آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

دریاچه عشق دبی

دریاچه عشق دبی

دریاچه عشق دبی

گردشگرانی که به شهر دبی در امارات متحده عربی سفر کرده اند، این شهر را پر از شاهکارهای منحصر به فرد و حتی با رکورد های جهانی در زمینه سازه های معماری یافته اند.یکی از جدید ترین اقداماتی که در این خصوص در این شهر صورت گرفته است دریاچه عشق دبی است.

دریاچه عشق دبی - دریاچه ای به شکل قلب - دبی سفر

آسمان پرستاره پرشیا که سال ها در زمینه تور دبی فعالیت داشته است، معرفی مراکز و مکان های گردشگری دبی را در دستور کار خود قرار داده است. لطفا در این مقاله با ما همراه باشید تا از نزدیک نگاهی به دریاچه عشق دبی بی اندازیم و با آن بیش تر آشنا شویم.

دریاچه عشق دبی را می توان یکی از آخرین شاهکارهای معماری انجام شده در شهر دبی دانست. اما ماهیت این سازه چیست؟ این مکان در حقیقت یک دریاچه مصنوعی و ساخته شده به دست بشر است که در ابعاد وسیع بنا گردیده است و به شکل دو قلب قول پیکر نمایان می شود.

این پروژه، یعنی دریاچه عشق دبی را می توان در گروه اقدامات و طرح های جدید شهر دبی در کشور امارات متحده عربی در سال 2018 میلادی دانست. به راحتی می توان تصویر این دریاچه دست ساز را از طریق نقشهگوگل یافت و علت نام گذاری آن را نیز به وضوح مشاهده نمود. تصویری از دو شکل قلب مانند که به یکدیگر متصل شده اند.

دریاچه عشق دبی به شکل دو قلب بسیار بزرگ هستند که به شکلی هنرمندانه به یکدیگر وصل شده اند. از نکات قابل توجه دیگر در خصوص این دریاچه باید به نحوه کاشت درختان اطراف آن اشاره کرد.  چینش و نحوه کاشته شدن این درختان به گونه ای صورت پذیرفته است که اگر ناظر از بالا به آنها نگاه بی اندازد، شکل کلمه عشق را تداعی می نمایند. این دریاچه مکانی ایده آل برای هنر عکاسی است.

ارسال 60% کل هزینه تور دبی زمان رزرواسیون ضروری و درغیراینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

تورهای دبی
دیدنی های امارات
زروبلیط ارزان و آنلاین دبی  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
هتل های امارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته