعه یا مقیم های این کشور اقدام میکنند.این نوع دعوتنامه به نام priglashenie مدرکی رسمی که از طریق دفتر ویزای موحلی وزارت امور داخلی روسیه دریافت می شود.اعتبار این ویزا حداکثر تا 3 ماه است و برای یکبار یا دوبار ورود مورد استفاده قرار میگیرد.

ویزای بیزینس یا تجاری

این نوع ویزا همانطور که از نام آن پیداست برای افرادی صادر میشود که به قصد تجاری و بیزینس وارد کشور روسیه میشوند که به صورت تک ورود یا دوبار ورود صادر میشود و مدت اقامت آن 3 ماه است و ویزای چندبار ورود اعتبار یکساله دارد.

مدارک لازم جهت دریافت ویزای تجاری به شرح زیر است:

اصل دعوت نامه (Priglashenie) صادر شده توسط سرویس مهاجرت فدرال محلی. تمامی شرکت های دولتی و خصوصی و موسسات مستقر در مسکو و دیگر مناطق باید دعوت نامه های خود را از طریق وزارت امور خارجه روسیه و یا دفاتر نمایندگی منطقه ای آن و یا وزارت امور داخلی روسیه پردازش نمایند.

پاسپورت معتبر با دو صفحه خالی برای ویزا و با اعتبار حداقل ۶ ماه
فرم تکمیل شده درخواست ویزا
یک عدد عکس پرسنلی ۴*۳
اصل آزمایش خون ایدز (HIV) (فقط برای ویزاهای چند بار ورودی)
بیمه درمانی

ویزای ترانزیت

ویزای ترانزیت برای متقاضیانی صادر میشود که قصد دارند از طریق روسیه به کشوری دیگر سفر کنند.این ویزا میتواند تک ورود یا دوبار ورود باشد.بازه ی اعتبار تعیین شده برای ویزای ترانزیت 10 روز است. متقاضیانی که قصد دارند از مسیر روسیه و از طریق حمل و نقل هوایی به کشور سوم سفر نمایند ویزای ۳ روزه دریافت خواهند کرد.

مدارک این ویزا به شرح زیر است:

ویزای ورودی ایالتی که شخص قصد بازدید از آن را دارد و در پاسپورت  شخص متقاضی ثبت شده است
فرم تکمیل شده درخواست ویزا
۳ عدد عکس ۴*۳
بلیط حمل و نقل
بیمه درمانی

ویزای تحصیلی

این نوع ویزا برای افرادی است که به قصد تحصیل در کشور روسیه به آن سفر میکنند و تنها از طریق دعوتنامه یا به اصطلاح پذیرش همان دانشگاه یا ارگان قابل دریافت است و مدت زمان اعتبار این ویزا 3 ماه است.

جهت تحصیل در روسیه می بایست اول حتما ویزای تحصیلی این کشور را دریافت نمایید. طول دوره های لیسانس در روسیه عمدتا ۴ سال بوده و برای بسیاری از رشته ها اشخاص با آیلتس ۵- ۵/۵ می توانند آغاز به تحصیل نمایند (حتما پیش از هرگونه اقدامی در سایت  دانشگاه پیش نیاز سطح زبان مربوط به رشته خود را مشاهده نمایید)

دوره های کارشناسی ارشد در کشور روسیه رشته های متعددی از قبیل تجارت بین المللی، ریاضیات، علوم کامپیوتر، علوم سیاسی و امور مالی و … را شامل می شود. طول مدت دوره های این مقطع تحصیلی به طور کلی بین یک سال ونیم تا دو سال بوده و حداقل آیلتس مورد نظر برای این سطح آیلتس ۵/۶ و یا مدرک تافل برابر می باشد.

ویزای درمانی

ویزای درمانی ویزایی است که برای ادامه درمان پزشکی افراد صادر می گردد جهت اخذ این ویزا متقاضی می بایست ثابت نماید که امکان درمان وی در کشور مبدا امکان پذیر نیست و برای تکمیل دوره درمانی خود نیازمند آن است که از امکانات پزشکی کشور مقصد استفاده نماید. افرادی که قصد دارند جهت درمان های پزشکی به روسیه سفر نمایند می بایست برای دریافت ویزای خصوصی یا Private Visa اقدام نموده و از طریق دریافت این ویزای روسیه وارد کشور گردند . مدت اعتبار این ویزا  تا سه ماه بوده و می توان از آن یک تا دو بار ورود به روسیه استفاده نمود.

اصل دعوتنامه (Priglashenie) صادر شده توسط سرویس مهاجرت فدرال محلی که حتما می بایست بر روی کاغذ و مهر و موم شده باشد که شامل نام کامل فرد دعوت شده، تاریخ تولد، شماره پاسپورت و مدت اقامت وی در روسیه باشد. لازم به ذکر است که متقاضی می تواند به جای این فرم مدارک پزشکی که ضرورت درمان وی را تایید می کند ارائه نماید.

پاسپورت معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار
فرم تکمیل شده درخواست ویزا
یک عدد عکس پرسنلی ۴*۳
بیمه درمانی

آدرس و تلفن سفارت روسیه در ایران

سفارت روسیه در تهران، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک ۳۷ واقع شده است. توجه داشته باشید که از روزهای یکشنبه تا پنجشنبه و در ساعات ۱۰ تا ۱۳ می‌توانید به این سفارت مراجعه کنید. در صورت نیاز، می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۶۷۰۱۱۶۱ نیز تماس حاصل فرمائید.

سفارت روسیه در شهر اصفهان نیز کنسولگری دارد. برای مراجعه به این دفتر باید به آدرس اصفهان، چهارباغ پائین، خیابان مسجد سفره‌چی، خیابان تلفن‌خانه، پلاک ۱۱ مراجعه کنید. کنسولگری روسیه در اصفهان نیز در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه ساعات ۸ تا ۱۷ فعال می‌باشد.

روزهای کاری سفارت

سفارت روسیه سه روز در هفته روزهای جمعه و شنبه و چهارشنبه تعطیل است و در مابقی روزها ساعت کار از 10 تا 1 ظهر است.


برچسب:

نویسنده: مارال عابدی

زمان مطالعه: 1 دقیقه

لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=108214

اشتراک این مطلب:

ویزای قطر

ویزای قطر

مدارک سفارت قطر و انواع ویزای قطر

انواع ویزا قطر به ترتیب زیر است
مقام‌های رسمی، توریستی، تجاری، شهروندان عضو شورای همکاری خلیج فارس، همراهان شهروندان عضو شورای همکاری خلیج فارس، ترانزیت، توریستی مشترک برای بازدید از دو کشور قطر و عمان، ویزای بازدید و ویزای مجدد.

مدارک شناسایی، عکس، رزرو بلیط هواپیما و هتل، مدارک دال بر توانایی مالی.

مدت زمان لازم برای صدور ویزا قطر :

ویزای توریستی در مدت ۲۴ ساعت صادر می‌شود.

انواع ویزای قطر :

ویزا مقام‌های رسمی
ویزای تجاری
ویزای توریستی
ویزای شهروندان عضو شورای همکاری خلیج فارس
ویزای همراهان شهروندان عضو شورای همکاری خلیج فارس (شامل پرستار کودک، راننده و…)
ویزای ترانزیت (این ویزا مختص کسانی است که به‌ عنوان مقصد ثالث قصد عبور یا اقامت در قطر را دارند.)
ویزای توریستی مشترک برای بازدید از دو کشور قطر و عمان (شهروندان ۳۳ کشور جهان می‌توانند از این نوع ویزا استفاده کنند.)
ویزای فوری توریستی (ویژه شهروندان ترکیه، لهستان، مجارستان و قبرس)
ویزای بازدید
ویزای مجدد (این ویزا ویژه شهروندانی است که پیش‌تر ویزای خود را به صورت الکترونیک دریافت کرده‌اند.)

مدت اعتبار ویزا توریستی :

ویزا توریستی قطر در مدت ۲۴ ساعت برای شهروندان کلیه کشورها با سیستم اتوماتیک صادر می‌شود. این ویزا از تاریخ صدور به مدت سه ماه دارای اعتبار است و دارنده ویزا باید قبل از اتمام اعتبار آن وارد خاک قطر شود. همچنین، دارنده ویزا می‌تواند به مدت یک‌ ماه با استفاده از ویزا توریستی در خاک قطر اقامت داشته باشد. البته ویزا توریستی قابل تمدید نیست.


برچسب:

نویسنده: مارال عابدی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=108210

اشتراک این مطلب:

ویزای فیلیپین

ویزای فیلیپین

ویزای فیلیپین

تورهای فیلیپین یکی از تورهای جذاب سفر به جنوب شرقی آسیا است.برای سفر به این کشور نیاز به دریافت ویزای فیلیپین می باشد .این کشور به دلیل موقعیت قرارگیری و آتشفشان ها، دارای طبیعت بسیار زیبایی می باشد.محبوبیت این کشور به دلیل مناظر طبیعی زیبا و مردم مهربان آن است.

معرفی تورهای فیلیپین

با بیش از 7107 جزیره، فیلیپین کشوری است که همه چیز برای تمامی مسافران با سلیقه های مختلف را داراست.از سواحل شنی سفید رنگ بسیار زیبا گرفته تا آب های شفاف، تراس های برنج با شکوه، موج سواری و غواصی و…
همه این ها دست به دست هم می دهند تا این کشور را برای مسافران، فوق العاده جلوه دهند.کسانی که علاقه ی زیادی به گشت در طبیعت دارند، حتما از خرید تور فیلیپین و سفر به این کشور لذت می برند.جنگل های انبوه و باغ های گیاه شناسی در این سرزمین به وفور یافت می شوند.

 • کشور فیلیپین ویزا را به دو صورت Single و Multiple صادر می‌کند که نوع Single یا یکبار ورود شما تنها یکبار اجازه ورود به فیلیپین با آن ویزا را خواهید داشت
 • ویزای نوع Multiple متفاوت بوده و مسافر اجازه دارد تا پایان مهلت ویزای فیلیپین بارها وارد یا خارج آن شود.

از نظر درج در گذرنامه

ویزای با برچسب : یک برچسب توسط سفارت بر روی صفحه گذرنامه شما ثبت می شود.

ویزای با مهر : توسط سفارت مربوطه یک مهر بر روی صفحات گذرنامه شما زده می شود، و درون آن تمامی اطلاعات لازم نوشته می شود.

انواع ویزای فیلیپین

 • ویزا توریسیتی
 • ویزا تجاری
 • ویزا تحصیلی
 • ویزا ترانزیت
 • ویزا کار

مدت زمان دریافت این ویزا غالبا 10 روز کاری زمان میبرد.اما برای اقدام جهت دریافت ویزا پیشنهاد میکنیم حداقل یک ماه قبل اقدام نمایید.

ایرلاین های فیلیپین

ترکیش ایرلاین با یک توقف در استانبول

امارات یک توقف در دبی

قطر ایرویز یک توقف در دوحه

گلف ایر یک توقف در بحرین

عمان ایر یک توقف در مسقط

و کویت ایرویز یک توقف در کویت

در حال حاضر ایرلاین مستقیم به فیلیپین در ایران وجود ندارد و همه ایرلاین ها با یک توقف به مقصد مسافر را می رسانند.

مدت اعتبار ویزای فیلیپین

مدت اعتبار این ویزا از زمان اخذ 3 ماه مهلت ورو به شما داده می شود و بعد از ورود به مدت یکماه مدت اقامت در این کشور دارید.

 


برچسب: