آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

سافاری بیابانی دبی

سافاری بیابانی دبی

سافاری بیابانی دبی

یکی از جذاب ترین تجربه های گردشگری که می توانید در تور دبی داشته باشید، سافاری بیابانی دبی است.این سافاری با هیجان و نشاطی که با خود همراه دارد،ساعتی خاطره انگیز و فراموش نشدنی را برایتان خواهد ساخت.به جرات می توانیم بگوییم که تمام توریست های دبی،سافاری بیابانی را تجربه کرده و شاید حتی در طول سفر خود،دو بار به این تفریح صحرایی رفته و از فضای جذاب و متفاوت آن بهره مند شوند.

سافاری بیابانی

سافاری بیابانی دبی

در سافاری بیابانی دبی سوار بر خودروهای سافاری (ماشین های 4 محور)، کویرنوردی و هیجان آن را تجربه می کنید.هر بار که از تپه ای بالا رفتن و بر فرودی پایین می آیید، آدرنالین در خونتان فوران خواهد کرد.لندکروزهایی که بر تپه های شنی به حرکت درمی آیند، باید با مهارت کافی رانده شوند.

به همین دلیل راننده های مخصوصی این خودروها را در میان تپه های شنی به حرکت درمی آروند.در حالی که در لندکروزها نشسته اید، با هر بار بالا و پایین رفتن ماشین از روی تپه های شنی،ضربه و تکان های آن را چندین برابر احساس می کنید.

عبور از تپه ها در سافاری بیابانی دبی

شما هر لحظه انتظار دارید که ماشین واژگون شده و یا در تپه ها از کنترل خارج گردد،اما واقعیت این طور نیست و راننده لندکروز صحرایی به حدی مهارت دارد،که در عین انتقال دادن این هیجان به شما، کنترل خودرو را در دست خواهد داشت.

صدای جیغ و هورا کشیدن مسافران سافاری بیابانی دبی ، فضای صحرا را پر کرده و اوج لذت و هیجان را تجربه می کنید.اگر چه به طور معمول راننده های مخصوص سافاری های بیابانی دبی، مسئول راندن آن هستند،اما با پرداخت هزینه مجزا، می توانید اجازه رانندگی با این خودروها را داشته باشید. (البته در این صورت باید سایر توریست ها پیاده شوند!)

البته تمام ماجرای این تور گردشگری به سافاری بیابانی دبی سواری منتهی نمی شود. شما می توانید در تورسافاری بیابانی دبی ، با فرهنگ و آداب و رسوم اعراب و بادیه نشینان آن ها از نزدیک آشنا شوید. در واقع صحرا، یکی از مکان هایی است که می توانید در آن شکل حقیقی زندگی اعراب را مشاهده نمایید.

تفریحات دیگر دبی

پس از آن که سافاری بیابانی دبی در صحرا به پایان رسید، نوبت به شترسواری، گردش با موتورهای چهارچرخ، تماشای رقص های سنتی و … می رسد. در حقیقت برنامه تفریح در این تورها پس از شترسواری، سافاری و موتورهای چهارچرخ، اسکان در کمپ های صحرایی بوده که برنامه های رقص و موزیک و احتمالا سرو شام در آن جا صورت می گیرد.

شترسواری در سافاری بیابانی دبی

وقتی صحبت سرزمین های عرب به میان می آید، شترسواری نیز همراه با آن در ذهن خواهد آمد. اگر پیشتر تجربه شترسواری را نداشته اید، توصیه می کنیم که حتما این تجربه را در صحرای دبی امتحان کرده و لذت آن را کشف کنید.

شترها حیواناتی آرام هستند و سواری آن ها را با آرامش کامل سپری خواهید کرد.زمانی که بر شترهای صحرای دبی نشسته و پیش می روید،احساسی خاص از گذر در تاریخ و کشف رموزی که در شن های صحرا است را خواهید داشت.

موتورسواری صحرا در سافاری بیابانی دبی

موتورسواری در صحرا یا همان سواری با دون باگی، لذت خاصی دارد. این موتورهای چهار چرخ با هیجان خاصی بر شن ها به حرکت در می آیند. علاوه بر آن چون شما خود می توانید به راندن موتورها بپردازید، لذت و هیجان آن دو برابر می شود.

به علاوه شما می توانید با توجه به ایمنی موتورها، تا می توانید پستی و بلندی مسیرهای صحرایی را با سرعت و لذت تمام طی کنید.باور داشته باشید که این موتورسواری چیزی کم از سافاری سواری نخواهد داشت.

سایر تفریحات در تور سافاری بیابانی دبی

در تور سافاری بیابانی دبی می توانید از نقاشی حنا با طرح های عربی روی دستان خود استفاده کرده و با پوشیدن لباس های عربی، عکس های یادگاری بگیرید. نقش حنا و طراحی با حنا روی دست ها، چیزی تازه نیست و عمر آن به هزار سال پیش می رسد.

به جز کشورهای عربی، در سایر کشورها چون هندوستان، پاکستان و بسیاری از کشورهای قاره ی آفریقا نیز این نقش حنا مرسوم است. برای ایجاد کردن نقش حنا روی دست های شما، ابتدا حنا را با موادی دیگر ترکیب کرده و سپس با طرح های سحرانگیز و بسیار جذاب روی دست ها طرح ایجاد می کنند. البته شما می توانید این نقوش را روی پاها، سرشانه و … نیز بیندازید.

تور سافاری صحرا دبی

همین طور تماشای رقص عربی در صحرا زیر آسمانی پرستاره، عالی خواهد بود. به ویژه رقص تانورا یا همان رقص دامن در اینجا رواج بسیاری دارد. این رقص دارای مبدأ و ریشه مصری و ترکی است، اما در دبی نیز بسیار مرسوم است.

در این رقص دامن های رنگی حرف اول را می زنند و اجرای آن همراه با موسیقی خاص تانورا، فوق العاده چشمگیر خواهد بود.اگر مایل باشید بازدید از مزارع پرورش شتر نیز در این حوالی، گزینه ای عالی به شمار می رود. از آن گذشته گردش در روستاها و رشته کوه حجر در برنامه گردشگری شما قرار می گیرد.

اسکی روی شن سافاری بیابانی دبی

گذشته از سافاری سواری در صحرا، اسکی روی شن نیز امکان دیگری است که در سافاری بیابانی دبی تجربه خواهید کرد.اسکی روی شن ها را باید با تخته های خاصی انجام دهید که هیجان سر خوردن بر مسیرهای شن روان را خلق می کنند.

شاید قبل از این اسکی سواری روی برف را امتحان کرده باشید، اما اسکی روی شن چیزی متفاوت است.نرمی و روانی شن ها، باعث می شود که به راحتی روی آن ها سر خورده و در ضمن ایمنی شما نیز حفظ خواهد بود.

عکاسی در سافاری بیابانی دبی

عکاسی چیزی جدا نشدنی از توریست ها است و در تور سافاری صحرا دبی نیز می توانید از این لذت همیشگی بهره مند باشید. مناظر چشم نواز و خاص در اینجا، برای گرفتن عکس های یادگاری بی نیر هستند.
حتی عکاسی با شترها، با لباس های عربی و غیره نیز جای خود دارند. به هر صورت سلفی گرفتن و عکس های دسته جمعی را در تور سافاری صحرا دبی از دست نداده و حتما زمانی را برای آن اختصاص دهید.

عکاسی در سافاری صحرا دبی

زمان سافاری بیابانی دبی

بهترین زمان برای سافاری سوار در صحرا را باید بعد از ظهر و غروب منتهی به شب بدانیم. زیرا پس از آن برنامه رقص و شام اجرا شده و تماشای شن های صحرا در غروب و شب، لذت خاصی خواهد داشت.
اما با این همه در نظر داشته باشید که زمان بندی اجرای سافاری صحرا در دبی، سه شیفت صبح، عصر و شب دارد.

تذکر: دقت داشته باشید که سافاری سواری در صحرا و بیابان دبی برای کودکان زیر 4 سال مناسب نیست و توصیه نمی شود. (این خودروها صندلی مخصوص کودک ندارند و به دلیل پرتاب هایی که حین حرکت احساس می کنید، ایمنی کودکان بسیار پایین خواهد بود.) همین طور بانوان باردار و افراد سالمند نباید سوار سافاری های بیابان گرد شوند.

هزینه سافاری بیابانی دبی

هزینه سافاری دبی با توجه به این که چه نوع توری را با کدام امکانات انتخاب می کنید، متفاوت خواهد بود.

چطور به سافاری بیابانی دبی برویم؟

با خرید تور گردشگری سافاری دبی، به وسیله مینی بوس، ون یا خودروهای سواری به محل صحرای دبی خواهید رفت و پس از اتمام برنامه ها نیز بازگردانده می شوید. با خرید تور دبی از آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا، می توانید از لذت سافاری بیابانی دبی و سایر تفریحات سرزمین جادویی دبی لذت ببرید.

ارسال 60% کل هزینه تور دبی زمان رزرواسیون ضروری و درغیراینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

تورهای دبی
دیدنی های امارات
زروبلیط ارزان و آنلاین دبی  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
هتل های امارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته