تالار تئاتر و موسیقی زنده در مسکو

ساختمان تالار تئاتر مارینسکی روسیه از سالن کنسرت دارای اتصالات تاریخی با تئاتر مارینسکی می باشد.

این تالار در سال 1900 مجموعه ای کارگاه ها و تالار هیئت تئاتر امپراطوری و در سال 1917 تحت اقتدار تئاتر مارینسکی توسط ویکتور Schröter طراحی و ساخته شده است.

این تالار بیش از یک قرن مجموعهای از منحصر به فرد ترین کارگاههای آموزشی برای تولید تئاتر زنده می باشد.

تالار تئاتر مارینسکی روسیه

در سپتامبر 2003 یک آتش سوزی در کارگاه های آموزشی مجموعه ای رخ داد که تقریبا تمام لباس ها و مجموعه نابود شدن و باعث شکست این تالار شد که به نظر می رسید بازسازی این تالار غیر ممکن خواهد بود.

این چنین شد که استاد Gergiev تصمیم به ساخت یک سالن کنسرت جدید در کارگاه های آموزشی قدیمی، به صورتی که تمام نمای تاریخی که در آتش جان سالم به در برده بود را باز سازی کند.

در همان زمان، یک نمای جدید برای پایان مقابل از باز شدن تالار بر روی خیابان دسامبری ها طراحی شد تا به عنوان یک نماد منحصر به فرد معماری که 21 نفر آنرا برنامه ریزی می کردنند اجرا شود.

خاویر فابری (معمار سالن کنسرت جدید) معتقد است که ویژگی های معماری ساختمان جدید در حال حاضر به طور طبیعی با عناصر این قرن و همچنین قرن گذشته طراحی شده است.

تالار تئاتر مارینسکی روسیه

در 29 نوامبر سال 2006 با حضور رئیس جمهور ولادیمیر پوتین، وزیر توسعه اقتصادی آلمان Gref، وزیر مالیه الکسی کودرین، شهردار مسکو، یوری Luzhkov و فرماندار سنت پترزبورگ افتتاح شد.

این تالار تنها محل برگزاری کنسرت و تئاتر در نوع خود در روسیه بود.

با توجه به آخرین تحولات در ساخت و ساز و طراحی این تالار برای میزبانی برنامه های کنسرت ها مورد هدف قرار گرفت و با توجه به تکنولوژی و آکوستیک، کار آقای تویوتا، سالن جدید در کنار بهترین سالن های کنسرت جهان، از جمله سالن های کنسرت در لوسرن، ساپورو و بیرمنگام، فیلارمونی برلین، گواندهاوس لایپزیک و تالار دیزنی در لس آنجلس قرار گرفت.

تور روسیه

هتل های روسیه

جاذبه های گردشگری مرتبط

به ما امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *