آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

برج میلاد

برج میلاد

برج میلاد تهران همچون سروی قدکشیده از توان و دانش مهندسان ایرانی به عنوان نمادی شاخص در کلان شهر تهران با برخورداری از بخش های مختلف و کاربری های متنوع امروزه به قطب گردشگری ایران تبدیل شده است. کلنگ ساختمان این برج در سال 1376 و همزمان با یکصدمین سالروز ولادت امام خمینی (ره)، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بر بلندای تپه های کوی نصر به زمین زده شد و نام «میلاد» هم به همین مناسبت انتخاب شد. این برج شامل ساختمان پای برج (سرسرا)، شفت (بدنه ساختمان)، سازه رأس (ساختمان بالای برج) و آنتن (دکل مخابراتی و تلویزیونی) است. وزن تقریبی این سازه حدود 150 هزار تن، حجم بتن ریزی کل پروژه حدود 63 هزار متر مکعب و حجم شیشه های مصرفی حدود 17 هزار متر مربع است. کاربری این برج، تسهیل و گسترش ارتباطات بیسیم (Wierless) در سطح تهران بزرگ، بهینه سازی و گسترش پوشش رادیو و تلویزیونی (VHF/UHF/FM)، ایجاد زیرساخت های تلویزیونی دیجیتال (DVB/MVDS)، هواشناسی، کنترل ترافیک و گردشگری است.

برج میلاد تهران

برج میلاد تهران همچون سروی قدکشیده از توان و دانش مهندسان ایرانی به عنوان نمادی شاخص در کلان شهر تهران با برخورداری از بخش های مختلف و کاربری های متنوع امروزه به قطب گردشگری ایران تبدیل شده است. کلنگ ساختمان این برج در سال 1376 و همزمان با یکصدمین سالروز ولادت امام خمینی (ره)، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بر بلندای تپه های کوی نصر به زمین زده شد و نام «میلاد» هم به همین مناسبت انتخاب شد. این برج شامل ساختمان پای برج (سرسرا)، شفت (بدنه ساختمان)، سازه رأس (ساختمان بالای برج) و آنتن (دکل مخابراتی و تلویزیونی) است. وزن تقریبی این سازه حدود 150 هزار تن، حجم بتن ریزی کل پروژه حدود 63 هزار متر مکعب و حجم شیشه های مصرفی حدود 17 هزار متر مربع است. کاربری این برج، تسهیل و گسترش ارتباطات بیسیم (Wierless) در سطح تهران بزرگ، بهینه سازی و گسترش پوشش رادیو و تلویزیونی (VHF/UHF/FM)، ایجاد زیرساخت های تلویزیونی دیجیتال (DVB/MVDS)، هواشناسی، کنترل ترافیک و گردشگری است.

ساخت برج

کلنگ ساخت این برج در دی ماه ۱۳۷۶ پس از سه سال مطالعات شناخت و امکان‌سنجی با نام یادمان (مرکز ارتباطات بین‌المللی تهران) بر زمین‌خورد و در سال ۱۳۸۰ به پیشنهاد شورای اسلامی شهر تهران به مناسبت یکصدمین زادروز روح‌الله خمینی بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران با نام برج میلاد تغییر یافت. ساخت این برج ۱۱ سال به درازا انجامید. در ۸ سال نخست تنها ۴۰ درصد از برج تکمیل شده بود، اما با سرعت بخشیدن به پروژه توسط محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، ۶۰ درصد بعدی در ۳۰ ماه ساخته شد.

جایگاه جغرافیایی

برج میلاد، میان تپه‌ای با مساحت تقریبی ۶۲ هکتار واقع در جنوب محله شهرک غرب و شمال کوی نصر (گیشا) در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار دارد. از نظر مختصات جغرافیایی، سازه برج در ۵۱ درجه، ۲۲ دقیقه و ۳۲ ثانیه طول شرقی و ۳۵ درجه، ۴۴ دقیقه و ۴۰ ثانیه عرض شمالی قرار گرفته‌ است.

جایگاه جغرافیایی

این محل پس از بررسی و مطالعه ۲۱ نقطه و انتخاب ۱۷ نقطه مختلف از شهر تهران توسط یک گروه شامل تیم شهرسازی، تیم مطالعات تلویزیون، مخابرات، راه و ساختمان، اقتصادی، معماری، هواشناسی، تیم مطالعات ترافیک و تیم ژئوتکنیک برگزیده شده‌است.

دسترسی همگانی با سطح سرویس‌دهی مطلوب
قرارگیری در مرتفع‌ترین نقاط شهر
اشراف بر زیباترین مناظر و نقاط شهر
فضائی لازم جهت عملکردهای پیشنهادی و توسعه آتی
مجهز بودن به تأسیسات زیر بنایی
فاصله مناسب با پایانه‌های مهم مانند فرودگاه و ایستگاه راه‌آهن
ایجاد پوشش تلویزیونی
قابلیت ارتباط و دید مستقیم با ایستگاه‌های مخابراتی
استقرار در میان کاربری‌های هماهنگ و غیر مزاحم
استقرار در امتداد محورهای عمده شهر
پتانسیل برقراری ارتباط بصری با دیگر نشانه‌ها و فضاهای شهری
قابلیت برخورداری از فضاهای سبز یا دیگر عناصر طراحی محیطی

راه‌های دسترسی

از دیدگاه راه‌های دسترسی و حمل و نقل، برج میلاد دارای شرایط بسیار مطلوب و استثنایی است. این مجموعه در میان چهار بزرگراه اصلی تهران یعنی بزرگراه‌های همت، چمران، حکیم و شیخ فضل‌الله نوری قرار دارد، همچنین ایستگاه خط ۷ مترو برای آن پیش‌بینی شده‌است. راه‌های دسترسی:

تهران – بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری – ورودی بزرگراه شهید همت – کنارگذار اختصاصی برج میلاد
تهران – بزرگراه حکیم غرب – بعد از بزرگراه چمران – ورودی اختصاصی برج میلاد
تهران – بزرگراه همت شرق – خروجی بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری جنوب، پل کابلی اختصاصی برج میلاد

راه‌های دسترسی

معماری برج میلاد

برج میلاد تهران به عنوان یکی از جذاب‌ترین سازه‌های ایران، از معماری منحصربه‌فرد و دقت ساخت بسیار بالایی برخوردار است. هر بلاک بتنی به کار رفته در این ساختمان و هر جوش انجام شده، شناسنامه مخصوص خود را دارد. وزن این سازه در حدود ۱۵۰ هزار تن است و ۱۷ هزار متر مکعب شیشه در استفاده از آن به کار رفته است. دقت ساخت این برج منجصر به‌فرد است. ابزارهایی در قیمت پی و بدنه این برج به کار رفته که تا به صورت دقیق عملکرد نیروهای وارد شده بر ساختمان را بررسی کنند. این برج دربرابر جریان‌های هوا تا سرعت ۱۴۰ کیلومتر در ساعت و تندبادهای لحظه‌ای تا سرعت ۲۲۰ کیلومتر در ساعت مقاوم است.

معماری و شکل برج میلاد طوری است که از سه ساختمان اصلی تشکیل شده. ساختمان پای برج که به ساختمان لابی هم معروف است، شفت یا بدنه اصلی که با آسانسورهای پرسرعتی که داخل آن نصب شده، ارتباط با بالای برج را برقرار می‌کند و بالاخره ساختمان بالای برج که به «راس» معروف است و جذابیت اصلی برج میلاد به بودن در این ساختمان خلاصه می‌شود.

معماری برج میلاد

لابی برج میلاد

این ساختمان در قسمت پایینی برج میلاد قرار گرفته و ۶ طبقه دارد. وسعت این ساختمان در حدود ۱۷ هزار متر مربع است. طبقه‌های اول، دوم و زیر طبقه همکف متعلق به امکانات تاسیساتی و مرکز داده‌های برج است. طبقه همکف هم محل پذیرش بازدید کنندگان از برج است. مرکز خرید برج میلاد در این قسمت قرار گرفته و ۸۳ واحد تجاری را در خود جای داده. این مرکز خرید همه روزه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ برای عموم مردم باز است. در طبقات بعدی این ساختمان رستوران، کافه تریا و یک نمایشگاه هم قرار گرفته.

[foogallery id=”110380″]

بدنه اصلی

بدنه ی اصلی برج میلاد که به شفت هم معروف است، فقط برای عبور تاسیسات و آسانسورهای پرسرعت طراحی شده. ۶ آسانسور در این ساختمان تعبیه شده که ساختمان لابی را به ساختمان راس وصل می‌کند. البته سنسورهایی مانند سنسور اندازه گیری آلودگی هوا و دوربین‌های کنترل ترافیک هم در این قسمت نصب شده اند.

ساختمان بالای برج (راس)

سازه ۲۱۰۰ تنی و بالایی برج میلاد که مهم‌ترین بخش برج هم به حساب می‌آید، ساختمان بالای برج نام دارد. این ساختمان لقب «بزرگ‌ترین سازه راس» در بین همه برج‌های مخابراتی دنیا را با خود به یدک می‌کشد. ساختمان راس برج، از ۱۲ طبقه تشکیل شده و ۱۲ هزار متر مربع هم وسعت دارد. بیشتر قطر برج میلاد ۶۰ متر است که در این ساختمان و در ارتفاع ۲۸۴ متری واقع شده. این سازه از دو قسمت اصلی تشکیل شده که سبد فلزی و سازه فوقانی نام دارند.

طبقه اول این ساختمان منطقه‌ای امن در مواقع آتش سوزی و بحران است و در طبقه دوم و سوم هم تاسیسات مکانیکی و برقی ساختمان قرار گرفته. بخش‌هایی مثل گنبد آسمان، سکوی دیده باز، سکوی دید بسته و رستوران گردان برج میلاد که مهم‌ترین امکانات برج به حساب می‌آیند، در این سازه قرار گرفته‌اند.

ساختمان بالای برج (راس)

برج میلاد چند پله دارد؟

احتمالا این سوال در ذهن شما شکل گرفته که چنین برج بلندی چند پله دارد؟ برج میلاد ۱۶۹۳ پله دارد. رکورد مدت زمان طی کردن این پله‌ها ۱۰ دقیقه و ۴۱ ثانیه است که توسط آقای احد اسدی ورزشکار ماراتن ایران شکسته شد. رکورد قبلی هم متعلق به خود آقای اسدی بود که در سال ۱۳۹۰ توانسته پود پله‌ های برج را طی ۱۰ دقیقه و ۴۹ ثانیه طی کند.

برج میلاد چند طبقه است؟

به نظر شما که برج میلاد چند طبقه است؟  این برج به طور کلی از ۱۲ طبقه تشکیل شده. اما برای بهتر جواب دادن به این سوال، باید در مورد معماری و ساختار آن بیشتر برایتان توضیح دهیم. ساختمان پای برج (لابی)، بدنه اصلی و ساختمان بالای برج (راس) این سه قسمت را تشکیل می‌دهند که هر کدام کاربری و کارایی خاص خود را دارند.

ارتفاع برج میلاد

ارتفاع برج میلاد ۴۳۵ متر است و از همه جای تهران قابل مشاهده است. این برج، بلندترین برج ایران و ششمین برج بلند مخابراتی در دنیاست.

گردش در برج

موزه هدایا و دستنوشته های شهرداری

این طبقه امکان دید بسیار عالی از شهر تهران را از ارتفاع 261 متری برج برای شما فراهم می آورد که در آن دست نوشته های قدیمی ایران و هدایای اهدایی به شهرداری در دوره های مختلف به نمایش در آمده است. یکی از جاذبه های این موزه کره های قدیمی متعلق به قرون 17 تا 20 میلادی است که از موزه اختصاصی ژرژ پمپیدو خریداری شده است. در این کره ها نام خلیج فارس ایران خودنمایی می کند و سندی معتبر است بر تایید نام زیبای خلیج فارس.

[foogallery id=”110335″]

سکوی دید باز

سکوی دید باز طبقه هفتم ساختمان بالای برج و در ارتفاع 280 متری برج واقع شده است و از طریق این طبقه می توان به طبقات دیگر برج دسترسی پیدا کرد. شما می توانید از تریای برج استفاده کنید و در فضای بالکن روباز به تماشای شهر تهران مشغول شوید. استفاده از مواد غذایی و همچنین استعمال دخانیات در این محوطه ممنوع است. دوربین های مستقر در بالکن به شما کمک می کند تا تصاویر واضح تری از شهر را به تماشا بنشینید . در این طبقه جاذبه هایی چون ماکت برج های بلند مخابراتی دنیا ، میل های قدیمی ایران و همچنین شهر فرنگ که نمایان گر تصاویری از تهران قدیم است وجود دارد.

[foogallery id=”110330″]

مرکز همایش های بین المللی

مرکز همایش‌های برج میلاد با داشتن ۶ تالار یکی از منحصر به فردترین مراکز همایش در تهران و ایران است. سالن اصلی این مرکز که سالن حافظ نام دارد، با داشتن ۱۶۰۰ نفر ظرفیت میزبان بسیاری از همایش‌های مهم کشور و کنسرت‌ها بوده. سالن حافظ در ۲ طبقه ساخته شده و مهجز به به روزترین سیستم‌های صوتی و سینمایی است. این مرکز در کنار تالار وحدت، سالن میلاد نمایشگاه بین المللی و برج آزادی یکی از مراکز مهم برگزای کنسرت است. این مرکز با استفاده از نیروی مجرب و متخصص انواع روادیدهای کشوری و بین المللی را به بهترین شکل ممکن برگزار می‌کند.

موزه مشاهیر ایران

موزه مشاهیر ایران در طبقه پنجم ساختمان راس و در ارتفاع ۲۷۱ متری برج میلاد قرار گرفته. این موزه بسیار زیبا کلکسیونی از مجسمه‌های سیلیوکنی مشاهیر ایران است که توسط دکتر علیرضا خاقانی ساخته‌ شده‌اند. این موزه، اولین موزه‌ای است که در آن تندیس مشاهیر ایران زمین قرار گرفته و شما در کنار آن‌ها می‌توانید عکس یادگاری بگیرید و ساعاتی خوش را سپری کنید. مجمسمه‌هایی از ستارخان، جلال آل احمد، سیمین دانشور، پروفسور حسابی، پروین اعتصامی، جهان پهلوان تختی، کمال الملک، شهریار، مصطفی چمران و… به این طبقه از برج میلاد حس و حال خاصی داده‌اند که تماشای آن را حتما به شما توصیه می‌کنیم.

[foogallery id=”110320″]

گنبدآسمان

گنبد آسمان بالاترین طبقه از ساختمان بالای برج در ارتفاع 302 متری است . اثری هنری از دکتر رضا یحیایی تاریخ تمدن ایران را در دل این طبقه هنرمندانه روایت کرده است. همچنین این طبقه مزین به پرچم بارگاه های مطهر ائمه می باشد که در مناسبت های مختلف به مجموعه اهدا شده است.
دکل آنتن برج که کاربری مخابراتی دارد از این طبقه شروع و تا 120 متر ادامه پیدا می کند. در آنتن یک آسانسور 2 نفره برای انتقال تکنسین ها به بالا وجود دارد. استفاده از این آسانسورها برای عموم امکان پذیر نمی باشد.

[foogallery id=”110309″]

رستوران گردی در برج میلاد

یکی از نکات جالب برج میلاد این است که هر شخصی با هر بودجه و سلیقه ای میتواند از رستوران های متفاوت استفاده نماید در ادامه به بررسی کافه و رستوران های این برج جذاب خواهیم پرداخت.

رستوران گردان

شما می توانید تجربه ای متفاوت دریکی از بزرگترین رستوران های گردان دنیا در ارتفاع 276 متری برج داشته باشید، با تهیه بلیط رستوران می توان از مجموعه ای از غذاهای ایرانی و فرنگی استفاده کرد. این رستوران در هر ساعت یک دور کامل می چرخد و شما در طول این مدت در حالی که در کنار خانواده مشغول میل غذای دلخواه خود هستید نمایی 360 درجه از تهران را نظاره خواهید کرد . اثر هنری شاهنامه فردوسی (اثری هنری از استاد گرمچی) بر زیبایی های رستوران افزوده است و شما در طول یک ساعت روایتی از شاهنامه را شاهد خواهید بود.

[foogallery id=”110296″]

رستوران سنتی ایوان

رستورانی سنتی و در عین حال با طراحی لوکس و مدرن، فضای مدرن این رستوران به  همراه غذاهای دلچسب ایرانی و موسیقی زنده در فضای باز که دید زیبایی از تهران را دارا است باعث شده تا این رستوران یکی از بهترین و جذابترین رستوران های سنتی شهر تهران محسوب گردد.این رستوران با وجود إلمان های ترکیبی سنتی و مدرن فضای بسیار خوبی را در کنار برج تشکیل داده است.

رستوران سنتی ایوان

کافه ویونا

کافه ای در ارتفاع 266 متری برج ، این کافه به دلیل کیفیت بالای قهوه و نوشیدنیهایش و همچنین استانداردهای بالای آن ها تبدیل به کافه ای پرطرفدار شده است.بهترین ویژگی کافه ویونا استفاده از قهوه خاص و خوشمزه LA SEMUSE Swiss coffee است. این قهوه یکی از بهترین قهوه‌های موجود در اروپا و دنیاست و طعم بسیار خوبی دارد. اگر اهل کافه گردی هستید، حتما سری به این کافه خاص در تهران بزنید.

[foogallery id=”110289″]

فودکوردت برج میلاد

این فودکورت در طبقه چهارم ساختمان لابی برج میلاد واقع شده. با این حال باز هم چشم اندازهای ویژه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد. در فودکورت برج میلاد رستوران‌های جذاب و خاصی وجود دارند که می ‌توانید از انواع غذاهای فست فود و خاص لذت ببرید.

فودکوردت برج میلاد

تفریحات جذاب و هیجان انگیز برج

برج میلاد اکنون برجی فرهنگی، هنری، خدماتی و تجاری است. رستوران گردان، دلفیناریوم برج میلاد، کافه ویونا، رستوران ایوان، اتاق فرار، پینت بال، سینما، زیپ لاین، پل معلق و… باعث شده تا همه روزه هزاران نفر از این برج زیبا دیدن کنند و از امکانات آن استفاده کنند.

دلفیناریوم برج

تنها جایی در شهر تهران که میتوان نمایشی از دلفین ها دید در بخش غربی برج میلاد است که تنها دلفیناریوم غیر ساحلی در خاورمیانه و مرتفع ترین دلفیناریوم دنیاست.در این بخش دو دلفین به نام های آلفا و کاسیا و یک شیر دریایی نمایشی جذاب اجرا میکنند.مساحت این دلفیناریوم 3200 متر مربع و ظرفیت آن 1200 نفر است.همچنین تکنولوژی شبیه سازی اقیانوس باعث شده تا این موجودات بانمک بتوانند طبیعی تر نقش آفرینی کنند.در کنار موارد ذکر شده تماشاگران میتوانند از نقاشی و عکاسی با دلفین ها و همچنین شنا با آن ها لذت ببرند.البته باید گفت که این مجموعه باغ وحش یا سیرک نیست و از این حیوانات زیبا به خوبی مراقبت میشود.

[foogallery id=”110360″]

زیپ لاین برج میلاد

در این بخش میتوانید در ارتفاع 30 متری از سطح زمین با طول 150 متر پرواز کنید شما می‌توانید با سرعت ۶۰ کیلومتر در ساعت فاصله ۱۵۰ متری را طی کنید و لذت ببرید. ایمنی در این زیپ لاین به خوبی رعایت شده و تجهیزات ایمنی به صورت کامل به شما ارائه می‌شود. اگر هوس تجربه یک پرواز خاص و جذاب در دل تهران کرده‌اید، حتما سری به زیپ لاین بزنید تا دوباره با حس ناب گردش آدرنالین در خون‌هایتان آشتی کنید.

پل معلق برج میلاد

پل معلق برج میلاد، اولین و مرتفع‌ترین پل معلق چوبی در تهران است که طول آن ۱۰۰ متر و ارتفاع آن ۳۰ متر از سطح زمین است. این پل در کنار زیپ لاین برج میلاد قرار گرفته. البته هیچ جای نگرانی‌ای وجود ندارد. این پل کاملا مطمئن است و تمامی نکات ایمنی در آن رعایت شده. کافی است محکم بایستید و راه بروید و از راه رفتن روی یک پل معلق لذت ببرید.

کاربازیا

برج میلاد برای کودکان هم امکانات تفریحی بسیاری خوبی را در نظر گرفته. کاربازیا محلی برای یاد دادن کار گروهی، خلاقیت و البته مسئولیت پذیری به کودکان است. کاربازیا با هدف آشنایی کودکان با فرهنگ کار و تلاش در طبقه منفی یک برج میلاد قرار گرفته و سعی می‌کند تا توانایی‌های فردی و جمعی کودکان را پرورش دهد. کاربازیا غرفه‌های متنوعی دارد. هر کدام از این غرفه‌ها کارها و شغل‌های مختلف را به کودکان معرفی می‌کند. کارگاه صنایع دستی، خانه آشپزی، نواهنگ، آزمایشگاه، تعمیرگاه، اداره پست، سوپر مارکت، اتاق جشن تولد، پلیس، بیمارستان و اورژانس، آتش نشانی، مرکز خلاقیت و روباتیک، استودیو خبر، آکادمی هوانوردی و … این مجموعه با الگو گرفتن از تجربه‌های موفق جهانی و توجه به شرایط فرهنگی، ملی و مذهبی کشور طراحی و بهره برداری شده است. این محیط برای کودکان ۳ تا ۱۳ سال تدارک دیده شده و تجربه کار در قالب مشاغل مختلف و شبیه سازی شده با هدف آشنایی با فرهنگ کار و تلاش و همچنین رشد و پرورش توانایی های فردی و جمعی کودک، محور اصلی آن است.

[foogallery id=”110282″]

اتاق فرار

بازی فرار از اتاق یکی از محبوب‌ترین بازی‌های واقعی در دنیاست. اتاق فرار در اصل یک بازی فیزیکی ماجراجویی است که در غالب گروه‌های ۴ تا ۶ نفره برگزار می‌شود. بازیکنان وارد یک اتاق می‌شوند و در پشت آن‌ها قفل می‌شود. شما ۶۰ دقیقه فرصت دارید تا با پیدا کردن سرنخ‌ها، معماهای مختلف را حل کنید و از اتاق خارج شوید. برای حل کردن معما نیاز به هوش فوق العاده‌ای نیست. فقط کافیست با کار گروهی و کمی خلاقیت و استدلال، معماها را حل کنید و از اتاق خارج شوید.

اتاق فرار برج میلاد (اسیک روم انیگما) یکی از حرفه‌ای ترین اتاق فرارهای تهران است. این مجموعه توانسته با تشکیل تیمی خلاق و توانمند، محیطی جذاب و سحر آمیز برای گذراندن ساعتی پر از هیجان به همراه با حل معماهای خاص برای شما خلق کند. اتاق فرار انگیما ۶ سناریو و اتاق فرار مختلف دارد. کلبه وحشت، قل مرموز، تسخیر، روانی و آرزو اتاق‌های اسکیپ روم انیگما است و هر کدام بسته به نوع اتاق و سناریو از هیجان، معما و ترس و فعالیت بدنی مختلی برخوردارند. تمام این اتاق‌های از استاندارهای بین المللی از جهت طراحی پلان بازی و طراحی داخلی برخوردار هستند تا حس واقعی بودن را به بهترین شکل به شما القا کنند.

پینت بال

باشگاه پینت بال برج میلاد در ضلع جنوبی غربی برج و با مساحت ۱۵۰۰ متر مربع قرار گرفته. این باشگاه پینت بال یکی از مجهزترین و بهترین باشگاه‌های پینت بال در تهران است. زمین این باشگاه از چمن مصنوعی استفاده می‌کند و از استانداردهای انجمن پینت بال ایران و ورزش‌های همگانی بهرمند است. چیدمان مانع‌ها که بر اساس استانداردهای جهانی صورت گرفته یکی از نقاط قوت پینت بال برج میلاد است. در این باشگاه می‌توانید سناریوهای مختلفی استفاده کنید. فتح تک برچم یا ۳ پرچم، فتح زمین دشمن، رهایی مواضع تسخیر شده و آزادسازی شهر از جمله سناریوهای محبوب در بین شرکت کنندهاست.

محمد عباس زاده، بازیکن تیم ملی پینت بال ایران به عنوان ناظر و مربی در این باشگاه فعالیت می‌کند، تا به بالا بردن سطح بازی‌ها، کمک فراوانی کند. رختکن مجزا برای بانوان و آقایان، امکان بازی به صورت خانوادگی، نورپردازی فوق العاده در شب و استفاده از موسیقی‌های هیجان انگیز از دیگر امکانات پینت بال برج میلاد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته