آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

باغ گل معجزه دبی

باغ گل معجزه دبی

باغ گل معجزه دبی

باغ گل معجزه دبی جایی که 45 میلیون گل در آن پرورش و به نمایش در آمده اند،مکانی که ناراحتی ها و اضطراب در آن جایی ندارد. با آسمان پرستاره پرشیا همراه باشید. کفش های خود را به پا کنید تا شما را تا دیدن یکی از بزرگ ترین باغ های گل جهان که در تور دبی می توانید از آن بازدید کنید همراهی کنیم.

باغ گل معجزه دبی

باغ گل معجزه دبی را می توان یکی از جلوه های کمک به گردشگری با تاکید بر محیط زیست و طبیعت دانست.این باغ در سال 2013 میلادی به بهره برداری رسیده است و در همان ماه اول شاهد حضور دو میلیون گردشگر مشتاق و علاقه مند به گلو گیاه و محیط زیست بوده است.

باغ گل معجزه دبی

ایده اولیه ساخت باغ گل معجزه دبی یا باغ میراکل توسط یک تاجر اردنی مطرح می شود و توسط شرکت آکار به بهره برداری می رسد. این باغ که 45 میلیون گل را در 60 گونه مختلف در خود جای دادهدر زمینی به مساحت 72 هزار متر مربع بنا شده است.

باغ گل معجزه دبی

یکی از ایده های خلاقانه باغ گل معجزه دبی که توسط  مدیران آن به اجرا در می آید، تغییر سالانه آرایش و طراحی گل های آن است.این موضوع با در نظر گرفتن این که ایجاد صحنه ها و مناظر تکراری بازدید کنندگان را با استقبال کمتری روبرو می کند به انجام می رسد.

باغ گل معجزه دبی

باغ گل معجزه دبی با ثبت رکورد گینس به دلیل گل آرایی بلندترین مجسمه جهان، در سال 2015 موفق به دریافت جایزه گاردن توریسم در سال 2015 میلادی شده است.بهتر است در فصول بهار و زمستان از این باغ زیبا بازدید نمایید.معمولا در فصل تابستان این مکان به دلیل شرایط آب وهوایی و نیز کاشت مجدد گل ها تعطیل می باشد.

باغ گل معجزه دبی

باغ معجزه دبی ، یک واحه فنی رنگ در صحرا ، یک تجربه باغبانی سورئال است که ظاهراً برای خوراک اینستاگرام شما ساخته شده است. بیش از 50 میلیون شکوفه تا جایی که چشم می تواند کشیده شده است. تونل گلهای قلب ، هواپیمای گیاهی ایرباس به اندازه زندگی و میکی موس ساخته شده از گل را که رکوردشکنی 18 متری است ثبت کنید.

آسمان پرستاره پرشیا را به عنوان نام و برند یک شرکت معتبر ارائه دهنده خدمات متمایز گردشگری تور امارات در ذهن داشته باشید.ارسال 60% کل هزینه تور دبی زمان رزرواسیون ضروری و درغیراینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

تورهای دبی
دیدنی های امارات
زروبلیط ارزان و آنلاین دبی  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
هتل های امارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته