آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

فیلترها

شهرها
درجه هتل
خدمات
نوع اتاق

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته

هتل های کردستان

هتل های کردستان

ایران دارای شهرهای گردشگری بسیاری است که هر کدام از آن ها دیدنی‌های مختلفی دارد.یکی از این استان‌های زیبا، کردستان نام دارد که در ادامه مطلب به بررسی جاذبه‌ های آن و هتل های کردستان خواهیم پرداخت.

هتل های کردستان

سفر به استان کردستان

بدون تردید یکی از بهترین قطب‌های گردشگری که در شمال غرب قرار گرفته، استان کردستان است.کردستان دارای آب و هوای معتدل و مطلوبیست و طبیعت آن چشم نواز است.

فرهنگ غنی و آثار تاریخی که در این استان وجود دارد؛ مسافران بسیاری را به خود جذب می کند.سنندج، مرکز این استان، از شهرهای کوهستانی ایران است و دارای آب و هوای سرد می باشد.

هتل های کردستان

همچنین لازم به ذکر است که کوه‌های سنگ سیاه و آبیدر از جمله جذابیت‌های این شهر محسوب می شود.در این استان آثار با ارزش معماری اسلامی به چشم می‌خورد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، مسجد جامع سنندج است.

این مسجد دو ایوان و شبستانی بزرگ با 24 ستون دارد که بر جلوه آن می افزاید.مجموعه تفریحی فرهنگی آبیدر از مهم ترین تفرجگاه های سنندج محسوب می شود که برای برگزاری پیکنیک انتخابی افراد مختلفی ست.

تالاب و دریاچه زریوار، مریوان، اورامانات، آبشار گویله، روستای پالنگان، سقز، کوه آوالان، رود سیروان از دیدنی‌های طبیعی استان هستند.غار تاریخی کرفتو، حمام وکیل الملک، عمارت آصف، پل تاریخی گاران، سنگ نبشته اورامان از جاذبه های تاریخی می باشند.

مسافرانی که دوست دارند اجناس مختلفی را به قیمت مناسب خریداری کنند می بایست به شهر بانه بروند.سروآباد که در 80 کیلومتری سنندج قرار گرفته را می‌توانیم مرکز طبیعت این استان بنامیم.

در این استان برای اسکان مسافران هتل های مختلفی ساخته شده است.از جمله مهم ترین هتل های کردستان ، هتل های زریوار مریوان، هتل هاله، مهمانسرای جهانگردی سنندج و هتل شادی سنندج می باشند.اگر قصد سفر به یکی از بهترین مناطق ایران را دارید، کردستان گزینه‌ای مناسب خواهد بود.

ارسال 70%کل هزینه تور زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان و آنلاین سنندج  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا

هتل های سنندج