آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

بزرگترین کشتی هوایی توریستی در جهان


بزرگترین کشتی هوایی توریستی در جهان

بزرگترین کشتی هوایی توریستی در جهان، با نام مستعار “Flying Bum” ، ماه آینده تقریباً برای پرواز آزمایشی آماده است.

این کشتی به طول 300 فوت (93 متر) می باشد که در ابتدا به عنوان بخشی از یک پروژه ارتش ایالات متحده ساخته شد اما توسط کارفرمایان نظامی سرقت شد.

اکنون این شرکت برای ارائه پروازهای تجاری و تفریحی در یک آشیانه در Cardington ، بدفوردشایر تبدیل شده است.

طبق گفته وسایل نقلیه هیبرید هوایی که در حال ساخت هواپیما است ، اولین باله غول پیکر اکنون به کشتی متصل شده است كه رسماً آن را “هواپیمای 10” می نامند.

ابعاد و طول کشتی هوایی

دو باله می تواند فضای به اندازه یک زمین تنیس را به راحتی پوشش دهد.

باله ، به اندازه 9 * 11 متر ، با استفاده از یک سری کابل ها و گیره ها به پوسته محکم بسته شد. اگر قرار بود دو باله دم را کنار هم بگذارید ، آنها به راحتی می توانند فضای بازی یک زمین تنیس را بپوشانند.

این کشتی در اکتبر 2016 گذشته در آزمایشی 1.3 میلیون پا مکعب هلیوم – که برای پر کردن 15 استخر در اندازه المپیک – کافی بود.

با وجود اندازه و طراحی چشمگیر خود ، که امید می رود علاقه به استفاده از هواپیماهای هوایی را دوباره زنده کند ، این وسیله نقلیه برای ظاهر خود توجه بیشتری را به خود جلب می کند.

آزمایشات اکتبر باعث ایجاد تحریک در توییتر شد و بسیاری از آنها شباهت نسبتاً تاسف بار هواپیما به پایین انسان را نشان دادند.

تست های پیش از پرواز بزرگترین کشتی هوایی توریستی در جهان

این پیشه وری قبلاً با آزمایش موفقیت آمیز شناور تست شده است ، در حالی که بدنه با هلیوم پر شده و در ماه نوامبر در خارج از چوب هواپیما شناور می شود ، اما پس از اتصال موتورها با موفقیت ، این اولین آزمایش خواهد بود.

تاریخ پرواز آزمایشی اعلام نشده است اما این کاردستی به شعاع 70 مایلی (112 کیلومتری) محدود می شود. در صورت موفقیت ، یک هواپیمای مبتنی بر این نمونه اولیه به مرحله تولید می رود.

در طول آزمایش “شناور” سال گذشته ، این کاردستی به چهار کامیون بالابر ، که هر یک از بلوک های سیمانی دو تن برای جلوگیری از حمل آن متوقف شده بود ، متصل شد و تمام طول آشیانه را هدایت کرد.

در موقعیت جدید خود نزدیک درب های آشیانه ، هواپیمای 80 میلیون پوندی (1.1 میلیارد دلار) در حال حاضر با موتور ، باله ها و “ماژول ماموریت” خود پیش از اولین پرواز مناسب خود قرار دارد.

سخن پایانی درباره بزرگترین کشتی هوایی توریستی در جهان

این هواپیما در سال 2012 یک پرواز آزمایشی را انجام داد ، اما پرواز جدید در ماه آینده اولین مورد جدیدترین مشخصات هواپیمای ترکیبی خواهد بود.

هواپیما بزرگترین هواپیما در جهان است ، حتی بزرگتر از ایرباس A380 – اما بزرگ آن را توسط zeppelins تاریخی توسعه یافته در آلمان در دهه 1930 کوتوله کرد.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات

  • انتشار در: ۲ مرداد ۱۳۹۷ ,
  • نویسنده: سمیه موسوی
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=53508
  • اشتراک این مطلب:
  • فیسبوک کلوب فیسنما لینکدین توییتر

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته