آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

ساختمان نیروی دریایی در سن پترزبورگ

ساختمان نیروی دریایی در سن پترزبورگ

ساختمان نیروی دریایی در سن پترزبورگ

مقعر فعلی نیروی دریایی روسیه در شهر سن پترزبورگ  مورد توجه گردشگران در تور روسیه قرار گرفته است، ساختمان نیروی دریایی در سن پترزبورگ با معماری با شکوه خود توانسته تبدیل به یکی از جاذبه های تماشایی این شهر شود. لطفا با آسمان پرستاره پرشیا همراه باشید.

ساختمان نیروی دریایی در سن پترزبورگ که به نام دیگر هم شناخته می شود، توانسته است علاقه گردشگران را جهت بازدید به سمت خود جلب نماید. نام دیگر این مکان آدمیرالتیستوف می باشد. این عمارت زیبا با معماری شکوهمند مربوط به چند قرن قبل است که مورد بازسازی نیز قرار گرفته است.

این سازه و عمارت خوش ساخت در سال 1703 میلادی به دستور پتر کبیر بنیان نهاده شد. این مکان در ابتدا یک کارخانه ساخت کشتی و تعمیرات آن بوده است که در جزیره آدمیرالتیستوف قرار داشته است و توسط پنج سنگر و یک خندق حفاظت می شده است.

در خصوص اهمیت و ارزش ساختمان نیروی دریایی در سن پترزبورگ همین بس که آن را در کنار قلعه پتروپاول، بنیاد معماری این شهر زیبا می دانند.برج این سازه ارتفاعی در در حدود 72 متر دارد و بر بالا ترین قسمت آن کشتی سه دکلی با بادنمایی طلایی قرار دارد.

ساختمان نیروی دریایی در سن پترزبورگ در سال 1730 دچار آتش سوزی گردیده است و مجدد ساخته شد. این سازه مجدد در قرن نوزدهم مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته است. ورودی این ساختمان به شکل یک طاق نصرت می باشد و در کنار آن تندیس ها و مجسمه های مختلفی که بیانگر قدرت روسیه هستند قرار داده شده است.

معماری استادانه ساختمان نیروی دریایی در سن پترزبورگ سبب شده تا به یکی از نقاط تماشایی این شهر زیبا یعنی سن پترزبورگ تبدیل شود. جهت دریافت خدمات مربوط به تور روسیه و تور سن پترزبورگ با آسمان پرستاره پرشیا تماس حاصل فرمایید.

رزرواسیون

تاتر بولشوی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته