آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

خانه بین المللی موسیقی مسکو

خانه بین المللی موسیقی مسکو

بزرگترین خانه موسیقی روسیه

خانه بین المللی موسیقی مسکو بزرگترین مرکز موسیقی در روسیه می باشد. این مجموعه در سال 2002 ساخته و این خانه موسیقی در کنار رودخانه مسکو و هتل Swisshotel Krasnye Holmy واقع شده است.

سالن های خانه بین المللی موسیقی مسکو

خانه بین المللی موسیقی مسکو شامل سه سالن کنسرت میباشد که در سطوح مختلف تنظیم و ورودی خود را دارند. سالن سوتلانف بزرگترین سالن این مجموعه است و می تواند 1699 نفر را در خود جای دهد. سالن دیگر که اتاق نام دارد شامل 573 صندلی میباشد و آکوستیک، رسیتال اجرا می شود. کنسرت های سمفونیک در سالن تئاتر که شامل 530 صندلی میباشد انجام می شود که این سالن چند منظوره و منحصر به فرد میزبان اجرای کنسرت، باله، مد می باشد.

هر یک از سالن های این مجموعه بر اساس پروژه های مختلف طراحی و ساخته شده است. در خانه بین المللی موسیقی مسکو  نیز دارای یک غرفه کنسرت در فضای باز ارائه می شود که یک تجربه منحصر به فرد از موسیقی زنده در یک فضای آرامش بخش و نمایش با شکوه از رودخانه مسکو و مرکز مسکو، جشنواره جاز، کنسرت موسیقی کلاسیک و … را نشان می دهد.
تئاتر در سالن فضای آزاد در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه برگزار می گردد و بازدیدکنندگان می توانند از سرو غذاهایی اروپایی لذت ببرند.

از اولین طرح های بزرگ سبک موسیقی در خانه بین المللی موسیقی مسکو می توان سبک ارگان که به قرن بیست و یکم بر می گردد را نام برد. این ابزار منحصر به فرددر روسیه توسط هیچ آنالوگ و در آلمان توسط یک کنسرسیوم از شرکت های آلمانی به خوبی شناخته شده است.
سبک ارگان در شهر بن به تصویب رسید و پس از آن برچیده شد و به مسکو منتقل شد.

ساختار مهندسی بزرگ (ارتفاع – 14M، عرض – 10M، عمق – 3.5M، وزن – 30 تن) طی شش ماه طراحی و راه اندازی شده است.

تور روسیه

هتل های روسیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته