آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

پارک آبی اوشن کیش


پارک آبی اوشن کیش

پارک آبی اوشن کیش به مساحت ۵٬۶ هکتار در جزیره کیش، ایران بنا شده است. این پارک آبی، اولین تم پارک آبی ایران و نیز اولین پارک آبی روباز ایران است که بر اساس داستان راز قلعه خورشید طراحی شده است. این پارک در ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ افتتاح شده است .

پارک آبی اوشن کیش
پارک آبی کیش واقعیت در ساحل جنوبی جزیره کیش ، بزرگترین و اولین تم آبی آبی روباز ایران است. پارک آبی کیش بر اساس تم و داستان “راز قلعه خورشید” طراحی شده است. تمام ١٤ راید و جاذبه این پارک ، طراحی ، مهندسی و ساخت آن توسط شرکت وایت واتر کانادا که یکی از معتبرترین آنها در این صنعت است انجام می شود.

پارک آبی اوشن کیش

پارک آبی اوشن کیش تنها پارک آبی روباز ایران ویژه خانمها 

در جزیره زیبای کیش برای اولین بار در ایران خانم ها می توانند در پارک آبی اوشن کیش کاملا روباز با محیطی زیبا و فضای سبزی کم نظیر به تفکر بپردازند. حضور کادری حرفه ای و ناجیان غریق زن اوشن در سانس خانم باعث شده است تفریحی در جزیره زیبای کیش در سطح پارک های آبی بین المللی و همتراز با سانس های آقایان ساخته شود. 

 تمام امکانات ، خدمات ، سرسره ها و فضاهای پارک آبی اوشن کیش در سانس های خانم ها نیز قابل استفاده است. متخصصان ماسورهای خانم در این سانس ها آماده شده اند تا به میهنمان باشند. رستوران ، کافه ، کیوسک ها با انواع نوشیدنی و بستنی و غذاهای خوشمزه آماده پذیرایی از شما هستند. اجرای موسیقی شاد در غار جتسمینا لحظه ای به یادماندنی برایتان به ارمغان می آورد.

alt

نیویورک تایمز در سال ٢٠١٠ کیش را که جزیره ای با سواحل مرجانی است به عنوان یکی از زیبا ترین سواحل در جهان انتخاب کرد. آفتاب و هوای بی نظیر این جزیره در کنار امنیت و کیفیت این پارک رقیبی جدی برای پارک های منطقه ای ساخت و مقصدی بی نظریه برای افرادی که دوست دارند در کشور و فرهنگ خودشان تفکر کنند ، اما در کلاس جهانی معرفی می شوند.

پارک آبی اوشن کیش دارای ۱4 راید، ۴ استخر شنا و یک اسپا، بعلاوه دو رستوران, چهار نوشیدنی فروشی و دو منطقه خرید است. پارک آبی اوشن کیش دارای برخی ویژگی منطقه ای و محلی منحصر به فرد است. از آنجایی که اوشن در منطقه ای عمدتا مسلمان نشین بنا شده است برای زنان روز های مخصوصِ جدا ارائه می کند، که این بویژه برای کشورهای عرب منطقه بسیار مناسب است.

پارک آبی اوشن کیش همچنین دارای یکی از بلندترین رایدهای منطقه است؛ راید پیچالوپ که ارتفاعی ۲۴ متری دارد.داستان تم پارک آبی اوشن بر اساس ماجرای گروهی از دزدان دریایی است که به جزیره ای حمله می کنند.

در محوطه پارک آبی اوشن کیش چند رستوران و نوشیدنی فروشی، مرکز خرید و اسپا وجود دارد. این مکان ها انواع فست فود و نوشیدنی، سوغاتی و لوازم و وسایل شنا ارائه می کنند. همچنین، رختکن و سرویس بهداشتی نیز در پارک آبی ارائه شده است.

یکی از ویژگی های اوشن، در کنار روباز بودن، این است که روزهای مخصوصی را به زنان اختصاص داده است تا از محیط و جاذبه های پارک استفاده کنند و حمام آفتاب بگیرند، شاخصه ای که برای گردشگران مسلمان منطقه خاورمیانه بسیار مهم است.

برای پارک آبی لباس مناسب لازم است. استفاده از لباس‌های محیط عمومی، شلوارک‌های جین، لباس‌های گشاد یا با تکه‌های بلند و آویزان، لباس‌های شفاف و بدن نما و لباس‌های دارای تکه‌های فلزی که امکان خراشیدن سطح بازی‌ها را دارند، ممنوع است. مدیریت، حق تعیین مناسب بودن لباس را برای خود محفوظ می  داند.

برای استفاده از برخی بازی‌ها باید بلندتر از ۱/2متر باشید. مراقب کودکان خود باشید و قبل از جدا شدن، مکانی را برای دیدار مجدد معین کنید. کودکان زیر 12 سال باید توسط بزرگتر بالای 18 سال همراهی شوند و بلیت ورود تهیه کنند.

ورود افرادی که مشروبات الکلی و مواد مخدر یا روان‌گردان مصرف کرده اند به پارک ممنوع است.جهت رفاه شما صندوق امانات و کمد در نظر گرفته شده است. لطفاً اشیاء با ارزش را بدون مراقبت رها نکنید.برای برخی بازی‌ها استفاده از هرگونه لنز و عینک ممنوع است.

مدیریت حق دارد اشخاصی که قوانین پارک را نقض می‌کنند، از پارک اخراج کند.جهت کمک به حفظ امنیت خودتان به توصیه‌های کارکنان به طور کامل عمل کنید.جهت حفظ حریم پارک، کلیه مکان‌های بیرون پارک تحت پوشش دوربین مدار بسته هستند.

مدیریت پارک حق دارد از هرگونه عکاسی و فیلمبرداری در پارک جلوگیری و ادوات نامناسب را نیز ضبط کند.استفاده از انواع بازیها و سرگرمیها باید تحت قوانین و توصیه های درج شده در تابلوهای محیطی انجام شود. شما بهترین شخص برای سنجش خود هستید. قبل از سوار شدن، بازی‌ها را ارزیابی کنید و توانایی خود را بسنجید. با مسئولیت خود از بازی‌ها استفاده می‌کنید‌.

فروشگاه اوشن پارک آبی اوشن کیش

به رسم یادگار این فروشگاه در پارک ورودی واقع شده و به اصلی ترین فروشگاه پارک پارک آبی است که می شود. در این فروشگاه به کلیه کالاهای مورد نیاز پارک آبی از حوله ، دمپایی ، کرم ضدآفتاب و … درکنار اقلام با کیفیت و بومی سازی شده دیگر انواع اسباب بازی ، کیف ، کلاه ، یادآوری کوچک و بزرگ و … را نیاز دارید. بخرید و سوغاتی کنید دوست داشتنی از این سفر به یادگار با خود ببرید. فروشگاه جزیره ؛ یک خرید خوب این فروشگاه در محوطه پارک واقع شده است و در سایر موارد مورد نیاز در پارک آبی است ، از حوله ، دمپایی ، ضد ضدآفتاب و … را بخرید.

فروشگاه جزیره پارک آبی اوشن کیش

 یک خرید خوب این فروشگاه در محوطه پارک واقع شده است و در سایر موارد مورد نیاز پارک آبی است ، از حوله ، دمپایی ، ضد ضدآفتاب و … را بخرید.

رستوران چیکو پارک آبی اوشن کیش

فست فود چیکو رستوران اصلی تم پارک آبی اوشن است و به شکل سلف سرویس ، سفارش غذا گرفته شده و در اسرع وقت تحویل شما می دهید. چیکو طوطی سخنرانی سردسته دزدان دریایی (کاپیتان سایان) است که به باشو و برادرانش کمک می کند تا دزدان دریایی را شکست و شهریار را نجات بدهد.

صاحب رستوران آدمی است خشن و قدرتمند که اجازه جنگ و دعوا به دو طرف جنگ را در محیط رستورانش نمی تواند بدهد. منوی رستوران شامل سالادها ، پیش غذاها و غذاهای اصلی مانند پکیج های مرغ سوخاری ، ساندویچ ها ، پیتزاها و انواع نوشیدنی است.

با استفاده از تائیمم منوی رستوران بیش از هر نوع زیبایی ، تناسب و هماهنگی مناسبی داشته باشید تا پاسخگوی سلایق باشید اگر متفاوت باشید. در ساعات ناهار با استفاده از 200 نفر در رستوران چیکو میزبان شما هستید.

رستوران کافیسا پارک آبی اوشن کیش

شما مجبورید بین هیاهوی بازی و سرگرمی در پارک آبی سری به کافی شاپ کافیسا بزنید. این کافی’شاپ توسط مونیسا (زن کاپیتان سایان) اداره می کند. او که فهمیده مهر جتسمینای جادوگر به قلب شوهرش نشسته به تکاپو افتاده و قصد دارد شوهرش را از رفتن به دزدی دریایی بازدارد و با خرید این توانایی کافی در بهترین جای جزیره ، با منظره فوق العاده عالی می شود ، و با نوشیدنی های سردار و گرم و کیک های خوشمزه قلب کاپیتان سایان را تصاحب کند.

رستوران فروتیلا پارک آبی اوشن کیش

کیوسک فروتیلا در نزدیکی دریاچه موج با ارائه منویی از آبمیوه‌های طبیعی و سالاد میوه‌های تازه و برش میوه‌های جالیزی موقعیتی را فراهم می‌کند تا حین بازی و تفریح، زیر نور دلنشین آفتاب، از نوشیدنی‌های طبیعی و تازه و طعم نشاط‌ بخش آنها لذت ببرید. جعفرخان،‌ صاحب کیوسک فروتیلا، مدت‌ها پیش توسط دزدان دریایی به اسارت گرفته می‌شود و پس از مدتی در کشتی آنها به کار آشپزی گمارده می‌شود.

حاصل سالیان دراز سفر با کشتی دزدان دریایی به سواحل اسپانیا، آشنایی مقدماتی و ناشیانه جعفرخان با زبان اسپانیولی است. پس از بازنشستگی جعفرخان هم کیوسکی به راه می‌اندازد تا از تجارب دوران خدمت در کشتی دزدان دریایی درآمدی کسب کند. در این کیوسک او اصرار داد که همه بدانند به زبان اسپانیولی مسلط است.

رستوران نوشاک پارک آبی اوشن کیش

کیوسک نوشاک در نزدیکی پلومریا اسپا قراردارد و لذت چشیدن آبمیوه‌های طبیعی و سالاد میوه‌های تازه و برش میوه‌های جالیزی با عطر خوش آن را برای شما فراهم می‌کند. در حین بازی و تفریح، زیر نور دلنشین آفتاب، از نوشیدنی‌های طبیعی و تازه و طعم نشاط‌ بخش آنها لذت ببرید.

این کیوسک را زینال پیر بعد از اینکه از جنگ با دزدان دریایی کناره گرفت دایر کرده است. زینال سرد و گرم دریا را چشیده است و برای شما خاطرات و حکایت‌های بسیاری در دل دارد.

رستوران زامبو زیمبو پارک آبی اوشن کیش

رستوران زامبوزیمبو داستان دو برادر آشپز را بازگو می‌کند. این دو برادر در پخت ساندویچ‌های ویژه دوطرفه با هم رقابتی جدی دارند. این رستوران انواع ساندویچ‌های سرد و گرم را ارائه می‌دهد و می‌تواند به عنوان میان‌وعده گزینه‌های مناسبی را به شکل ساندویچ‌ها و لقمه‌های کوچکتر در اختیار شما قرار بدهد تا با انرژی بیشتری روز خود را در پارک آبی به سر ببرید.

شاتل (سرویس رایگان) پارک آبی اوشن کیش

سرویس رایگان پارک آبی اوشن کیش فعال است و میهمانان اوشن پارک می توانند در ساعت های تعیین شده در ایستگاه های مختلف سراسر جزیره حضور بیابند و از این خدمت استفاده کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر پست سرویس رایگان اوشن پارک را مشاهده کنید.

پلومریا اسپا پارک آبی اوشن کیش

در پلومریا اسپا باید تجربه تجربه ماساژی آرامش بخش را از ماساژورهایی پیش بینی کرد که انتظار می رود شما باشید. از جمله خدمات پلومریا اسپا پارک آبی اوشن کیش : سیام آروما ماساژ بک ماساژ سالایا هد ماساژ هاوایی هات استون ماساژ سوئدی اسپورت سیام فیس ماساژ چیتاوان فوت ماساژ

پیچالوپ (AquaLoop) رایدهای هولناک 

اگر لذت بردن از سقوط آزاد برج برج خورشید ، مرتفع ترین برج اوشن پارک ، با منظره فوق العاده عالی از آسمان و دریا را با سرعت خیرآکننده و عجیب تجربه کنید ، پیچالوپ را از دست ندیدید.
ارتفاع 24.08 متر            طول 123.08 متر           محل در پارک برج خورشید

آدرنالین (Free Fall)رایدهای هولناک 

در این رایدرنالین خون تان به بیشترین حد ممکن رسید. سقوط آزاد مستقیم از بالای برج خورشید به استخدام شجاعت شما را می طلبد.
ارتفاع 24.08 متر                 محل در پارک برج خورشید         طول 80.09 متر

رالی راید (Whizzard) رایدهای تند

هنگام سوار شدن به این راید باید یک مسابقه پرهیجان و متفاوت با سه نفر دیگر شود. تشکچه مخصوص خود را بردارید و با فرمان شروع مسابقه ، با سر روی سرسره ها به سمت پایین بیاید. برنده مسابقه کسی است که زودتر به پایین راید برسد.      ارتفاع 12.05 متر      محل در پارک برج باتیس       طول 109 متر

پارک آبی اوشن کیش

آناکوندا (Double Viper) رایدهای تند

با همراه خود سوار بر تیوب سه نفر شوید و مسیر 170 متری پر پیچ و خم راید را طی کنید. آناکوندا نام ماری عظیم الجثه است و ظاهر راید از آن الهام گرفته شده است.
محل در پارک برج آبادیس   ارتفاع 17 متر    عمق 1.07 متر   طول  170 متر

دینگل (Boomerango) رایدهای تند 

این راید را باید دو نفر سوار بر تیوب استفاده کنید. از بالای برج داتیس و ارتفاع 12 متری ، پس از طی یک شیب تند وارد قسمت آونگی سرسره شد و طی حرکتی رفت و برگشت در داخل استخدام پرتاب کرد.
طول 48.07 متر           محل در پارک برج داتیس       ارتفاع 12.08 متر

پارک آبی اوشن کیش

گرداب (Super Bowl) رایدهای تند 

از برج داتیس که بالا بروید راید دیگری که منتخب شماست شما را دوست دارد. سرسره تند و تیزی شما را به کاسه ای بسیار بزرگ هدایت می کند و همراه با جریان آبی گرداب است که به دلیل افزایش نیروی گریز از مرکز در این کاسه چند دور چرخید و در داخل استخدام می شود.       طول 53.28 متر       محل در پارک برج داتیس       ارتفاع 12.08 متر

پارک آبی اوشن کیش

مارپیچ (Inner Tubes) رایدهای تند 

همانطور که از نامش پیداست ، این راید دارای چند سرسره و مسیری با پیچیده و خمیده ناگهانی است و شما را بر روی تیوب از بالای برج شروع کرده و بعد از آن در این مسیر وارد شده است.
محل در پارک برج آبادیس         طول 115 متر            ارتفاع 12.08 متر

پارک آبی اوشن کیش

 چالاب (Aqua Play) چالاب رایدهای آرام 

این راید ، راید دوست داشتنی و مورد توجه کودکان است. کودکان همراه شما هستند که در این راید از چند سرور استفاده می کنید. وسیله بازی مفرح دیگر هم دوش و سطل بزرگی است که وقتی از آب استفاده می کنید واژگون شده و آب داخل آن روی کودکان تخلیه می کنید.  ارتفاع 9.9 متر         مساحت 22 * 24 مترمربع      عمق حداکثر 0.4 متر

پارک آبی اوشن کیش

رودخانه راشین ریور (Lazy River) راید آرام 

راشین ریور رودخانه اعمال مصنوعی است که گردابگرد اوشن پارک جریان دارد. شما را با سوار شدن در تیوب همراهی می کنید ، همراه با جریان آب در فضای سرگرم پارک پارک را با آرامش بگردید و برای رای گیری های هیجانی تجدید قوا کنید . 
عمق حداکثر 1.5 متر    عرض کانال  4.5 تا 7 متر        طول  550  متر

 استخر برکو (Kids Slides)  رایدهای آرام 

این سرورها مخصوص بچه ها طراحی شده اند که باعث ایجاد نشاط برای آنها می شود ، احساس امنیت بالاتری هم به خانواده های بدهی. جهت جلوگیری از آسیب دیدگی پوست کودکان ، برای این فضا سایه بان در نظر گرفته شده است.    عمق حداکثر 0.3 متر

دریاچه سونامی (Wave Pool) رایدهای تند 

لذت بردن از تجربه ساحل و موج در پارک اوشن با این کار مجاز است. ساحلی با طول 48 و عرض 80 متر و موجرسایی که از موجساز به سمت شما ایجاد خواهد شد ترکیب خوشبختانه شما را در زیر آسمان آبی جزیره کیش لحظه ای مفرح و لذتبخش نگه داشته اید. عرض کنید قسمت انتهایی ۳۰ و ساحل ۸۰ متر فرکانس موج هر 75.02 ثانیه

– موجاب (Flow Ride) رایدهای تند 

موجاب با استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای استفاده از شما امکان پذیر است.   ارتفاع 16.26 متر طول 9.74 متر عمق 1.953 متر

استخر آبتین (Teen Pool) آبتین رایدهای آرام 

استخر آبتین مخصوص نوجوانان و جهت شنا ، بازی و سرگرمی در حال مشاهده است که گرفته شده است طول 19 متر عمق حداکثر 1.2 متر عرض کنید حداقل 10 متر

استخر آبان (استخر بزرگسالان) رایدهای آرام 

استخر آبان ، استخدام مخصوص بزرگسالان است عرض کنید 11 متر عمق حداکثر 1.5 متر طول 22

استخر رابو (Jacuzzi) رایدهای آرام 

استخدام آرامش مخصوص اوشن پارک است و ترید دقایقی را در آن به استراحت بپردازید و آماده تجربه هیجان تازه در اوشن پارک شوید. عمق استاندارد جکوزی    مساحت 40 متر مربع

استخر دینگو (Family Jacuzzi) راید آرام 

دینگو یک استخر پلکانی (جکوزی بلند) است. عمق حداکثر 1 متر مساحت 130 متر مربع

پروتکل‌های بهداشتی پارک آبی اوشن کیش 

این سوال برای خیلی از مسافران جزیره زیبای کیش مطرحه که آیا پارک آبی اوشن کیش در ایام کرونا بازه؟     بله، پارک آبی اوشن کیش در تمام ایام سال فعاله و میزبان گردشگران عزیز. تو این روزای همه گیری ویروس کرونا اگه به جزیره کیش تشریف آوردید، میبینید که چه کارایی در اوشن پارک انجام داده شده  تا بتوانند میزبان یه تفریح فوق العاده مهیج و البته سالم و بهداشتی برای مسافران باشند.

حداکثر سعی شده تا از موقعی که سوار سرویس‌های رایگان اوشن پارک میشوید، یعنی حتی قبل از ورود، خیالتان از بابت پروتکل‌های بهداشتی راحت باشد و نگذاریم آب تو دلتون تکان بخورد. مثلا در سرویس رایگان اوشن پارک استفاده راننده‌ها از دستکش لاتکس و ماسک در مدت سرویس‌دهی الزامیست .

بعد از هربار سرویس دهی خودرو کاملا ضدعفونی میشه. کارکنان و ناجیان غریق پارک آبی اوشن کیش که میزبان شما هستند در ابتدای روز توسط تیم پزشکی معاینه میشن تا از سلامتیشون مطمئن باشیم.موقع ورود به پارک از میهمانان و پرسنل تب سنجی میشه. تونل ضدعفونی در ورودی پارک نصب کردیم.

میزان کلر آبمون رو به حداکثر میزان مجاز افزایش دادیم تا حتی اگه ویروسی وارد آب شد درجا از بین بره. اوشن پارک یه پارک آبی رو بازه و همین امر باعث میشه هوا در تمام نقط پارک در جریان باشه و هوای محیط همیشه تازه باشه.

سرسره‌ها و مچ بند‌ها دائم شستشو و گندزدایی میشن. با دستگاه مه پاش صنعتی مرتب کمدها و رختکن ضدعفونی میشه. برای رعایت فاصله اجتماعی کمد ها 4 تا درمیون در دسترس مهمونا قرار میگیره.تیوب‌ها و جلیقه‌های نجات بعد از استفاده هر شخص ضد عفونی میشن.

راستی اگه خواستین از کافه و رستوران اوشن پارک هم استفاده کنین، خیالتون راحت باشه چون محلول ضدعفونی دست، توی ورودی رستوران جانمایی کردیم.فاصله گذاری میز و صندلی غذاخوری رو رعایت می‌کنیم. کارکنان رستوران ملزم به استفاده از دستکش، ماسک و شیلد هستند و میز و صندلی‌ها بعد از هر بار استفاده ضدعفونی میشن.

نکات ایمنی پارک آبی اوشن کیش

افراد دارای عینک استفاده از سرسره باید از بند نگهدارنده مناسب و محکم استفاده کنند. استفاده از مایوهای شما دارای زیپ ، سگک ، پرچ یا تزئینات فلزی ممنوع است. از چرخیدن ، توقف ، زانو زدن ، ایستادن و راه رفتن برروی سرسره خودداری کنید. احتیاط: به دلایل ایمنی ، خانم های باردار ، مبتلایان به ناراحتی های قلبی و یا مشکلات ستون فقرات را از استفاده از سرورها ندارند.

راهنمای خریدبلیط پارک آبی اوشن کیش

برنامه سرویس رایگان اوشن را از سایت پارک آبی اوشن کیش چک کنید .
قیمت اصلی بلیط سانس کامل پارک آبی اوشن کیش  328 هزار تومان است که با تخفیف ویژه برای کاربران وب سایت اوشن، 318هزار تومان اعمال شده است.
قیمت اصلی بلیط نیم‌سانس پارک آبی اوشن کیش  288 هزار تومان است که با تخفیف ویژه برای کاربران وب سایت اوشن، 278 هزار تومان اعمال شده است.
امکان کنسل بلیط در گیشه‌ی پارک آبی اوشن کیش فراهم شده است.
سانس کامل صبح پارک آبی اوشن کیش : از ساعت 9 تا 17(روزهای دوشنبه و چهارشنبه ).
نیم سانس صبح پارک آبی اوشن کیش : از ساعت 9 تا 14 (روزهای شنبه ، سه شنبه و پنج شنبه و جمعه ).
نیم سانس عصر پارک آبی اوشن کیش : از ساعت 15 تا 20 (روزهای شنبه ، سه شنبه و پنج شنبه و جمعه ) و از ساعت 12 تا  17 (روزهای دو شنبه و چهار شنبه).
توجه داشته باشید که پایان ساعت پذیرش در سانس صبح ساعت 11:30 و در نیم سانس صبح ساعت 12،درنیم سانس عصر (روزهای شنبه ، سه‌شنبه و پنجشنبه و جمعه) ساعت 18 و  (روزهای دوشنبه و چهارشنبه) ساعت 14:30خواهد بود و بعد از این زمان امکان پذیرش و ورود به پارک وجود ندارد.
کیشوندان عزیز جهت خرید بلیط به گیشه پارک مراجعه کنند و آنلاین بلیط تهیه نفرمایند.
می توانید برای آشنایی با نحوه خرید بلیط تم پارک آبی اوشن، راهنمای تصویری خرید بلیت را مطالعه کنید.
در صورت نیاز پست پرسش های متداول اوشن را مطالعه کنید.
با توجه به اینکه بلیط اینترنتی اوشن برای تاریخ مشخصی صادر نمی شود، قبل از مراجعه به اوشن تقویم روزهای کاری را در بلاگ یا اینستاگرام اوشن مشاهده فرمایید.
تصویر بارکد بلیط خود را ذخیره کنید. همراه داشتن پرینت یا تصویر بارکد بلیت الزامی است.
مبلغ تخفیف ویژه کودکان (قد بین 92 تا 120)، سالمندان (بالای 65 سال) پس از احراز هویت حضوری در گیشه پارک مسترد خواهد شد. بنابراین این افراد باید ابتدا در وب سایت بلیت را به قیمت عادی تهیه نمایند.
در صورت بروز تراکنش نا موفق، مبلغ کم شده طی 72 ساعت کاری به حساب شما بازگشت داده می شود.
تقویم کاری اوشن را برای اطلاع دقیق تر از روزها و ساعت ها مشاهده کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر بخش های قوانین استفاده و حریم خصوصی را مطالعه بفرمایید.

رزرواسیون بلیط ارزان و آنلاین کیش از آپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدن  همه هتل های کیش
سایت خرید بلیط آنلاین پارک آبی اوشن کیش 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته