آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

آکواریوم هیانگ گان پکن

آکواریوم هیانگ گان پکن

آکواریوم هیانگ گان پکن

گردشگران در سفر به کشور چین با استفاده از تور پکن، می توانند شاهد یکی از بزرگترین یا به عبارت دقیق تر بزرگترین آکواریوم جهان که در خشکی ساخته شده است، باشند. آسمان پرستاره پرشیا شما را به آشنایی با آکواریوم هیانگ گان پکن دعوت می نماید. لطفا با ما همراه باشید.

گفته میشود که آکواریوم هیانگ گان پکن بزرگترین در نوع خود در سطح جهان می باشد که بر روی خشکی ها ساخته شده است. درچین علاوه بر آثار باستانی از چنین مراکز تفریحی نیز می توان بازدید کرد و زمانی را در آنها سپری نمود.

این آکواریوم تماشایی در سال 1999 یعنی آخرین سال قرن گذشته ساخته شده است و محل زندگی و نگهداری تعداد بسیار زیادی از جانوران و آبزیان است. در آکواریوم هیانگ گان پکن که علاوه بر اهدف گردشگری اهداف آموزشی به خصوص برای کودکان که شامل آشنایی با اکوسیستم های آبی و اهمیت آن ها و نیز سناخت جانداران آبزی است را نیز دنبال می نماید، شمار زیادی از جانوران آبی را در محیطی که تلاش شده بسیار شبیه به واقعیت باشد می توان تماشا نمود.

آکواریوم هیانگ گان پکن دارای تونل های آبی است که بازدیدکنندگان را از دل محیط زندگی ماهیان و دیگر آبزیان عبور می دهد و می توان تجربه ای وصف نشدنی را لمس نمود. در این آکواریوم بسیار بزرگ، هر روز در ساعاتی مشخص که بین ساعت 11 صبح الی 15 ظهر می باشد، دلفین ها با حضور در استخرهای روباز به اجرای نمایش های شاد و دیدنی می پردازند.

آکواریوم هیانگ گان پکن محل بسیار ایده آل برای آشنایی با زندگی جانوران در آب ها می باشد و یک محل تحقیقاتی بسیار مناسب است. سعی شده در کنار این آکواریوم بسیار بزرگ یک باغ وحش نیز قرار داشته باشد؛ که البته به پای این مجموعه آبی نمی رسد.

گردشگری را با خدمات بی نظیر آسمان پرستاره پرشیا در تور پکن تجربه نمایید.

رزرواسیون

تور پکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته