آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

فیلترها

مدت سفر

نوع سفر

بودجه سفر (تومان)


ایرلاین

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته

تورهای نمایشگاهی


تور آنتالیا با پرواز اطلس جت

3.690.000 تومان

نمایشگاه عرب هلث دبی 2020

4.645.000

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف (مدیکا)

4.990.000 تومان +2190 یورو

بزرگترین نمایشگاه دارویی جهان

4.990.000 تومان +2390 یورو

نمایشگاه جیتکس دبی

3.850.000

نمایشگاه جیتکس دبی

1

3 شب و 4 روز

1398-07-14

تور نمایشگاه پیچ و مهره

5.290.000 تومان +365$

تور نمایشگاه گوانگجو

8.300.000 تومان

تور نمایشگاه اتومکانیکا شانگهای

4990000تومان+390دلار

تورهای نمایشگاهی اروپا نیمه دوم سال 97

تورهای نمایشگاهی

 در فصول مختلف سال نمایشگاه هایی در کشورها و شهرهایی از جهان برگزار می شوند و به منظور شرکت در این نمایشگاه ها، می توانید نسبت به خرید تورهای نمایشگاهی اقدام نمایید. تورهای نمایشگاهی در واقع تورهای خارجی چند منظوره هستند.شما ضمن شرکت در نمایشگاه مربوطه
می توانید در شهر مقصد نیز به گشت و گذار پرداخته و از جاذبه های گردشگری آن دیدن نمایید.

بهترین تورهای نمایشگاهی

بهترین تورهای نمایشگاهی سالیانه توریست های زیادی را به خود جذب می کند. برخی از این نمایشگاه ها موضوع کاملا اختصاصی داشته و قشر خاصی را به خود جذب می کنند، اما برخی دیگر با موضوعیت عام برگزار می شوند و فروش تور نمایشگاهی مربوط به خود را به اعداد بالایی می رسانند. از برترین این تورها امسال می توانیم به تور نمایشگاه اتومکانیکا شانگهای، تورهای نمایشگاهی اروپا، و تور نمایشگاه گوانگجو، نمایشگاه ساختمان آلمان، نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان، نمایشگاه مواد غذایی فرانسه، نمایشگاه شیرینی و شکلات آلمان،نمایشگاه طلا و جواهر ایتالیا و … اشاره کنیم.
در کشورهای مختلف اروپا نمایشگاه های مختلفی در ایام سال برگزار می شود و اگر به جای خرید تور اروپا، یکی از تورهای نمایشگاهی اروپایی را خریداری کنید؛ در زمان مقارن با برگزاری نمایشگاه به اروپا سفر خواهید کرد. با این حساب علاوه بر لذت بردن از جاذبه های گردشگری اروپا، می توانید در یکی از مطرح ترین و بزرگ ترین رویدادهای نمایشگاهی قاره ی سبز نیز حضور به هم برسانید. به طور مثال نمایشگاه طلا و جواهر ایتالیا می تواند توریست های علاقه مند به جواهرات را از سراسر جهان به خود جذب نماید. حتی اگر قصد خرید کردن نداشته باشید. تماشای طلا و جواهرات سوپرلوکسی که در این نمایشگاه ایتالیایی عرضه می شود، خرید تور نمایشگاهی ایتالیا را توجیه می کند.
اما قطعا در نمایشگاهی مانند نمایشگاه پزشکی آلمان، بیشتر پزشکان و مهندسان پزشکی که با وسایل و تجهیزات پزشکی سرو کار دارند، شرکت خواهند کرد.

رزرو هتل در تورهای نمایشگاهی

ضمن خرید این تورها باید در انتخاب هتل محل اقامت دقت کافی داشته باشید. محل هتل شما بهتر است نزدیک مکان برگزاری نمایشگاه باشد و یا این که مسیر دسترسی به نمایشگاه با وسایل حمل و نقل عمومی آسان بوده و به راحتی از محل هتل به موقعیت جغرافیایی برگزاری نمایشگاه رفت و آمد کنید. برای جستجوی بهترین تورهای نمایشگاهی فصل و دریافت قیمت های رقابتی با مشاوران ما در آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا تماس بگیرید.