آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

جزایر پالم جمیرا

جزایر پالم جمیرا

جزایر پالم جمیرا

در میان جاذبه هایی که تور دبی برای بازدیدکنندگان و گردشگران تدارک دیده است، جزایر نخلی دبی که متکشل از سه مجمع الجزایر است،جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است. یکی از این مناطق جزایری، جزایر پالم جمیرا نام دارد. که موضوع صحبت امروز آسمان پرستاره پرشیا است، لطفا با ماه همراه باشید.

جزایر پالم جمیرا

جزایر نخلی دبی از سه مجمع الجزایر با نام های جزایر پالم جمیرا، نخل دیره و نخل جبل علی تشکل شده است.بزرگترین آنها نیز نخل دیره است که 8 برابر نخل جمیرا و 5 برای نخل جبل علی با 43 شاخه می باشد.جزایر پالم جمیرا در شهر دبی و در آبهای نیلگون خلیج فارس قرار گرفته است.

جزایر پالم جمیرا

تلاش شده تا در طراحی وساخت جزایر پالم جمیرا همان گونه که از نام آن ها نیز آشکار است، از درخت نخل الگو برداری شود.این منطقه جزیره ای زیبا دارای هفده شاخه است که توسط یک حصار دوازده کیلومتری محافظت می گردد.البته این بخش به مانند دیگر بخش های جزایر نخلی دبی به صورت مصنوعی ساخته  و حاصل کار و فعالیت بشر است.

جزایر پالم جمیرا

برای ساخت جزایر پالم جمیرا از مقادیر بسیار عظیمی از خاک استفاده شده است، طبق آن چه می توان در این خصوص یافت،گفته شده بیش از پنجاه میلیون متر مکعب خاک مورد نیاز است تا این سازه عظیم به سطح آب رسد.باری تکمیل فرآیند ساخت و ساز این جزایر 40 هزار کارگر مشغول به کار بوده اند.

جزایر پالم جمیرا

ابعاد جزایر پالم جمیرا عبارت است است 5 کیلومتر در 5 کیلومتر که از سال 2001 پروژه ساخت آنها آغاز گردیدوتا 7 سال بعد یعنی سال 2008 میلادی به درازا کشید تا چنین سازه زیبا و تماشایی به وجود بیاید.این جزیره دارای یک مونوریل با ظرفیت 2 الی 3 هزار نفر برای تردد در طول روز است.هتل آتلانتیس و پارک آبی آتلانتیس نیز در این منطقه قرار دارند.

ارسال 60% کل هزینه تور دبی زمان رزرواسیون ضروری و درغیراینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

تورهای دبی
دیدنی های امارات
زروبلیط ارزان و آنلاین دبی  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
هتل های امارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته