آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

فیلترها

شهرها
درجه هتل
خدمات
نوع اتاق

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته

هتل های چابهار

هتل های چابهار

چابهار شهری از مکانهای طبیعی اخروی است که در انتظار مسافر با عزم کافی برای جستجوی آنها است. بازدید از کوه های هندسی مریخ شما را به صحنه یک فیلم علمی تخیلی منتقل می کند ، در حالی که آب صورتی نئون دریاچه چابالار که در پس زمینه کوه قرار دارد به طرز فریبنده ای خوشمزه به نظر می رسد. در جنگل مانگرو حیواناتی مانند دلفین ها ، لاک پشت ها و پرندگان مختلف را می توان در طول یک موتور سواری مشاهده کرد.

محدوده ای از محل اقامت در چابهار را با قیمت های عالی پیدا کنید. هتل های لوکس چابهار را رزرو کنید یا اقامتگاههای لحظه آخری را پیدا کنید. با قیمت مناسب اتاق ، در هتل های ارزان چابهار بیشتر صرفه جویی کنید.

چابهار (به معنای چهار فصل ؛ بندر بهشتی سابق) شهری در و مرکز شهرستان چابهار ، استان سیستان و بلوچستان ، ایران است. چابهار یک بندر آزاد (منطقه آزاد تجاری) در ساحل خلیج عمان است.

در سرشماری سال 2014 ، جمعیت آن 120،000 نفر بود. چابهار جنوبی ترین شهر ایران است. چابهار در سواحل مکران در استان سیستان و بلوچستان ایران واقع شده است و از طرف دولت ایران رسماً به عنوان یک منطقه آزاد تجاری و صنعتی معرفی شده است.

این شهر به دلیل وضعیت منطقه تجارت آزاد از اهمیت بیشتری در تجارت بین المللی برخوردار است. اکثریت قریب به اتفاق ساکنان شهر بلوچ قومی هستند که به زبان بلوچی صحبت می کنند.

برای مشاهده هتل ها و محل اقامت در منطقه خاصی از چابهار از فیلترها استفاده کنید. محدوده قیمت ، مضامین هتل ، نوع محل اقامت ، امکانات ، مارک یا کلاس هتل را از هتلهای پایه (1 ستاره) تا لوکس (5 ستاره) در چابهار انتخاب کنید. تاریخ سفر خود را وارد کنید تا بهترین پیشنهادات هتل در نیازهای اقامتی چابهار را مشاهده کنید.

چابهار هتل سپیده – چابهار- هتل ونوس – چابهار هتل فردوس – چابهار هتل لاله –هتل لیپار چابهار

 

وضعیتِ زرد، چابهار را با محدودیت پذیرش مسافر مواجه کرد - ایرنا

رزرواسیون بلیط ارزان و آنلاین چابهار از آپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدن  همه هتل های چابهار