آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

تور طبیعت گردی یک روزه ی نمک آبرود


تور طبیعت گردی یک روزه ی نمک آبرود

تور طبیعت گردی یک روزه ی نمک آبرود

از تورهای طبیعت گردی یک روزه که می تواند مطابق هر سلیقه و طبعی بیفتد، تور گردشگری نمک آبرود می باشد. تور نمک آبرود در مازندران در فاصله ی 12 کیلومتری بخش غربی چالوس برگزار می شود.

معرفی منطقه ی توریستی نمک آبرود

منطقه ی توریستی نمک آبرود دارای طبیعت بی نظیر، جنگل های سرسبز و مسیرهای رویایی و جذابی ست که از تماشا و قدم زدن در آن ها سیر نخواهید شد.

مساحت کلی نمک آبرود در منطقه ای نزدیک به 650 هکتار گسترده شده است و تمام این منطقه با داشتن پوشش گیاهی انبوه از سرسبزترین نقاط شمالی کشور محسوب می گردد.

منطقه ی توریستی نمک آبرود از بخش شمالی خود به دریای خزر می رسد و حال و هوای دریایی همیشه با این شهرک همراه است.

تور نمک آبرود که از تورهای طبیعت گردی یک روزه ی آسمان پرستاره پرشیا می باشد، دارای برنامه ی گشت در مجتمع نمک آبرود، ساحل دریا و عباس آباد است.

مجتمع نمک آبرود

مجتمع نمک آبرود از دو قسمت توریستی و مسکونی تشکیل شده است. در بخش مسکونی آن به 8 محدوده می رسید که هر یک در نوع خود دارای سبک ساخت و ساز بی نظیری هستند.

در قسمت توریستی مجتمع نمک آبرود می توانید ساعت ها به تفریح پرداخته و از اوقات خود لذت ببرید.

در اینجا به گروه گیاهان فوق العاده زیبایی می رسید که به لحاظ اهمیت گیاه شناسی بسیار غنی هستند. طبیعت فضای سبز نمک آبرود، و پارک های جنگلی آن، مسافران علاقه مند به طبیعت زنده را به وجود خواهد آورد.

فراموش نکنید که حتما با تله کابین نمک آبرود از فراز دیدنی های بی حد و حصر آن عبور کنید و لذت تماشای سرسبزی این منطقه از خطه ی شمال کشور را امتحان نمایید.

تله کابین نمک آبرود دارای دو خط می باشد.

خط اول تله کابین نمک آبرود دارای 2100 متر طول می باشد که آن را در ربع ساعت طی خواهید کرد.

در خط دوم مسافت کمتری را طی خواهید کرد که به چیزی نزدیک به 1700 متر می رسد.

تله کابین نمک آبرود
تله کابین نمک آبرود

به جز تله کابین، سورتمه و زیپ لاین نمک آبرود را نیز می توانید در این تور طبیعت گردی یک روزه امتحان نمایید.

اگر عاشق هیجان هستید، می توانید به سراغ پل معلق نمک آبرود نیز بروید. برای عبور از این پل باید جسارت کافی داشته باشید و قدم هایتان روی بلوک های چوبی به اندازه ی کافی محکم و استوار باشد.

ساحل دریا

ساحل دریا در تور یک روزه ی نمک آبرود، می توانید بهترین بخش آن باشد. تماشای امواج کف آلود دریای خزر و قدم زدن در ساحل احساس فوق العاده ای به شما خواهد داد. در اینجا می توانید جت اسکی سوار شده و یا به اسب سواری بپردازید.

بسیاری از توریست ها در ساحل بادبادک های خود را به هوا می فرستند و مناظر بسیار زیبایی خلق می کنند.

پارک جنگلی عباس آباد
پارک جنگلی عباس آباد

عباس آباد

از منطقه ی عباس آباد تا شهرک توریستی نمک آبرود به اندازه ی 21 کیلومتر فاصله وجود دارد و برای پیمودن این فاصله می توانید در مسیر خط دریا حرکت کنید.

پارک جنگلی عباس آباد و دریاچه ی آن از دیدنی های فوق العاده ی این منطقه محسوب می شوند. همچنین پوشش گیاهی غنی در اینجا چشمگیر به نظر می رسد.

عباس آباد بهترین آب و هوا را داراست و به این لحاظ همیشه مورد توجه توریست هایی که شمال کشور را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند، قرار دارد.

برای تجربه ی یک سفر یک روزه با خدمات عالی و فضایی شاد و نشاط آور، می توانید نسبت به خرید تور نمک آبرود در گروه تورهای طبیعت گردی آسمان پرستاره پرشیا اقدام نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کانتر تورهای داخلی تماس بگیرید.

خرید تور نمک آبرود
خرید تور نمک آبرود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته