آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

پارک کینابالو

پارک کینابالو

پارک کینابالو

پارک کینابالو یکی از جاهایی دیدنی است که با رفتن به آن می توان یک تیر و دو نشان را زد.این مکان در اطراف کوه کینابالو، بلندترین کوه مالزی قرار دارد که بسیار مورد استقبال گردشگرانو کوهنوردان است.
از نکات قابل توجه در خصوص این مکان، ثبت آن در میراث جهانی یونسکو است.این اتفاق در ماه دسامبر از سال 2000 میلادی به وقوع پیوست و اهمیت و جایگاه این پارک را نشان می دهد.

کینابالو اولین پارک ملی در کشور مالزی است و تنوع گیاهی و جانوری بسیار شگفت انگیزی را در بستر خود حفاظت می کند.گردشگران که به ایالت صباح مالزی می روند، در جزیره بورنئو (که در قسمت شرقی مالزی واقع شده است) و در بخش ساحل غربی صباح، میتوانند به پارک کینابالو نیز مراجعه کنند.گذراندن وقت در چنین پارک باشکوه و متنوعی، سرگرم کننده خواهد بود.به خصوص اینکه درکنار آن کوه کینابالو با 4095 متر ارتفاع نیز فرصت مناسبی برای اهالی کوهنوریدی است.

پارک کینابالو که عنوان نخستین پارک ملی آن کشور را نیز یدک می کشد،در اواخرقرن گذشته و در سال 1996 میلادی تاسیس گردید.علاقه مندان به اکوتوریسم و گشت و گذار در طبیعت، اگر به گیاهان توجه خاصی دارند، گونه های جالبی را خواهند یافت.جنگل های بلوط، درختان مخروطی شکل، گیاهان گوشتخوار و تنوعی از گونه های مختلف ارکیده ها از دسته مهم ترین گیاهان این منطقه هستند.
در خصوص جانوران نیز کرم خاکی و زالوی قرمز غول پیکر این پارک شهرت زیادی دارند. البته گونه هایبسیار زیادی در این مرکز یافت می شوند که نیاز به صرف زمان و همراه داشتن راهنمایی با تجربه دارند.

این نقطه زیبا از مالزی در تور صباح قابل بازدید است.آسمان پرستاره پرشیا مجری حرفه ای تور مالزی در خدمت گردشگران می باشد.

رزرواسیون بلیط 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته