آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

کلیسای کرونشتات

کلیسای کرونشتات

کلیسای کرونشتات

کلیسای کرونشتات در لیستی که گردشگران برای بازدید و مراجعه به عنوان مرکزی برای جذب و استقبال مسافران خارجی در شهر زیبای سن پترزبورگ مطرح می باشند، قرار گرفته است.

آسمان پرستاره پرشیا به عنوان مجری تور سن پترزبورگ شما را به منظور آشنایی و شناخت این مکان با معماری هنرمندانه همراهی خواهد نمود.

کلیسای جامع نیروی دریایی کرونشتات یا همان کلیسای کرونشتات را می توان از جمله شاهکارهای معماری در روسیه و سن پترزبورگ به حساب آورد.

سبک معماری بسیار تماشایی این کلیسا را می توان از نوع سبک معماری باروک دانست. سبکی که این مکان یکی از بهترین نمونه های آن را جلوه گری می نماید.

کلیسای کرونشتات را کلیسای سنت نیکولای نیز نامیده اند. سنت نیکولای یکی از شخصیت های محبوب در میان مردم روسیه است و از خادمین این کلیسا به شمار می رفته است.

وی همواره به فکر مردم بوده است و به منظور بزرگداشت این شخص نیکوکار، نام این مکان را سنت نیکولای گذاشته اند.

کلیسای کرونشتات در ابتدا یک سرباز خانه مخصوص نیروی دریای بوده است که ساختمان چوبی آن به دستور ملکه الیزابت تبدیل به ساختمانی با معماری سنگی شد.

این بنا را نماد قهرمانی تزارهای روسی می دانند.  در همین دوره بود که تغییرات اساسی در این سازه به وجود آمد.

آن چه در کلیسای کرونشتات می توان یافت، تصاویری است از تاریخ نیروی دریایی روسیه و همین طور پلاک هایی از جنس مرمر برای گرامیداشت و یادبود ملوانانی که در جنگ کشته شده اند. علاوه بر این موارد، در میدان نزدیکی به محل کلیسا نیز یاد بودی برای این ملوانان کشته شده در جنگ نصب گردیده است.

معماری زیبای کلیسای کرونشتات با رنگ های آبی و سفید و گنبد طلایی رنگ آن، کنده کاری های محراب، تصاویر و موزائیک کاری ها در کنار تاریخ آن، این مکان را با استقبال گردشگران خارجی مواجه نموده است.

رزرواسیون

کاخ کرملین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته